Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rüyalarımdaki haz gerçeğe dönermi acep

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba 22 yaşındayım herşey 14ümde abimin ybr 125inde önünde gaz vermemle başladı rüyalar hayaller dağ bayır azmı gittim fakat haylazın dediği hayallerim ertelendi yarına sürekli .Sene oldu 2011 kredi kartının icadından haberimin olmasıyla yeterince kararmış gözüm bir oldu ve attı beni sirkeciye emanet kredi kartıyla teknik muhtevasını, markasıni bilmeden 2011 model yuki aldım satıcısına itimaden. 6taksitle evet başlarda herşey çok güzeldi ilk heyecanlar fakat yemin ediyorum kabuslarıma girmeye başladı baya böyle genemi bozuldu eyvah hayır olamaz falan ara ara verdiğim tamir paraları 3000 tlyi geçti tablo bu kadar korkunç görülmeyebilir lakin az buçuk sorumluluk sahibi ailesine karşı aynı zamanda ehli keyf buna rağmen günü simit çayla kurtarmaya çalışıyorsanız tabloyu yadırgamıyacağınıza eminim bugün gelinen nokta ise motor arkamda 100 lira masrafı var fakat 5 lira bile vermekten midem bulanıyor gozumu bir daha kapatıp bir tane vitesli motor almak istiyorum yazıyı okuyan varsa tecrübenize sığınarak "TAMİR ÇIKARTMAYAN" olarak birşeyler önerebilirseniz (3000 liraya kadar çıkabiliyorum) tatmin edici birşey minnettar olurum.
    değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Durduk yere niye bozuluyor

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Hocam sıfır ayarında bir şey arıyorsan ben satıyorum. Kendime güvenmem motoruma güvendiğim kadar. Eğer araştırırsan mondialın en sorunsuz olan modelidir forumda bir abide var 64000 km ye geldi daha bir kez yolda kalmadım diyor. Bir kişide daha vardı sanırım 75000 km de motor yenilemişti. Benim motorumu almasan dahi şiddetle bu modeli öneriyorum kendi sınıfında en iyi hızlanan çok torklu bir motordur ve titreşim sıfır. İmkanın varsa mutlaka bul birinden bir kullan anlayacaksın beni

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-aciklamayi-okuyun-derim-123476085/detay/

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Drift be abi ufak tefek seyleri cikar ama biktirmaz oyle 5-10lirayla hem gittimide gider ;)

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/114649-yamaha-ybr-nin-cikmayan-cani-hakkinda-guzel-bir-yazi.html

ybr ve cbf çiler 1-2-5-0 durumu acilen konuya intikal edin
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hiç bakım yaptırmayacağın, yağını değiştirmeyeceğin bir motor arıyosun galiba, öyle bi motor yok bakımsız yağsız bırakırsan her motor bozulur tamir ister.

Mcx Öneririm Araştırdım bayabi bu ay imkan olursa bende almayı düşünüyorum.
    s.e.c bunu beğendi.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    şimdi benim aklıma takıldı 22 yaşındasın 14 ünde yani 8 yıl önce abinin ybr 125 ine bindin.. 95 model ybr var mı ya?

yanlış anlama sadece aklıma takıldı merak ettim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi benim aklıma takıldı 22 yaşındasın 14 ünde yani 8 yıl önce abinin ybr 125 ine bindin.. 95 model ybr var mı ya?

yanlış anlama sadece aklıma takıldı merak ettim.
    95 değil de 2005 model hatta 2003-2004 model ybr125 var türkiyede.

Estağfurullah Hesabı yanlış yaptın galiba knk 2013 teyiz 8 yıl önce 2005 teydik

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX6R
    Benim tavsiyem titan 125 ya da ybr 125 iki motor arasında ise ybr nin tek cezbeden tarafı titana göre daha rahat ve titreşimi az.Her iki motoru da yeteri kadar kullandım bana göre de titan daha sağlam gibi. (Tabi her iki motorunda kalitesi ortada )

İlgine çok teşekkür ederim ama çine tövbeliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Reis bu çok iyiydi be ) peki cbfmi ybrmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/114649-yamaha-ybr-nin-cikmayan-cani-hakkinda-guzel-bir-yazi.html

ybr ve cbf çiler 1-2-5-0 durumu acilen konuya intikal edin

Reis bu çok iyiydi be :d peki cbf ybr titan nasıl sıralardın ?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bakım yaptırmayacağın, yağını değiştirmeyeceğin bir motor arıyosun galiba, öyle bi motor yok bakımsız yağsız bırakırsan her motor bozulur tamir ister.
    1 üstündeki yazı sahibinin verdigi linki oku ve

+ Olarak Ybr den baskası yalan bırakın Burda honda monda demeyi..YAMAHA kucuk SS de Tek !!! Hondanın 600 Lükleri bile yag yakarken.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı eyup3412 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgine çok teşekkür ederim ama çine tövbeliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Reis bu çok iyiydi be ) peki cbfmi ybrmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Reis bu çok iyiydi be :d peki cbf ybr titan nasıl sıralardın ?

o konuya girme dostum kan çıkar

sırf bu tartışmalar yüzünden forum kaç kişi eksildi

bilion mu sen
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    95 değil de 2005 model hatta 2003-2004 model ybr125 var türkiyede.
    evet ya kusura bakmayın.. ka fa 1500 olmuş
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

3bin tl ye çok temiz ybr alırsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)