Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arwic topcase

Motovento
    REKLAM ALANI
    telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    S.A. arkadaşlar başlıktaki topcase markasını kullanan var mı? cbf 150 için almak istiyorum 46lt nasıl olur şu an üzerinde 35lt givi var onu scooter a takacağım.
    evet kullananlardan görüşlerini almak isterim herkese teşekkürler

CV- 46 Siyah

46 litre kapasiteli.
    Kırılmaz reflektörler.
    2 kask alabilir.
    Su geçirmez özelliğe sahiptir
    Anahtar ve düğme sayesinde tek bir hareketle yerinden çıkma özelliği.
    Çanta içerisinde alt tabla ve motorsiklete bağlantı ekipmanları.

made ın turkey

resmi sitesi
    http://www.arwic.com.tr/

buda fiyatı
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...22373326/detay
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    kappa k46 nın amcaoğlu İhtiyacım olsaydı almayı düşünürdüm fiyatına göre güzel gözüküyor.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A. arkadaşlar başlıktaki topcase markasını kullanan var mı? cbf 150 için almak istiyorum 46lt nasıl olur şu an üzerinde 35lt givi var onu scooter a takacağım.
    evet kullananlardan görüşlerini almak isterim herkese teşekkürler

CV- 46 Siyah

46 litre kapasiteli.
    Kırılmaz reflektörler.
    2 kask alabilir.
    Su geçirmez özelliğe sahiptir
    Anahtar ve düğme sayesinde tek bir hareketle yerinden çıkma özelliği.
    Çanta içerisinde alt tabla ve motorsiklete bağlantı ekipmanları.

http://image5.sahibinden.com/photos/...2373326kl2.jpg

made ın turkey

resmi sitesi
    http://www.arwic.com.tr/

buda fiyatı
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...22373326/detay
    Ben beyaz olanını kullandım bir müddet. 46 Lt ydi benimkide ve iade ettim. İçine muazzam şekilde su alıyor, satan kişide fabrika ile görüşmüş ve hatalı üretim olduğunu, geri toplayacaklarını belirtmiş fabrika. Ayrıca 2 adet xL kask veya 2 adet M beden çene açılabilir kask sığmıyor içine. Heleki N91+ bir model kaskınız varsa tek başına anca alır. Ben iade ettim, Coocase aldım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben beyaz olanını kullandım bir müddet. 46 Lt ydi benimkide ve iade ettim. İçine muazzam şekilde su alıyor, satan kişide fabrika ile görüşmüş ve hatalı üretim olduğunu, geri toplayacaklarını belirtmiş fabrika. Ayrıca 2 adet xL kask veya 2 adet M beden çene açılabilir kask sığmıyor içine. Heleki N91+ bir model kaskınız varsa tek başına anca alır. Ben iade ettim, Coocase aldım ...
    agv longway 2 çene açılır kaskım var artçım olsa onun kaskını almayacak anlaşılan sizin aldığınız coocase nasıl
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    agv longway 2 çene açılır kaskım var artçım olsa onun kaskını almayacak anlaşılan sizin aldığınız coocase nasıl
    Ben Coocase' i 365 tL ye aldım. 2 adet çene açılır kask + mont falan alıyor. 48 Lt. zaten ...

https://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topc...-_46884.html#0

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Ben Coocase' i 365 tL ye aldım. 2 adet çene açılır kask + mont falan alıyor. 48 Lt. zaten ...

https://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topc...-_46884.html#0
    abi 2 lt nasıl bu kadar farkederki ?

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    abi 2 lt nasıl bu kadar farkederki ?
    Çantanın yapısından fark edebilir. Mesela Arwic yüksektir, Coocase geniştir gibi. Hayır hiçbiri değilse ve Coocase 48 Lt. ile bu kadar farklı ise Arwic 46 Lt. değil : ) ...
    telmessos bunu beğendi.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Çantanın yapısından fark edebilir. Mesela Arwic yüksektir, Coocase geniştir gibi. Hayır hiçbiri değilse ve Coocase 48 Lt. ile bu kadar farklı ise Arwic 46 Lt. değil : ) ...
    alınmaz diyorsun yani abi sonuç olarak

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    alınmaz diyorsun yani abi sonuç olarak
    Genişliğini, sağlamlığını geçtim. Motoru yıkıyorsun veya yağmur yağıyor topcase in içi full su oluyor. Bence alınmaz. Eğer kısa zaman zarfında motosiklet değiştimez, uzun vadede kullanırım diyorsan bunu al bence.

https://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topc...-_46886.html#0

...

