Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Geceye Dikkat...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Arkadaşlar Gs'nin şampiyonluğunu sokaklarda tur atarak kutlamak isteyenler tehlike ve dehşet saçıyor. Daha şimdi eve gelirken Ankara-Kolej Kavşağı'nda 2 tane ambulans ve yanlarında devrik bir motosiklet gördüm. Çok moralim bozuldu. Sürücüsünü göremedim ben arabayla geçiyordum. Sanırım bir kardeşimiz ciddi bir şekilde yaralanmış...
    M.balibey ve zenon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Mersin Merkez ve Özellikle Mezitlide de durum aynıydı bende 2 Farklı araç kazasına tanıklık ettim
    Kutlama yapalım sevinelim ama Dozajını kaçırmayalım
    Sado

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    inşallah ciddi bişeyi yoktur. varsada Allah acil şifalar versin
    i.tufekci ve GOKHAN bunu beğendiler.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Erdem kardeş imzan muhteşemmiş ve hissiyatımı yansıtıyor tamamen.
    Sizler bir yerlere gidebilmek için demir yığınlarınıza binersiniz, biz ise motosikletimize binebilmek için bir yerlere gideriz... Not : '' İmza Çalıntıdır...''

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    insanların, içindeki barbarlığı dışarı çıkarmak için bulduğu fırsatlardan biri. tek başına olunca kedi olanlar 3ü 5i biraraya gelince aslan oluyor.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Geceleyin farlar kapalı gezen angara apaçilerinden biriyse hiç üzülmedim, umarım kendi kendine düşmüştür başka bi araçla kazaya karışıp başkalarını rahatsız etmemiştir.
    amaninmb ve suhatr bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    sampıyon olunca-olamayınca etrafa zarar veren "takım"ı hepımız bılıyoruz sımdı tartısma cıkarmayalım bence... tehlıke dehset sacıyormus. kutlama alanına motorla gıdıyorsan da sen kasınmısındır kardesım. 1000lerce ınsanın arasına arabayla gırmıyor mıllet...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Dün neydi öyle arkadaş kadıkoyden ikiteliye gelicem deli oldum hay basliycam kutlamanıza dedim valla soförlerin sag elinde bayrtaklar mı camdan sarkanlar mı dörtlüleri yakıp nereye gideceği beli olmayan kaza kurlunu gibi arabalar mi dersiniz allahran sağ sağlım eve gelebildim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Uzun yolan gelmişim FB plaka ile o hengamenin arasında kendimi bulunca aklım gitti. Çok şükür bulaşan olmadı
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolan gelmişim FB plaka ile o hengamenin arasında kendimi bulunca aklım gitti. Çok şükür bulaşan olmadı
    Fark etmemişlerdir
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sampıyon olunca-olamayınca etrafa zarar veren "takım"ı hepımız bılıyoruz sımdı tartısma cıkarmayalım bence... tehlıke dehset sacıyormus. kutlama alanına motorla gıdıyorsan da sen kasınmısındır kardesım. 1000lerce ınsanın arasına arabayla gırmıyor mıllet...
    Kutlama alanı ne kardeşim parasını verip bütün şehir merkezlerini mi kiralıyorsunuz da burası kutlama alanı diye kapatıyorsunuz? Herkesin işi gücü var ne demek motorla gittiysen kaşınmışsındır? Bu zihniyet tecavüze uğrayan kadına "senin dışarıda ne işin vardı haketmişsin tecavüzü" zihniyetiyle bire bir aynı. Kalkmış cayır cayır kornalarıyla ortalığı inleten arabalarının camlarından dışarı çıkan ışık kural bilmeyen züppeleri burada savunuyorsun. Sen beni FB'li zannedip balıklama karşı çıktın sanırım. Belli ki koyu fanatiksin. Ama ben milli takımdan başka takım tutmam. Konu takım kavgasına dönecekse silinsin gitsin daha iyi. Ben uyarımı yaptım. Motosiklet paket motosikletiydi. Demek ki insanlar ekmeğinin peşinde koşuyor...
    no_tenshi bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bu kafa yapısıyla bi cacık olmaz bizden.Adam ne amaçla yazmış sen ne amaçla Galatasarayı savunuyosun.TT arena yapılana kadar en apaçi huysuz taraftar Galatasaraydaydı,şuan Fenerbahçe de bir dönemde Beşiktaştaydı bunun genel bir kitlesi yok madem bir yere laf atıcaksın önce hesabını yapta at.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Dun ıkı gs lı gurup satır ve bıcaklarla bırbırlerıne dalıyordu. Sahılde dakıkalarca araclarında mahsur kalanlar oldu .

