Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çıldırmak işten değil!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150 t1
    yaklaşık 1 hafta önce 5-6 aydır kullanamadığım motorumu (asya 150 t1) ustaya bıraktım usta bugün aradı gelıp motorunuzu alabilirsiniz dedi. Bizde biladerle beraber güle oynaya motorun başına gittik laf acıldı usta 1000lık motora bukadar ugrasmadım dedi neyse para verildi 330lira (gözüne dizine!) motoru cıkardım calıstırdım yola cıkmadan TIK porrrrrr purrrrr tiks motor stop ettti hadı yavrum geri it motoru falan filan neyse sorun çözüldü (güya) beyin değişti bobin kollektor zımbırtısı değişti falan fişman tamam dedim oldu cık yolaa puuurrttttttppppp küüt motor gaz kesip istop etti gelde çıldırma götürdük geri tamam eyvallah efendiliğimizi bozmadan bı topar ugras dur motor calıstı ses düzeldi iyi dedim olay cıkarmaya değmezmiş neyse cıktım yola cakmak üzerinden nevrat demıre bağlandım otobanda gayet güzel ilerliyor kas kesme falan yok çekmeköye girdik neyse bakkala ugradım yenıden calıstırdığımda yıne o sacma alak ses pata küre calıstı evin önene geldım motoru cektım tekrar calıstırayım dedim tık yok gelde delirme arkadas okadar heves okadar emek para (bu arada ünv öğrencısıyim bursumu yatırdım komple) heba oldu şimdi kapıda böh gibi yatıyo yarın inip kendim acacam yada yakacam ilk göz agrımı varmı !!!
    cihan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Motoru yaptirdigin yere gotur durumu anlat duzelinceye kadar ugrassin kurusta para verme

Motosikleti
    yamaha fz 150,yamaha enticer,bajaj pulsar
    gecmis olsun kardes...Ramazan Bey'le ayni gorusteyim.

Motosikleti
    yakındır
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru yaptirdigin yere gotur durumu anlat duzelinceye kadar ugrassin kurusta para verme
    sana katılıyorum...
    :queen:Ne yapmak istediğin önemli önce düşün sonra UYGULA:queen:

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ona dükkan ruhsatı verenin saçlarını okşamak geldi içimden
    Götür motoru geri, ya adam gibi yapsın yada parayı versin. Parayı almak senin hayrını olur.
    Sağlam bir usta bulur. Onun hünerli ellerine teslim edersin

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ona dükkan ruhsatı verenin saçlarını okşamak geldi içimden
    Götür motoru geri, ya adam gibi yapsın yada parayı versin. Parayı almak senin hayrını olur.
    Sağlam bir usta bulur. Onun hünerli ellerine teslim edersin

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    330 lira çok para be kardeşim cillop gibi çıkması lazım motorun.

Motosikleti
    asya 150 t1
    şimdi indim aşşağı güç bela marş aldı kar akara duman atıyo adam gibi çalışsa götürücem götürürsemde diyeceğim tek kelıme yaptıgın motor gitmekten aciz dükkana dönemiyo isstersen sabahla bu motoru yap yada ver paramı ümranıye çekmeköy tarafında adam akıllı usta yok varsada benmi bilmiyorum arkadaş?

Bence ustaya paramı ver geri deme kavga edersiniz git motoru bırak ustaya doğru düzgün yapsın para felanda verme

Motosikleti
    Bisan Cup100
    geçmiş olsun... sen en iyisi ustadan! paranı almaya bak... adama gidip de direk paramı ver dersen vermez , ya motoru adam gibi yap de çalıştır elime ver de ya da paramı ver ben kendim hallederim de... paranı vermiyorsa iş kavgaya gidiyorsa polis e git durumunu anlat yanına polis al öyle git.. valla para kolay kazanılmıyor emek hırsızlığından geçinmeye alışmış bu millet.... kolay gelsin.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam kibriti çaktıydım çoktan.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    300 tl ye komple motor yaptırırssın kardes ya bence para iadesi isteyada elinde makbuz varsa direk tuketıcı mahkemesıne basvur

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    zaten bu motorlar ustalara en çok para kazandıran motorlar parçası hep birbirine uyar, malzemesi malzeme değil, ustası usta değil yani kabahat sende 50cc ye bin kaliteli motora bin yazıktır verdiğin paralara yaktığın benzine..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı G-han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1 hafta önce 5-6 aydır kullanamadığım motorumu (asya 150 t1) ustaya bıraktım usta bugün aradı gelıp motorunuzu alabilirsiniz dedi. Bizde biladerle beraber güle oynaya motorun başına gittik laf acıldı usta 1000lık motora bukadar ugrasmadım dedi neyse para verildi 330lira (gözüne dizine!) motoru cıkardım calıstırdım yola cıkmadan TIK porrrrrr purrrrr tiks motor stop ettti hadı yavrum geri it motoru falan filan neyse sorun çözüldü (güya) beyin değişti bobin kollektor zımbırtısı değişti falan fişman tamam dedim oldu cık yolaa puuurrttttttppppp küüt motor gaz kesip istop etti gelde çıldırma götürdük geri tamam eyvallah efendiliğimizi bozmadan bı topar ugras dur motor calıstı ses düzeldi iyi dedim olay cıkarmaya değmezmiş neyse cıktım yola cakmak üzerinden nevrat demıre bağlandım otobanda gayet güzel ilerliyor kas kesme falan yok çekmeköye girdik neyse bakkala ugradım yenıden calıstırdığımda yıne o sacma alak ses pata küre calıstı evin önene geldım motoru cektım tekrar calıstırayım dedim tık yok gelde delirme arkadas okadar heves okadar emek para (bu arada ünv öğrencısıyim bursumu yatırdım komple) heba oldu şimdi kapıda böh gibi yatıyo yarın inip kendim acacam yada yakacam ilk göz agrımı varmı !!!
    arkadaşım bu forumlar ne için var!!! sana kim dedi o motoru al diye, git ona saydır

asya t1'e gelene kadar o paraya bır sürü daha sağlam motor alırdın, onun gibi görünmeselerde seni çıldırtmaz, tüm marmara bölgesini sana gezdirirlerdi ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Git ustaya adam gibi konuş abi böyleyken böle ya yap de ya ver paramı ben yaptırayım de ama tatlı bi dille söyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)