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Genişliğini, sağlamlığını geçtim. Motoru yıkıyorsun veya yağmur yağıyor topcase in içi full su oluyor. Bence alınmaz. Eğer kısa zaman zarfında motosiklet değiştimez, uzun vadede kullanırım diyorsan bunu al bence.

https://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topc...-_46886.html#0

...
    çok sağol abi yardımın için öğrenci olunca biraz zorlar bu beni artık yaz sonuna bakarım

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı

arwic 46lt & coocase 48lt & gaff 46lt

Arkadaşlar cbf 150 de daha önce givi 35 lt çantam vardı çok memnundum hiç bir solma yıpranma olmadı onu artık scootera geçirip cbfe bunlardan birini almak istiyorum. Hangisini önerirsiniz bu çantaları kullanan var mı? Fiyat aralığım belli en fazla 200 civarı bir bütçe belirledim. Ses, sağlamlık, uzun ömür açısından değerlendirebilir misiniz?

arwic 46 lt( türk malı)
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2373326/detay#

coocase 48 lt
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/4...mizda-83973819

gaff 46 lt
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...27924017/detay

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    geçen gün otobanın ortasına düşmüş koca bir coocase gördüm!

fiyat performans en iyi çanta SHAD dır

bir kaç modelini kullandım hep memun kaldım şu an shad 45 ile yine iyiyiz..

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    baktımda abi fiyatına 280 biraz fazla benim için :( bu çantalar kötü mü yani bu kadar tek kullandığım çanta givi olduğu için soruyorum kusura bakmayın

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yardımcı olabilecek arkadas yokmu

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    yardımcı olabilecek arkadas yokmu
    Öncelikle merhabalar. Kardeş 46 lt liğini kullanmadım ama arwic in topcase ni kullandım herhangi bir sıkıntı çıkartmadı bana. Ben mantıken şunu düşünerek aldım hani topcase de 50 kiloluk çimento taşıyacak halimiz yok işimi gördükten sonra YERLİ MALI YURDUN MALI modundayım ben.
    Ha bu arada ben arwic i alırken aynı marka topcase yi kullanan bir kuryeci ile sohbetimiz oldu bayağı uzun zamandır kullandığını ve hiç bi sorun yaşamadığınıda belirtmişti.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar. Kardeş 46 lt liğini kullanmadım ama arwic in topcase ni kullandım herhangi bir sıkıntı çıkartmadı bana. Ben mantıken şunu düşünerek aldım hani topcase de 50 kiloluk çimento taşıyacak halimiz yok işimi gördükten sonra YERLİ MALI YURDUN MALI modundayım ben.
    Ha bu arada ben arwic i alırken aynı marka topcase yi kullanan bir kuryeci ile sohbetimiz oldu bayağı uzun zamandır kullandığını ve hiç bi sorun yaşamadığınıda belirtmişti.
    çok teşekkür ederim kardeşim bu ayın sonunda almayı düşünürum bakalım artık hangisi olacak

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Merhaba,

Konuyu hortlatmış gibi olacak ama yeni başlık açmaktansa buraya yazayım dedim.

Link verdiğiniz satıcıdan bu çantayı aldım. Montajı için kullanım klavuzu çıkmadı içinden, ilk başta ben de çözemedim nasıl yapılacağını, her zaman gittiğim ustaya gittim.(meğersem basitmiş montajı)

Macera burada başladı, usta civatayı yavaş yavaş sıkarken çat! ızgara plastiklerinden biri patladı. Öyle aşırı bir güç uygulama da yoktu... Başka ızgara denendi, totalde 4 sıkıştırma aparatını sıkmak gerekiyor, bir şekilde halledildi(allaha emanet), tabi bu sırada 3 ızgara plastiği patladı... Artık çanta yüklüyken bir kasise gelsem çanta tablasının kopma riskini biliyorum, bu da malzeme kalitesinin ne kadar düşük olduğunu gösteriyor.

Neyse, macera bitmedi, usta ızgarayı kapatacak düz plastiğin ve takırtı gibi ses ve titreşimleri engelleyecek ufak contaların eksik olduğunu söyledi. Sahibinden'deki satıcı Zirve Motor'a mail attım, bize hep böyle geliyor, o dediğiniz parçalar hiç gelmiyor dediler. Bunun üzerine üretici firmaya fotoğraflarla bir mail attım, mağdur olduğumu ve parçaları göndermelerini istedim. Birkaç hafta ses çıkmadı, sonra Ömer diye biri mail attı, parçaları adresime yollayacağını belirtti. Fakat bu mail 1 ay önce atıldı, herhangi bir paket bana ulaşmadı.

Kıssadan hisse ben bu üründen ve üreticiden memnun değilim, tavsiye etmem. Hem montaj tablası her an patlayabilir riski var, hem de satış sonrası destek sıfır.... Aman uzak durun!
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Bu tarz çantalardan uzak durun. Gidin kappa k36 alın. Daha ufak daha pahalı ama ömürlük kullanırsınız. Ne su alır ne de bir yeri kırılır.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende Arwic'in 31 litrelik bir çantasını kullanıyorum. Çene açılır L beden kaskım anca sıgıyor.
    Camgöz'den aldım. Bütün parçaları da tam çıktı. Değil yağmur suyu, motosikleti tazyikli suyla yıkarken bile herhangi bir su almadı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)