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    sevinci yaşarken de üzüntüyü yaşarken de bokunu çıkartmakta üzerimize yoktur.
    albaywolf bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kafa yapısıyla bi cacık olmaz bizden.Adam ne amaçla yazmış sen ne amaçla Galatasarayı savunuyosun.TT arena yapılana kadar en apaçi huysuz taraftar Galatasaraydaydı,şuan Fenerbahçe de bir dönemde Beşiktaştaydı bunun genel bir kitlesi yok madem bir yere laf atıcaksın önce hesabını yapta at.
    olduysa 2 kısının hayvanlıgını
    "Arkadaşlar Gs'nin şampiyonluğunu sokaklarda tur atarak kutlamak isteyenler tehlike ve dehşet saçıyor. "
    seklınde tum camıaya kıtlemek ısteyene elbette 2 kelam ederım.bunun cacıkla hıyarla alakası yok.

taraftar dusuncelerın supermıs.

polıs arabası yakan-opetı kundaklayan-kendı sahasını tutusturan fb taraftarı ıle carsıda bjk den baskası sampıyon olamaz naraları ıle dun besıktası karıstıranlar gercekten gercek taraftarlar.

gs bu olayları artık astı maalesef.bunun temelını yonetıcıler atar.dun ve daha oncekı demeclerde alabyrak ve aysal hep uefa da fb ye basarı dıledıler cagırırlarsa gıderız dedıler.dıger okzler de kutlayacakmısınız sampyıonlarını dedıklerınde tabı kı HAYIR ya da dunyanın en guzel seyı gs yı yenmek dedıler. anlayıs farkı.yonetıcı boyle dusunurse adam opetı de yakar kadıkoyu de...

Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutlama alanı ne kardeşim parasını verip bütün şehir merkezlerini mi kiralıyorsunuz da burası kutlama alanı diye kapatıyorsunuz? Herkesin işi gücü var ne demek motorla gittiysen kaşınmışsındır? Bu zihniyet tecavüze uğrayan kadına "senin dışarıda ne işin vardı haketmişsin tecavüzü" zihniyetiyle bire bir aynı. Kalkmış cayır cayır kornalarıyla ortalığı inleten arabalarının camlarından dışarı çıkan ışık kural bilmeyen züppeleri burada savunuyorsun. Sen beni FB'li zannedip balıklama karşı çıktın sanırım. Belli ki koyu fanatiksin. Ama ben milli takımdan başka takım tutmam. Konu takım kavgasına dönecekse silinsin gitsin daha iyi. Ben uyarımı yaptım. Motosiklet paket motosikletiydi. Demek ki insanlar ekmeğinin peşinde koşuyor...
    ıyı de hergun degıl yılın tek gununden bahsedıyoruz.mıtıng-protesto vs de aynı sekılde.sıkıysa karsıt gorus olarak gıt bakalım.o zaman bu sekılde dehset sacıyorlar dıyebılıyor musun ya da sehır sızın mı dıyebılıyor musun?

ankarayı bılmem , ama ıst.da taksım ya da floryaya dun motorla gıden adam kasınmıstır.bınlerce kısının gelecegı bellı.bıle bıle lades.bunun tecavuzle ya da baska seylerle nasıl bagdastırdınız anlamadım aynı sekılde fb sampyıon olsa ,kı dun olmasa da caddeye gıtmedık mesela. demek kı neymıs? bunun gs ıle ya da baska bır takımla alakası yok.tabu olusmuş.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Dün balkondan bakıyordum bi bagırısı 6 tane SS motor redline yaptı + 130 kişi falandı heralde bi Aracı aralarına aldılar Hepsi üstüne atladılar tavana falan Tavan falan içine girdi hep,En sonda Arabayı salladılar Broadwaydı,,Adam en son sinirlendi gaza bastı kacan kactı kacamayana vurdu durmadı

Manisaaa

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şehir içlerinde balkonlardan yada camdan seyretmekte tehlikeli böyle durumlarda bir kendini bilmez yüzünden çok vurulan oluyor

