Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

RABBİM cümlemizi korusun inş...

Motovento
    REKLAM ALANI
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    http://haber.mynet.com/bacaklari-oto...Mynet_HomePage....... içimden sıcak bişe aktı okurken,rabbim cümlemizi korusun bu duruma düşmekten..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Amin. Tez zamanda sağlına kavuşur inşaallah.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oradaki insanlıktan nasibini almamış insan müsveddesi ''MOTORSİKLETE İYİ OLMUŞ GENELDEDE KURYECİLER MANYAK GİBİ MOTOR KULLANIYORLAR'' yazmış.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oradaki insanlıktan nasibini almamış insan müsveddesi ''MOTORSİKLETE İYİ OLMUŞ GENELDEDE KURYECİLER MANYAK GİBİ MOTOR KULLANIYORLAR'' yazmış.
    adamın ağzını zorla bozdurur bu namussuzlar.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamın ağzını zorla bozdurur bu namussuzlar.
    benimki bozuldu bile
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bunu alıp o hergün bindiği tekerlekli demir kafesin tekerleğine kafasını sıkıştırıp,gaz vereceksin.Nasıl daha iyi oluyormuş görsün diye.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Burada, motosiklet forumunda bile korumasız kaza yapana "Ben geçmiş olsun demeyeceğim. İyi olmuş" yazabilecek kadar insanlığını unutabilen kişiler varken ömründe hiç motosiklete binmemiş insan müsveddesinden böyle bir yoruma şaşırmamak lazım.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Amin. Trafikte her yerde Allah'a emanetiz arkadaşlar. Allah tekrarını yaşatmasın. :(
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ŞİVA sen bizi koru .
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Çok kötü çok
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada, motosiklet forumunda bile korumasız kaza yapana "Ben geçmiş olsun demeyeceğim. İyi olmuş" yazabilecek kadar insanlığını unutabilen kişiler varken ömründe hiç motosiklete binmemiş insan müsveddesinden böyle bir yoruma şaşırmamak lazım.
    buna katılıyorum,bazen bende denk geliyorum,içimizdede çok acımasız yorum yapanlar var..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Unutmayalım ki, mesela 30dk'da servis gibisinden olan işletmeler de servis yapan abi veya kardeşlerimize, kuryelere baskı uygulayabiliyor yetiştir diye. Bu konuda müşterilerin de iş sahiplerinin de biraz hoşgörülü olması gerekiyor. Önce güvenlik..

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    amin . arkadaşlar kurye paket servis gibi konularda tahammülümüz yok hatta geç gelsin de para ödemeyelim diyen arkadaşım bile var , bu kültürü bilmeyen bu kültürü anlaması zor keşke duyarı olsak fakat maaalesef ...
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    habere mi yorum yapayım altta aptalca yorum yapanlara mı şaşırdım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Birde şu var "ben kask takmayanın, koruma giymeyenin selamını almam, selam vermem" olayınada ayar oluyorum ne diyeyim. Sen kimsin ki Allah' ın selamını almıyorsun demek geliyor her seferinde içimden.

Hayır, motosiklet üzerinde serserilik yapan adamın, sıfatından serserilik akan adamın, tek tekerci bebelerin, full korumada gezsede üzerinden özentilik akan, sözde MotoGp yıldızlarının selamını bende almam ama sırf motosiklet kullanıyor ve koruması yok diye selam almamak bana göre abes.

Koruması olmaması onun zararına benim değil, ben yine İNSANlığımı yapar, selamını alır, selamımı veririm felsefesindeyim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    cbf150 2010 siyah
    motorsikletlileri düşman gözüyle görüyor diğer sürücüler,kendinizi çok çok kollayın arkadaşlar...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kaza yapan arkadaş tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde şu var "ben kask takmayanın, koruma giymeyenin selamını almam, selam vermem" olayınada ayar oluyorum ne diyeyim. Sen kimsin ki Allah' ın selamını almıyorsun demek geliyor her seferinde içimden.

Hayır, motosiklet üzerinde serserilik yapan adamın, sıfatından serserilik akan adamın, tek tekerci bebelerin, full korumada gezsede üzerinden özentilik akan, sözde MotoGp yıldızlarının selamını bende almam ama sırf motosiklet kullanıyor ve koruması yok diye selam almamak bana göre abes.

Koruması olmaması onun zararına benim değil, ben yine İNSANlığımı yapar, selamını alır, selamımı veririm felsefesindeyim ...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115575-sezon-acildi.html

Yukarıda başlığınıza attığım mesajın cevabı bugüne kısmet oldu herhalde.

Koruma demiyorum. Kask takmayan adam diyorum. Kaza yaptığında maddi zararı evet kendisine fakat manevi zararı bence bütün motosiklet kullananlaradır. Eminimki kask takmayacak kadar kendine değer vermeyen birisinin diğer bir motosikletçinin selam vermemesine de takılacağını sanmıyorum. İnsanı büyük harfle yazarak selam vermediğim için beni bitki yaptınız ama bugüne kadar selam verem kimsenin elini havada bırakmayacak kadar bitkiliğimi de yaparım.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115575-sezon-acildi.html

Yukarıda başlığınıza attığım mesajın cevabı bugüne kısmet oldu herhalde.

Koruma demiyorum. Kask takmayan adam diyorum. Kaza yaptığında maddi zararı evet kendisine fakat manevi zararı bence bütün motosiklet kullananlaradır. Eminimki kask takmayacak kadar kendine değer vermeyen birisinin diğer bir motosikletçinin selam vermemesine de takılacağını sanmıyorum. İnsanı büyük harfle yazarak selam vermediğim için beni bitki yaptınız ama bugüne kadar selam verem kimsenin elini havada bırakmayacak kadar bitkiliğimi de yaparım.
    Linkini verdiğiniz konu ile bunun bir alakası yok ama bir köprü kurarız problem değil. Kask takmayan adamın yaptığı kazanın maddi tarafıda kendine, manevi tarafıda kendine ve ailesine. Biz burada en fazla 1-2 gün konuşuruz.

Maneviyat söz konusu olduktan sonra; motosiklet üzerinde tüküren, kızlara laf atan, Amerikan filmlerinde yapılan serserilikler, el kol hareketleri v.s v.s aklınıza ne gelirse bize dokunur zaten. Ayrıca siz neden bu kadar içerlediniz anlamadım. Her selam verenin selamını yukarıda yazdığım koşullarda bende almıyorum, bazen selam almak istesemde yol ve sürüş şartları izin vermiyor. Sonuç olarak bu bir kural değildir.

Eminimki kask takmayacak kadar kendine değer vermeyen birisinin diğer bir motosikletçinin selam vermemesine de takılacağını sanmıyorum.
    Bakın ne güzel bir tespit yapmışsınız zaten, hemfikiriz bu konuda. Benim anlamadığım şey şu; siz mesajımı neden bu kadar içerlediniz ki? Şahsınıza yönelik yazılmış birşey değildi ...

Edit: Linkini verdiğiniz konudaki mesajınızı şimdi gördüm. İlk gördüğümde de gülmüştüm, benzer şekilde düşünüyoruz diyerekten. Siz o sebepten bir alınganlık yapmışsınız. Ama yanlış anlaşılmış ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask takmayan motorcu Allah mı ki, selam verdiğinde almak zorunda olalım, saçmalamayı kes istersen. Aynen o ayar olduğun cümleye katılıyorum. Kendi kafasına değer vermeyecek kadar kafası basmayanı bırak motorcu, adam yerine koymuyorum ben.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)