Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yardım lütfen 2.el mi 0 mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Madem 1.700 TL maaşın var 2013 model 0 al işte ne düşünüyorsun ?
    0 Tvs apache 2013 model : 5.300 - 5.400 TL arasında anahtar teslim.
    2.El alırsan Temiz az kmli 3.500 - .4.000 TL
    1.700 TL maaşın var ise 2.el eski model alacağına 1 ay daha biriktirip git hem 0 almış olursun hemde 2013.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melolettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizene kardeşim benim konuşmamdan sıkıntı olan varsa vereyim numaramı aydınlatıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

Alıntı Red*X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem 1.700 TL maaşın var 2013 model 0 al işte ne düşünüyorsun ?
    0 Tvs apache 2013 model : 5.300 - 5.400 TL arasında anahtar teslim.
    2.El alırsan Temiz az kmli 3.500 - .4.000 TL
    1.700 TL maaşın var ise 2.el eski model alacağına 1 ay daha biriktirip git hem 0 almış olursun hemde 2013.
    hocam yeni kasaların tipi iyi değil ben o parayı kazanmak için 13 saat mesai deyim akşam ilaveten evrak işlerini yapıyorum eczanenin yani anlıcağın 100 tl nin bile değeri bende hatrı sayılır kolay kazanmıyorum 150 cc motosiklete okadar para vermekte koyuyor dediğim gibi 2 sene idare etsin beni prof laşıyım sonra cc yükselticem

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    2. el al kar et sıfır al zarar et satarkene
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    Alıntı melolettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizene kardeşim benim konuşmamdan sıkıntı olan varsa vereyim numaramı aydınlatıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

hocam yeni kasaların tipi iyi değil ben o parayı kazanmak için 13 saat mesai deyim akşam ilaveten evrak işlerini yapıyorum eczanenin yani anlıcağın 100 tl nin bile değeri bende hatrı sayılır kolay kazanmıyorum 150 cc motosiklete okadar para vermekte koyuyor dediğim gibi 2 sene idare etsin beni prof laşıyım sonra cc yükselticem

Sen mi parayı kolay kazanmıyorsun ?
    Günde 13 saat ve 1.700 TL maaşın var ve 100 TL'nin bile lafını yapıyorsun öyle mi ?

Ben dominosta 9 saat motorculuk , mcde mutfakta 5 saat part time çalışıyorum.
    Günde 14 saat çalışıyorum.
    Aldığım maaş ne peki ?
    Dominos 800-900 TL
    Mc 350-400 TL
    Topla kaç olur ?
    1150 TL - 1.300 TL

Eczacılıkta kolay değildir ama benim kadar da yorulamazsın emin olabilirsin.
    Benim halim bu iken ben 2.el 5-10 Kmde bir motor alacağıma 1 ay daha çalışır 0 alırdım.Hemde 2013.
    Keyif senin zevk senin para senin hayat senin.Ben ne diyebilirim ki ? Hatta kim ne diyebilir ki ? Herşey sana bağlı.Hade eyvallah.
    serdar1547 bunu beğendi.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    3000 liraya 6-7 binde 2012 model tvs düşür kendine. Aldığın insana bak motora bak sıfır gibi ise al motoruyla oynanmamış ise al sonrada bin bin çürüt emin ol aynı parayada satarsın :D ama 3 liradan fazla verme vericeksen 4200 liraya sıfırını al

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    merhabalar...bende eczanede çalışıyorum...tam on yıldır...hangi meslek olursa olsun kendine göre zorlukları var tabi yani sonuç olarak para kolay kazanılmıyor...
    bence motora uzun süre binmeyi düşünmüyorsan 2012 model,ikinci el,temiz bir motor alabilirsin yok ben alacağım uzun sürede değiştirmeyeceğim diyorsan sıfır alırsın herşeyini bilirsin.
    unutmadan patronunun kıymetini bil,ben 10 yıldır aynı eczanedeyim daha senin aldığın parayı maaş olarak hayal bile edemiyorum

Motosikleti
    TVS Apache [ Temmuzda ]
    3-4 Sene kullanıcakmış.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Red*X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen mi parayı kolay kazanmıyorsun ?
    Günde 13 saat ve 1.700 TL maaşın var ve 100 TL'nin bile lafını yapıyorsun öyle mi ?

Ben dominosta 9 saat motorculuk , mcde mutfakta 5 saat part time çalışıyorum.
    Günde 14 saat çalışıyorum.
    Aldığım maaş ne peki ?
    Dominos 800-900 TL
    Mc 350-400 TL
    Topla kaç olur ?
    1150 TL - 1.300 TL

Eczacılıkta kolay değildir ama benim kadar da yorulamazsın emin olabilirsin.
    Benim halim bu iken ben 2.el 5-10 Kmde bir motor alacağıma 1 ay daha çalışır 0 alırdım.Hemde 2013.
    Keyif senin zevk senin para senin hayat senin.Ben ne diyebilirim ki ? Hatta kim ne diyebilir ki ? Herşey sana bağlı.Hade eyvallah.
    abartıyor dostum eczacılığın zor bir tarafı kalmadı o zorluk eskidendi,şimdi herşey elektronik oldu...mesela ben işe sabah saat sekizde gidiyorum gece 12 ye kadar eczanede duruyorum çoğu kez ve ertesi gün yine saat sekizde işe gitmek zorundayım ama önünde pc var sınırsız internet var,çay kahve tırıt...üstelik oturduğun yerden çalışıyorsun...en fazla müşteri gelir ayağa kalkar ilacını verirsin ki en kral reçete(6,000(+/-) liralık kan ürünü reçetesi olsun bu)2 dakikanı alır unutmadan benim çalıştığım eczane de öyle köşe başı eczane değil hastanenin tam karşısı,giren çıkanın haddi hesabı yok...benim tanıdığım kurye arkadaşlar var adamlara -15 derecede motorla ilaç dağıttırıyorlar.bu adam üşüyecek mi motorumu kaydıracak,kar,yağmur kaza mı yapacak kimsenin umrunda değil....
    Red*X bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)