Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikleti olupta hiç kaza yapmayan varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Merhabalar gece gece aklıma geldi motosikleti olupta dikkatlı olanlar varmı aramızda hiç kazaya karışmamış olan sürücüler vardır muhakkak ben mesela ön freni ani sıkma sonucu motor kaydı ama yere felan düşmedim allah'a şükür kazaya karışmadım. Herkeze kazasız belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Ben kışın ön frene dokunmamla yere kapaklanmıştım. Onun dışında trafik kazasına karışmadım hiç.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben hiç yapmadım gerçi daha yeniyim 4 ay oldu 2000 km yol yaptım..

bende bir huy var bir tehlike oldumu ön freni o kadar az sıkıyorumki millet sonuna kadar asılır düşer ben sıkmadığım için çarpacam biyerlere o anda ön tekerleğin kitlenmesinden çok korktuğum için sıkamıyorum ister istemez sıkamayıncada kaçacak yer arıyorum bulursam (bugüne kadar buldum) kaza yapmıyorum

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    yetişkin bi kangalı 50km. hızla altıma aldım ancak düşmedim Allah korudu başkada kazam yok.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi köpeğe 100 le çarptım. İstemesemde 80 kg kadar cins köpeği 2 ye böldüm. 2 ci viteste bi tofaşa girdim. Bi sarhos motoruyla bana yandan girdi 2 hafta kalkamadım. 10 larca kez motoru yatırdım. Başka kazam yok şükür
    TATLIHIZ, serdar1547 ve ÖMER FARUK İ bunu beğendiler.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Kaza yapmayan yoktur yapacak vardır
    Düşmeyen yoktur düşecek vardır doğrusu bu sanırım. :D
    tamyak ve dr.asc bunu beğendiler.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    hiç kaza yapmamış motorcu yoktur henüz kaza yapmamış motorcu olabilirde
    ero__ ve srknbdm bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza da demeyelim de...

Düşmemiş motosiklet sürücüsü yoktur, düşecek olan vardır

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    nazar değmesin ben..

Araç yüzünden sola düşüp sürüklendim, ani ön frende uçup yüzümü yere vurdum (kask vardı elbette), yola atılan bisikletli 5-6 yaşlarındaki çocuğa çarptım. Arkadan bir araç bana çarptı ama düşmedim, adamın çamurluk ve farı gitti . Trafikteki vukuatlarım bunlar , neyse ki hepsi maddi hasarlı sadece. Bir de tabi onlarca kez yan yatırdım, düşürdüm.

Tertemiz, pirüpak oldum bunlar sayesinde, şimdi güzel güzel kullanıyorum . Uzun zamandır bir sıkıntı yok.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ben de yeniyim daha 600 km. Herhangi bi kaza yapmadım. Çok dikkatli sürüyorum yol hakkı benim olsa bile yol veriyorum trafikte aralara girmiyorum vs. Tabi kaza geliyorum demez istediğimiz kadar dikkatli olalım

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletle değil de daha 1 ay önce aldığım güzelim arabamla 4 gün önce şirinevler civarında tahminen 2012 veya 2013 model mercedes marka bi jipe arkadan fena geçirdim.
    ama asıl şaşılacak olay, ben, aha şimdi s.çtık derken adam arabadan indi önce arka tampona baktı, sonra bana baktı sonra bastı gitti. işin o tarafını hala çözemedim. çalıntımıydı
    neydi artık. adamın yerinde ben olsam elime geçen sopayla ilk önce bana çarpana sonra arabasına değişik işlemler uygulardım. ama hoşgörü güzel bi'şey tabi

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi köpeğe 100 le çarptım. İstemesemde 80 kg kadar cins köpeği 2 ye böldüm. 2 ci viteste bi tofaşa girdim. Bi sarhos motoruyla bana yandan girdi 2 hafta kalkamadım. 10 larca kez motoru yatırdım. Başka kazam yok şükür
    Başka kazan yok mu? Daha ne olsun abi. Sag olduğuna şükür et.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi daha ne olacak mucize adamsın :D
    bende 1 kere mıcırlı yolda yoldan çıktım daha motora başlayalı -1 hafta olmuştu duvara vuracağıma toprakta yatırdım motoru hızımda 30 40 cıvarıydı.
    kaza yapmamış motorcu yoktur henüz yapmamış vardır.kazasız belasız sürüşler dilerim.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletle değil de daha 1 ay önce aldığım güzelim arabamla 4 gün önce şirinevler civarında tahminen 2012 veya 2013 model mercedes marka bi jipe arkadan fena geçirdim.
    ama asıl şaşılacak olay, ben, aha şimdi s.çtık derken adam arabadan indi önce arka tampona baktı, sonra bana baktı sonra bastı gitti. işin o tarafını hala çözemedim. çalıntımıydı
    neydi artık. adamın yerinde ben olsam elime geçen sopayla ilk önce bana çarpana sonra arabasına değişik işlemler uygulardım. ama hoşgörü güzel bi'şey tabi
    İyl olup olmadığını sordu mu ? 2012 model arabası olan adam ın gırla parası ve adamı vardır.O birşekilde halleder.Yapması gerekeni yapmış helal olsun.Bi şekilde halleder o.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ben biraz böyle yokuş bi yerde yaptım kazayı ciddi değil tabi. Dengesizin birisi çöp konteynerini yakmış kapkara olmuş sonrasında benim bulunduğum şeridin ortasına koymuş akşam vakti. Karşıdan da bir araç geliyor ben motosiklet sanıyorum tabi ikinci farı göremiyorum çöp konteyneri karardığından benim farıda yansıtmıyor tabi ikinci farı fark ettiğimde yolun ortasında duran birşey olduğunu farkettim ya arabaya vuracaktım yada çöp konteyneri ile kaldırım arasında ki o küçücük aradan motoru geçirecektim ki ikiside olmadı frenlere asıldım malum ama arka teker kitleyince motor yan verdi (ilk motor driftim bu oldu zaten ) önce koruma demiri sonra arka sol sinyalim çöp konteynerine hafifçe çarptı tek hasar arka sinyalin kırılması ve benim gece vakti bayağı bir ağzımı bozmamla sonuçlandı başka kazam yoktur hakim bey

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Ben son 1 haftaya kadar hiç kaza yapmamıştım ki geçen gün önüme fırlayan biri yüzünden yere düşene kadar :( Allah a şükür 5 senede ufak bir kaza

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    daha öncede yazdım yine yazıyorum."Çok gezen tavuk ayağında bok getirir".
    umarım açıklayıcı olmuştur

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Valla ben yaparsam kazayı yolda giderken ağzımın bozuk olmasından yapıcam yolda sakin sakin giderken hiç ters giden bişey olmuyo ama ağzımı bozunca beni sollayan sıkıştıran önümde ani fren yapanlar oluyo geçen sefer 130 tl masraf çıkınca o morel bozukluğuyla aldım turluyom 3 kez arkadan gömücektim yan yatmaktan son anda kurtuldum ön fren sağolsun ilk defa ön freni bu kadar sert kullandım ve işe yaradı çünki arka fren tutmuyodu neyseki yaptırdım orjinal teli takıldı arkadaşlar yola çıkarken en azından bi besmele çekin küfür etmeye başlayınca işler ters gidiyo dikkat dağılıyo gerçekten...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    kaza yapmamış adama motorcu demem ben :p
    xanka bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)