Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikleti bırakasım geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Aşağıda linki olan filmi eminim birçoğunuz daha önce görmüştür. Bugün bu filmi Facebook'ta bir arkadaşımda gördüm. Görmez olaydım

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJfeZqic3lE

Böyle bir işle, fark yaratılabileceğine inanan insanların var olması, geleceğe Polyanna gözlükleriyle bakmama neden oluyor
    http://www.motorla.co

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bi yerden başlamak lazım
    ama bende hazırım :D

soyuldu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konunun amacı ne ?

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Alıntı songiden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıda linki olan filmi eminim birçoğunuz daha önce görmüştür. Bugün bu filmi Facebook'ta bir arkadaşımda gördüm. Görmez olaydım

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJfeZqic3lE

Böyle bir işle, fark yaratılabileceğine inanan insanların var olması, geleceğe Polyanna gözlükleriyle bakmama neden oluyor
    Bence gereksiz yere bir konu açmışsın. Kaldı ki o tiye aldığın videonun yapılma amacı insanları bilinçlendirmek ama iyi olmuş ama kötü olmuş orası önemli değil. Zaten hep kendi kendimize yapıyoruz herşeyi. Senin de böyle tiye almanı acayıp itici buldum. Sen daha iyisini çek o zaman böyle bir başlık açacağına.
    Eğer bunun için motosikleti bırakasın geldiyse ALLAH aşkına bırak böylesi daha hayırlıdır.
    srknbdm bunu beğendi.
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

DrFeelGood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tv deki doğrudan satış reklamları gibi olmuş :/

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Stv'nin efekt koymayı unuttuğu dizilere benzemiş biraz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı soyuldu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konunun amacı ne ?
    Sen anlamassın... Anlatsak da anlamassın... .
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Zaten anasayfadaki videoda vardı. Maalesef çok amatörce çekilmiş. Fakat motoru bırakasım geldi demek, ufak çocukların dalga geçmesine benzemiş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Bu arada şimdi baktımda sanırım mesleğin reklamcılık olduğu için polyanna gibi hissetmişsin.

Naçizane tavsiyem böyle kötü çekilmiş örnekleri değilde kaliteli yapımları rekabet edilesi görmendir.. Aksi durum pek fayda sağlamaz..

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen anlamassın... Anlatsak da anlamassın... .
    hadi ya. sen yasamıyorsun bile. ben "anlamamışım" çok mu?
    fuck martha stewart !

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    konunun ne oldugu hakkında en ufak bi bilgim yok sadece yorumları okudum yani pes hep bi atışma.
    yav konu hoşuna gitmediyse veya başka bi sıkıntı varsa ana sayfaya tıkla başka konuya gir ne diye takışıyosunuz ki.
    gecen bi arkadaşla burda bedavadan kavga ettik hatta o kadar sinirlendimki profilindeki teli aradım dedim sorunun ne 10dk konuştuk arkadaş olduk.
    ya ne gerek var, çok üzücü bi durum.

konuyu ben de anlamadım. motosikletle ilgili hemen hiçbirşeyin yapılmadığı ülkemizde, şu video neden bırakasını getirir bi insanın, gerçekten anlamadım.
    sey_47 bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı soyuldu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya. sen yasamıyorsun bile. ben "anlamamışım" çok mu?
    Biraz daha zorlarsan yaşayıp yaşamadığımı anlayacaksın....

Forumdaki en gereksiz yazılar yazan kişisin...
    Boş boş yazıyorsun....
    Bir tane de olumlu bişey yaz...
    Yaşın başın nedir bilmiyorum ama liseli ergen den farkın yok...
    Mengu16 ve forewer bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sizin için itici gelmiş olabilir. Çekim tekniklerini veyahut kurguyu, oyunculukları beğenmemiş hatta yapmacık bulmuş olabilirsiniz.
    Ama bazı kaz kafalıların bu gibi şeylere öyle ihtiyacı var ki...
    Askerlik yapanlar bilir. Herşeyi en basitine indirgeyerek anlatmadıkça, anlamayan birileri illa ki çıkar.