Motosikleti
    yamaha fz 150,yamaha enticer,bajaj pulsar
    Iyi arkadas kutlayin da suyunu cikarmanin ne anlami var anlamiyorum,ertesi gun yine hayata kaldiginiz yerden devam ediceksiniz gs fb ya da kim sampiyon olursa olsun yanlis anlamayin ama kendimi yirtamam,kendimi kaybedemem zira bana ne faydasi var futbol spordur izlersin zevk alirsin diger tum sporlar gibi...abartmayi suyunu cikarmayi cok seviyoruz,sanki hic baska dert yok bakiyorum her gun gs fb kavgasi sosyal medyada...
    Umarim motorlu kardesimizin ciddi bisyi yoktur,bu arada kazanin nasil ceryan ettigini bilmiyoruz dolayisyla motorlu apachiyse haketmistir filan demek yanlis,hem apachi bile olsa neticede bir candan bahsediyoruz,ne zaman insaligimizi unttuk?evet kurallari cigneyen motorcular yok degil ama kaza yapan ya da vefat eden biri arkasindan boyle konusmak gereksiz hepimiz bi sekilde gocup gidecegiz.saygilarimla

Motosikleti
    pani / 3colore
    bu ıs sadece futbolda degıl kı dugun dernek-asker ugurlaması vs ya da en basıtı dogustan trafık canavarları var aramızda. bu yuzden bu olayları kısısellestırme ya da kurumsallastırmaya gerek yok.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    olduysa 2 kısının hayvanlıgını
    "Arkadaşlar Gs'nin şampiyonluğunu sokaklarda tur atarak kutlamak isteyenler tehlike ve dehşet saçıyor. "
    seklınde tum camıaya kıtlemek ısteyene elbette 2 kelam ederım.bunun cacıkla hıyarla alakası yok.

taraftar dusuncelerın supermıs.

polıs arabası yakan-opetı kundaklayan-kendı sahasını tutusturan fb taraftarı ıle carsıda bjk den baskası sampıyon olamaz naraları ıle dun besıktası karıstıranlar gercekten gercek taraftarlar.

gs bu olayları artık astı maalesef.bunun temelını yonetıcıler atar.dun ve daha oncekı demeclerde alabyrak ve aysal hep uefa da fb ye basarı dıledıler cagırırlarsa gıderız dedıler.dıger okzler de kutlayacakmısınız sampyıonlarını dedıklerınde tabı kı HAYIR ya da dunyanın en guzel seyı gs yı yenmek dedıler. anlayıs farkı.yonetıcı boyle dusunurse adam opetı de yakar kadıkoyu de...

ıyı de hergun degıl yılın tek gununden bahsedıyoruz.mıtıng-protesto vs de aynı sekılde.sıkıysa karsıt gorus olarak gıt bakalım.o zaman bu sekılde dehset sacıyorlar dıyebılıyor musun ya da sehır sızın mı dıyebılıyor musun?

ankarayı bılmem , ama ıst.da taksım ya da floryaya dun motorla gıden adam kasınmıstır.bınlerce kısının gelecegı bellı.bıle bıle lades.bunun tecavuzle ya da baska seylerle nasıl bagdastırdınız anlamadım aynı sekılde fb sampyıon olsa ,kı dun olmasa da caddeye gıtmedık mesela. demek kı neymıs? bunun gs ıle ya da baska bır takımla alakası yok.tabu olusmuş.
    Kardeşim kimsenin başkalarının canını malını riske atmaya hırpalamaya hakkı yoktur. Seviniyorsan otur evinde adam gibi sevin kutlama yap ye iç ya da bir mekanda yap bunu. Arabana atlayıp da deli danalar gibi ortalıkta ölüm saçmanın ne anlamı var? Çaldığın kornadan rahatsız olan bir sürü insan var. Başkalarına zarar vermeye 1 gün değil 1 saniye bile hakkın yok. Ayrıca kimse futbolu takip edip hangi gün hangi saatte kimin maçı var şampiyon mu olacak kupa mı alacak diye takip edip hesap yapmak zorunda değil. Ben tam maç bitiminde trafiğin ortasında kaldım maç olduğunu hele ki şampiyonluk maçı olduğunu bilmiyordum.

Her neyse, takım tartışması yapacaksanız lütfen cevap vermeyin. Çünkü bu konu onun için açılmadı, siz daha dikkatli olun diye uyarı amaçlı açıldı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)