Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Helal parayla alınmış malımız varmış.. Dikkatli olun arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    unutkanların 2 si istanbuldan gerisi değil istanbuldaki arkadaşlar daha şanslımış bence
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Kask+anahtarı motorda unutmuşum 1 hafta durmuş. Sınavlar sırasında kafam gitmiş bir yerlere. Güvenliğe teslim etmiş biri anahtarı. Üniversite kampüs içi olduğundan pek sıkıntı olmuyor
    Permatiq59 bunu beğendi.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ben de sabah motorun üzerinde unutmuştum. Akşam mesai çıkışı motorun yanında baktım anahtar cebimde değil, ofiste unuttum sandım, geri döndüm masada yok, çekmecelerde yok, birisi şaka mı yaptı acaba diyorum. Yedek anahtarım yanımdaydı, onunla döneyim bari dedim, motorun yanına indim, ta taaaa
    Permatiq59 bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    allah korumuş,bende unutuyorum sonra eve yada ofise çıktığımda cepleri kontrol edince dönüp alıyorum
    Permatiq59 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ben arabayı uzerınde anahtar calısır vazıyette unutmustum . Yarın saat oyle kalmıs araba . 2010 audı A6.
    Permatiq59 ve ReiZzZ bunu beğendiler.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bende çok bilirim, anahtarı motorun üzerinde unutup sabah evden çıkmadan deli gibi evde motorun anahtarını aradığımı Bizim oralarda çalma çırpma pek olmaz Allah tan da, başımıza bi iş almadık neyse ki.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    ben emirgan korusuna gitmiştim kontak anahtarı motosikletin üstünde unutmuşum yarım saat sonra farkına vardım koşarak gittim park ettiğim yere aynı dediğiniz gibi helal parayla alınmış malımız varmış o günden sonra daha çok dikkat ediyorum. buda tecrübe olsa gerek hatalardan tecrübe ediniyoruz
    Permatiq59 bunu beğendi.

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    ulkemizde %99 u musluman olsa hic korkmanıza gerek yok. yunanistanda bundan 15 yıl once tum anahtarlar kontak uzerinde dururdu.avrupa oldular anahtarları evde bile kilitli yerde tutuyolar. hirsizlık cezaları enaz 10 yıl hapıs olmalı kı yada caldıgı kol kesilmeli bakalım ulkede başka hırsızlık vakası oluyormu. insanların huzuru icin dir ALLAH kanunu şeriat.
    Permatiq59 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı besikcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulkemizde %99 u musluman olsa hic korkmanıza gerek yok. yunanistanda bundan 15 yıl once tum anahtarlar kontak uzerinde dururdu.avrupa oldular anahtarları evde bile kilitli yerde tutuyolar. hirsizlık cezaları enaz 10 yıl hapıs olmalı kı yada caldıgı kol kesilmeli bakalım ulkede başka hırsızlık vakası oluyormu. insanların huzuru icin dir ALLAH kanunu şeriat.
    suudi arabistan'da kesiyorlar elleri ama hala hırsızlık var orda. çözüm değil yani.
    Permatiq59 bunu beğendi.

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    siz sudi arabistana gitmemişiniz belli gidin gorun insanlar dukkanlarını olorta bırakıp gidiyorlar. ama bizim ülkemizin bin de biri kadar hırsızlık olmuyor. osmanlı zamanı da şeriat vardı 600 yılda hırsızlık vakası 30 kusur. şimdi saatte oluyor 300 kusur vaka demekki inanc %99 degil..
    Permatiq59, alemdar2442 ve makseli bunu beğendiler.

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Gülemeyeyim bari dünyanın binbir türlü hali var.
    Saygılar.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    ben de zaman zaman unutuyorum. ancak bir arkadaşım; anahtarı arabanın üstünde ve camları açık halde bırakıyor. birkaç gün sonra arabayı öyle görünce eşine bi dünya fırça basıyor "anahtarı unutuyorsun da falan filan". sonra eşi cebinden arabanın anahtarını çıkarınca arkadaşım da dumur oluyor tabi.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    yılda 3-4 kere gerçekleştirdiğim bir olaydır. adresimi verebilirim
    Permatiq59 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçen yaz plaja gittiğimde motorun anahatarını motorun üzerinde unutmuşum.

Yüzmeyi bitirdim,eve döneceğim harıl harıl anahtar arıyorum, kesin denize düştü ,ayvayı yedik derken motorun üstünde anahtarı bulunca hem sevinmiş,hemde kendime kızmıştım.
    Permatiq59 bunu beğendi.

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılda 3-4 kere gerçekleştirdiğim bir olaydır. adresimi verebilirim
    bir gece ansızın gelebilirim
    Permatiq59 bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arabayı uzerınde anahtar calısır vazıyette unutmustum . Yarın saat oyle kalmıs araba . 2010 audı A6.
    iyiki araban olduğunuda unutmamışsın şaka alınmayın
    Permatiq59 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki araban olduğunuda unutmamışsın şaka alınmayın
    Onuda unuttum bi kere
    Arkadaştan çıktım saat gece 1 gibi yürüyerek eve kadar geldim neredeyse , anahtarı elimde sallarken birden aklıma geldi. Geri döndüm arkadaş bahçede gördü; hayırdır anahtarımı unuttun ?. Anahtarı gösterdim sağlam bi ohaa çekti. Ama ilk anda olayı kavrayana kadar geçen süredeki bakışlar süperdi
    İnsanlık hali olur böyle . Karısını benzincinin tuvaletinde unutup 2-3 km yol gittikten sonra karısı arayınca olayı farkeden arkadaşım var , bizimkiler iyi yine onun yanında.
    Permatiq59 ve ReiZzZ bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet haram olanlar anında çalınıyor.Ya da Allah korumadığı için çalınıyorlar.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onuda unuttum bi kere
    Arkadaştan çıktım saat gece 1 gibi yürüyerek eve kadar geldim neredeyse , anahtarı elimde sallarken birden aklıma geldi. Geri döndüm arkadaş bahçede gördü; hayırdır anahtarımı unuttun ?. Anahtarı gösterdim sağlam bi ohaa çekti. Ama ilk anda olayı kavrayana kadar geçen süredeki bakışlar süperdi
    İnsanlık hali olur böyle . Karısını benzincinin tuvaletinde unutup 2-3 km yol gittikten sonra karısı arayınca olayı farkeden arkadaşım var , bizimkiler iyi yine onun yanında.
    Bu unutkanlıkla ilgili herkesin komik bir anısı vardır heralde. Yıllar önce haberlere çıkmıştı, Amerika'da bir aile benzin istasyonunda mola verdikten sonra 13 yaşındaki kızlarını unutup tam 120 kilometre yol gitmişlerdi.

Bir de yeni araba alan bir arkadaş vardı. İlk gün arabayla işe gidiyor, iş çıkışı arabayı park yerinde unutup eve geliyor. Ertesi sabah arabanın evin önünde olmadığını görünce çalındı zannedip polise başvuruyor. Arabayı iş yerinin otoparkında unuttuğunu da işe gittikten sonra hatırlıyor
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bir gece sehirler arası yolculukta 3 arkadas benzinlikte ihtiyac molasında durduk. ister inanın ister inanmayın arkadasın birini wc de unuttuk 5 dakıka sonra telefon caldı geri döndük ben arka koltukta sanıyordum arkadası. uykusuz yol yapmamak gerek

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)