Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    selam arkadaslar maksimum 10.000 tl ye kadar ikinci el chopper almayi dsünüyorum yamaha drag star hosuma gidiyor daha evel motor tercümem olmadı denızcıyken vıetnamda kullanmıstım sadece tecrubelı arkadasların tavsyesine ıhtıyacım var bu arada ıstanbulda yasıyorum sımdıden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Motor tecrüben yoksa dragstardan ziyade daha ufak bişeyle başlamanı öneririm. Kullanıcısı olarak Hyosung GV 250 önerebilirim. Hatta daha da başlangıç modeli olsun, ucuz olsun, kırıp dökünce için acımasın istersen Keeway Superlight 150

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Hyosung GV 250. Düşünmenize bile gerek yok.
    undefined

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX6R
    Bende Dragstar 650 A vardı kısaca bahsedecek olursak motor şehir içinde biraz büyük ve ağır dur kalklarda düşük hızda u dönüşünde falan biraz kas çalıştırıyor diğer motorlar gibi iki aracın arasından geçemiyorsun bir nevi araba gibi. Ha aynaları falan küçültersen belki bir nebze faydalı olur performans bakımından tatmin olacağına eminim zira hız makinesi değildir kendisi şunu da belirtmeliyim orijinal eksozu değiştirmeden açtırırsan çok hoş bir ses alırsın şehirler arasında ise hem yakıt hem rahatlık açısından memnun olacağın bir motor anayol kadar tali ve bozuk yollarıda okuyabilen bir motor altı malumundur ki yere biraz yakın şayet sende dağa taşa vuracak değilsin teknik olacakta öyle kronik bi sorununu duymadım da yaşamadım da o konuda kolay kolay sıkıntı çıkarmaz şimdilik aklıma bunlar geldi inşallah yeterli bilgi verebilmişimdir uzun lafın kısası hoşunada gidiyorsa tavsiye edeceğin bir motordur(kardeşim eğer gerçekten tecrüben yoksa bu motor ağır gelir ya bi eğitim al derim yada bu motoru alınca her huyunu suyunu öğrenmeden trafiğe çıkma derim bir kardeşin olarak ) yinede benim aklıma gelmeyen senin aklında kalan bi soru olursa da özelden ya da burdan sora bilirisin.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    cı mali motorlara pek sıcak bakmıyorum kullanımı zor olması benım gozumu korkutu yedek parca pahalı oldugunu duydum ayrıca satısı zor dıyorlar cesıtlı model fıkırlerı verenler var sanırım bıraz arastıracam

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    PsychoRider adlı arkadaş doğru söylüyor. Ben de dragstar var. Alet 230 kg. Şehir içinde kıvrak değil. Tecrüben yoksa kullanmakta zorlanırsın. Hatta motor zevkini de öldürür. Önce daha küçük ve hafif motor al. Hatta bir scooter bile alabilirsin. Altın elbiseli adamın yeniler için dediği gibi, aldığınız motor gitmesin ama dursun.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Daha önce dragstar kullanmışsanız hiç gv250 ye bulaşmayın, tatmin etmez. Ayrıca cruiserlarda hacim çok farketmiyor bana göre. Çünkü daha sakin kullanılan, gaz tepkileri daha yumuşak motorlar. Boy kilo sorunu yoksa motorun ağırlığıda çok sorun çıkarmaz. Temiz bir dragstar,shadow,intruder bulun ömürlük binin. Ancak naçizane hiç motor tecrübeniz yoksada en azından 1 ay çinli bir cg alıp öğrenin yoksa büyük motor alıp düşürürseniz masrafı çok olur.

gknm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar 650
    Bende bir dragstar kullanıcısıyım 2005 model classic kasa fakat 10000 tlye şuan 97 98 model alabilirsiniz onun için sağlam bi ustayla beraber gitmenizde yada motordan anlayan bi arkadaşınızla gitmenizde fayda var. Onun dışında her yönüyle tatmin eden bir motordur. Yakıt olarak 60 65 tl ye fulleniyor ve ben ortalama 240 km gidiyorum. Bu arada arkadaşlarında dediği gibi alabilirseniz bir sürüş eğitimi almanızda çok büyük fayda var çünkü dragstar ilk motor için biraz büyük bir motordur. Karar sizin tabi ilk motor olarak alıp sıkıntısız kullanan arkadaşlarda var.

Muktedirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Bende Chopper sevdalısıyım dostum ehliyete yazıldım kışa doğru motoruda almayı düşünüyorum. Benim alacağım motor Regal Raptor 250e 9, bu motor çok hoşuma gidiyor sana da tavsiye edebilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)