Ne demişler: Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reklam dediğin kendini izlettirmeli yaratıcı olmalı yani.

Misal.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Oooo kavga çıkacak burada

Hepiniz haksızsınız lan! Reklam o kadar kötü ki çok güzel olmuş!!1!bir!

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha zorlarsan yaşayıp yaşamadığımı anlayacaksın....
    bundan güzel epic fail olmaz heralde.
    fuck martha stewart !

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Konu hakkında yazılanları şimdi okuyabildim...

"Motoru bırakasım geldi" demem işin mübalası tabii ki de. Her gün trafikte rastladığım tonla apaçi motosikleti bırakmama neden olmuyorsa, bu film hiç olmaz.

Şöyle bir durum var. Yapmak için yapılmış bir iş olmuş. Hatta bu konuyu dalga malzemesi haline getirecek bir iş olmuş.

Bir sosyal iletişim kampanyası yapıyorsanız, yaptığınız işin insanları ikan etmesi gerekir. "Kask tak, hız yapma" demek "X markasını al" demekten farklı değil. Nasıl bir reklamda "X markasını al" dendiğinde koşup o markayı almıyorsak, sadece "kask tak" mesajı olan bir kampanya sonun da kask takmaya başlamayız. İkna edici olmaz.Hele bunu da yaparken amatör el kamerasıyla öğrenci işi gibi duran bir işle bunu yapmaya kalkarsak, hiç ikna edici olmaz.

Böyle bir işin, kask takılmadığında ne olacağını izleyiciye göstermese bile hissettirmesi gerekir. İzleyici korkutması gerekir. Ancak böyle ikna etmek mümkün.

Bu iş için yapılmış iyi sayılabilecek bir örnek burada: http://www.youtube.com/watch?v=3X46UoXpAME

Bu işin yapılmış olmasına "hiç yoktan iyidir" de diyemiyorum maalesef. Çünkü bu tip işler kötü yapıldıklarında, yapması gereken etkinin tam tersini yapabiliyor.
    Ercument, umurcan, Seko ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp

"Motoru bırakasım geldi" demem işin mübalası tabii ki de. Her gün trafikte rastladığım tonla apaçi motosikleti bırakmama neden olmuyorsa, bu film hiç olmaz.

Şöyle bir durum var. Yapmak için yapılmış bir iş olmuş. Hatta bu konuyu dalga malzemesi haline getirecek bir iş olmuş.

Bir sosyal iletişim kampanyası yapıyorsanız, yaptığınız işin insanları ikan etmesi gerekir. "Kask tak, hız yapma" demek "X markasını al" demekten farklı değil. Nasıl bir reklamda "X markasını al" dendiğinde koşup o markayı almıyorsak, sadece "kask tak" mesajı olan bir kampanya sonun da kask takmaya başlamayız. İkna edici olmaz.Hele bunu da yaparken amatör el kamerasıyla öğrenci işi gibi duran bir işle bunu yapmaya kalkarsak, hiç ikna edici olmaz.

Böyle bir işin, kask takılmadığında ne olacağını izleyiciye göstermese bile hissettirmesi gerekir. İzleyici korkutması gerekir. Ancak böyle ikna etmek mümkün.

Bu iş için yapılmış iyi sayılabilecek bir örnek burada: http://www.youtube.com/watch?v=3X46UoXpAME

Bu işin yapılmış olmasına "hiç yoktan iyidir" de diyemiyorum maalesef. Çünkü bu tip işler kötü yapıldıklarında, yapması gereken etkinin tam tersini yapabiliyor.
    Evet haklısın herkesin bir popisi vardır.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Tamer karadaglının kaskı 20 Tl olanlardan. Olmaz olsun öyle güvenlik

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Tamamen katılıyorum. Ben bu tip videoları Facebook'ta yayınlamayı severim ama bunu yayınlamaya utandım. O kadar ünlüyü oynatacaklarına adam gibi bir video çekselar çok daha iyi olurmuş. Ali Ağaoğlu'nun başrolde oynatıdı saçma sapan reklamlara benzemiş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)