Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Görünürlülüğü artırmak (daha az kaza )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TDM900 2005
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Tamamen gündüz dikkat çekmek ve gece görüşü artırmak üzere tasarlanmıştır.2x8 wat cobled den imal edilmiştir..

Su geçirmez ve plastikten olduğu için darbelere dayanıklı ,kırılmaz mercekli

Orjinal hella sis farın içi değişmiş versiyonu ..

zenon, MBHoro, dickinson ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    elinize sağlık güle güle kullanın

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    güzelmiş elinize sağlık
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Motosikleti
    TDM900 2005

Bir kaç örnekler .. xt660

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    İyi güzel satışınımı yapıyorsun yoksa bi yerde gördün aldın bizimle mi paylaştın, veya kendin mi yaptın...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    TDM900 2005

Bu kendi motorum ,altlardaki çakar lamba 6x4 wat toplamı.Sadece 2 sini yakmam bile önümdeki araçların anında şerit değiştirmesini sağlıyor..

Kendim bulup içlerini modifiye ediyorum.İsteyen olursa elimden geldiğince temin etmeye çalışıyorum.Asıl mesleğim kuaförlük ,hobi amacıyla uğraşıyorum bu işlerle.Motorlarımızın görünürlülüğüne az biraz faydam olabilirse ne mutlu bana ..

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ustam fiyat nedir birçok kişide merak ediyordur piyasada bayaa bir pahalı

Motosikleti
    TDM900 2005

Sadece bu modeli var şimdilik,fiyatıda 150 tl.Çakar için + 40 lira daha gerekiyor..Elinizde sis takımı varsa ben modifiye ederim,70 tl ye.

Bu modeli bulmak zor oluyor. 100 tl ye mal oluyor ...

handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Usta şu üstekileri 2x8 wat demişsin 8watlık leddenmi yaptın 8watsa ısınır diye düşünüyorum
    Ne Mutlu Türküm Diyene

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bmw-1200-1200-sis-lambasi-83348653/detay

burada daha uygunu var,
    pazarlıkla daha uygunda olur heralde.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    TDM900 2005
    [/COLOR]
    Alıntı handsome3272 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta şu üstekileri 2x8 wat demişsin 8watlık leddenmi yaptın 8watsa ısınır diye düşünüyorum

Isınmasını engelleyecek çok büyük soğutucu var arkalarında..Led,in soğutucusu varsa sorun yoktur(Eğer wat,ı küçük değilse tabi)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Haklısın o fiyata var lamba ,ama o lambaları takan abilerimiz akü değiştirmek zorunda kaldılar.İçlerinde 55x2 wat lamba var ..[COLOR="Silver"]

Aynı ürünü 80 tl ye bulabilirim size antalya,dan 100 lira pahalı ...ama dediğim gibi içinde 55x2 wat ampul var buda akünün canına okuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Mesela buda var modeller arasında 12 voltla çalışıyor

handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Şu son resimdeki ledler 1 wattlık olanlar dimi bende de var 3lü 1 wattlık motosiklete takmak bir türlü nasip olmadı 3x1watlık 2tane var

yan koruma demirlerine düşünüyorum onları sudan v.b şeyden koruması + görsel açıdan iyi görünsün diye normal sis farı alıp içini söküp

ledleri koymak istiyorum ona göre sis farını nerden bulursak artık çapı 6 cm olsa çok rahat olur.
    Ne Mutlu Türküm Diyene

e.barisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 250 Dragstar
    nereden alıp taktırabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

fiyatı nekadardır
    ''EĞER HAYALLERİNİN PEŞİNDEN GİTMEZSEN BİR SEBZEDEN FARKIN KALMAZ'' Anthony Hopkins - ''Efsane Adam'' filminden !

Motosikleti
    TDM900 2005
    Şu son resimdeki ledler 1 wattlık olanlar dimi bende de var 3lü 1 wattlık motosiklete takmak bir türlü nasip olmadı 3x1watlık 2tane var

yan koruma demirlerine düşünüyorum onları sudan v.b şeyden koruması + görsel açıdan iyi görünsün diye normal sis farı alıp içini söküp

ledleri koymak istiyorum ona göre sis farını nerden bulursak artık çapı 6 cm olsa çok rahat olur.
    Evey 1 watlık 6 adet ..Araştırıp bulmak lazım .Onları ben plastik pimaş boru ve metal borulardan imal edebiliyorum ...Dirençsiz 3x1 watı bağlarsanız lambalar patlarlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı e.barisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden alıp taktırabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

fiyatı nekadardır
    Hangisini sorduğunuzu anlayamadım ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)