Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kendi motosikletimi tasarlamak

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar. şu sıralar her zaman ki olduğu gibi chopper sevdam dahada alevlendi. sonra kendi motosikletimi tasarlayıp bir ustaya yaptırmak aklıma geldi. bir nevi kendi markamı yapacağım gibi gibi. nasıl bir yol izlemeliyim? hangi parçalar lazım. konu aradım bulamadım, çok özür diliyorum varsa. bakarsınız bizde harley kardeşler gibi bir marka açıp büyürüz ha ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    bütçe ne kadar ?

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    ilk önce makine ve otomotiv mühendisi bulacaksın onlara proje çizdirecek sin sonra 5 tane test aracı yapacaksın araçları alıp Almanya'ya gideceksin orada tüv testleri yapacak sana 1500 küsür sayfalık rapor verecek (tüm sayfaları mühürlü) yol uygunluk belgeni alacaksın onun ile anca ruhsat çıkar. ama 2 el motor alıp şasisinde motorunda değişiklik yapmadan kozmetik modifikasyon yapabilirsin bildiğim kadarı ile :
    MotorKafa bunu beğendi.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı miedos26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. şu sıralar her zaman ki olduğu gibi chopper sevdam dahada alevlendi. sonra kendi motosikletimi tasarlayıp bir ustaya yaptırmak aklıma geldi. bir nevi kendi markamı yapacağım gibi gibi. nasıl bir yol izlemeliyim? hangi parçalar lazım. konu aradım bulamadım, çok özür diliyorum varsa. bakarsınız bizde harley kardeşler gibi bir marka açıp büyürüz ha ?
    Önce projeni çizip nasil bir sey istedigini ortaya koyarak ise baslayabilirsin.
    Sonra biz sana neyi nerden bulacagini söyleriz.
    Hadi bakalim kolay gelsin.
    Olur bu is.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)