Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

istanbul yol sulama çalışmaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Dün gece samet abinin buluşmasından dönerken yolda bir çok yerde çim sulaması yerine yol sulaması vardı ama deli olduğum nokta aksaray yol ayrımından bakırköy yol ayrımına kadar yan yollar ve sağ şerit full yıkanmış
    aman dikkat edin bu şerefsizler bizlerden birilerini daha öldürmesin bu senede
    MhmtcnKoral, cenkito, crxforever ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hakikaten de insan isteyerek bu kadar zarar veremez. Kadıköy Maltepe sahil yolu, e-5'in bazı sapakları da böyle. Hem boşa akan suya yazık hem de belki kaza yapıp canından olacak sürücülere. Çalışanların kafası nasıl? Denetleyen yok mu?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bu sebepten forumda aye nickli arkadaş vefat etmişti.Allah rahmet eylesin...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Aye (murat) arkadasimizi kaybettik yuzlerce moyor toplandik sesimizi duyurmak icin malesef hicbir faydasi olmadi
    zenon bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    yaz geldi yine can yakacak bu adiler.

Motosikleti
    tvs apache
    bakırkoyden geçtim daha demin alışveriş merkezinin o tarafta yollar ıslaktı dikkatli kullanın
    yarın belediyeyi arıycam olmadı kapısına kadar giderim uğraştırırım biri düşüp ölünce mi aklına gelcek böyle şeyler onu anlamıyorum

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Ques1 yola akan sulardan hayatini kaybeden oldu malesef ama degisen bisey olmadi

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ques1 yola akan sulardan hayatini kaybeden oldu malesef ama degisen bisey olmadi
    Allah binbirtürlü belalarını versin o zaman ne diyim onlar için ufak tefek görünüyor böyle şeyler oysaki çok tehlikeli

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı xanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160'la viraja girmeyince bişey olmuyor ama. Allah rahmet eylesin ama sürat de felakettir yani.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160'la viraja girmeyince bişey olmuyor ama. Allah rahmet eylesin ama sürat de felakettir yani.
    surat felaket eyw itirazim yok ama sakin giderken acemi biri virajda islak zemini gorup panik yapabilir gecen aksam ferbahce sitadinin ordan e5 ciktim uzuncayirdan tam cikisinda heryer su icinde ve agir araclar asfalti ezmis bozmus bir an dalginligi affetmeyecek bur yol olmus
    Herseyi bi yana birak bundan 5 sene once millete hali yikamayi yasakladilar simdi saril saril yollara akiyor sular

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    kayıp düşmek için sürata gerek yok viraj çıkışını göremiyorsunuz yatıyorsunuz viraj çıkışı su, ne kadar da iyi plotaj yapsanız birden suyu görünce motoru düzleyene kadar zaten altınızdan gitmiş oluyor sulayana lafımız yok ama adam gibi yapsınlar işlerini sağduyulu olsunlar lakayit iş yapmasınlar ki nice motosikletli kardeşimiz can vermesin

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    ama 60 la gitsende kurudan islaga gectigin anda ani bir olay oldugunda motor da yavaslamiyor bile. buna ne diyeceksin
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adamların diyeceği cevap basit pis mi bırakalım daha geçen gün düz yolda giderken tren raylarına geldi tekerleğim fren azcık dokunmamla kendimi yerde buldum ıslak zemini hiç düşünemicem bile ama kalkıpta adamlara bu rayları sökün diyememki

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamların diyeceği cevap basit pis mi bırakalım daha geçen gün düz yolda giderken tren raylarına geldi tekerleğim fren azcık dokunmamla kendimi yerde buldum ıslak zemini hiç düşünemicem bile ama kalkıpta adamlara bu rayları sökün diyememki
    en kötüsü tramvay yolunda gitmek zorunda kalırsanız raylar ıslaksa kesinlikle raylara paralel geçiş yapmayın kesin düşüyoruz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama 60 la gitsende kurudan islaga gectigin anda ani bir olay oldugunda motor da yavaslamiyor bile. buna ne diyeceksin
    80'le motor yatık halde 15-20 santim genişliğinde mıcırdan geçtim, motorun birazcık önü sallandı sadece, o sallantıyı da saniyesinde sönümledim. Kuru-ıslak geçişleri hatta ıslak yoldan buza geçişleri yüzlerce kere yaptım. Dişli bir lastikle ıslak yolda her türlü dururum, scooter lastiği gibi dişsiz lastikler çok fena kayar ne yazıkki.
    Alper_tim bunu beğendi.

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet gerçekten benden başka düşenlerde olmuş demekki ama benim olay ilk defa motora biniyordum sağa döneyim dedim hızım 5 10 km bişey hafif frene asılmamla 5 metre yerde uzadım allahtan araç falan yoktu

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    aynen tecrübeyle sabittir
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    80'le motor yatık halde 15-20 santim genişliğinde mıcırdan geçtim, motorun birazcık önü sallandı sadece, o sallantıyı da saniyesinde sönümledim. Kuru-ıslak geçişleri hatta ıslak yoldan buza geçişleri yüzlerce kere yaptım. Dişli bir lastikle ıslak yolda her türlü dururum, scooter lastiği gibi dişsiz lastikler çok fena kayar ne yazıkki.
    Şansını fazla zorlama istersen bidahakine, adamları haklı çıkarıcaksın neredeyse.
    xanka ve TATLIHIZ bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Belediyenin bu duruma verdiği cevap
    Geçen senede aynı konu üzerinde bayağı belediyeye dilekçe vermiştim.

Çim sulamalarında rüzgarın etkisi ile sular yola gelebilmekte ve bu engellenememekte.

Ulan ne rüzgarı bildiğin fıskiye döne döne yolu ıslatıyo diyesin geliyo ama işte kibar kibar durumu anlatmaya çalışıyosun.
    En azından bi uyarı levhası koysunlar dedim o yol üzerinde uyarı levhamız var dediler özellikle gittim yol bayınca öyle bi levhada göremedim.

Ne desen cevap var ama boşa.
    Alper_tim bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belediyenin bu duruma verdiği cevap
    Geçen senede aynı konu üzerinde bayağı belediyeye dilekçe vermiştim.

Çim sulamalarında rüzgarın etkisi ile sular yola gelebilmekte ve bu engellenememekte.

Ulan ne rüzgarı bildiğin fıskiye döne döne yolu ıslatıyo diyesin geliyo ama işte kibar kibar durumu anlatmaya çalışıyosun.
    En azından bi uyarı levhası koysunlar dedim o yol üzerinde uyarı levhamız var dediler özellikle gittim yol bayınca öyle bi levhada göremedim.

Ne desen cevap var ama boşa.
    3. Dünya ülkesi olunca durum maalesef bu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)