Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İcon Kask Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır kask arayışı içindeyim. Yurt dışı siteleri bu konuda favorim, çünkü inanılmaz fiyat farkları var Türkiye ile arasında. Bir tane icon kask beğendim Amerika'dan, orada yaşayan arkadaşlarım var, Amerika adresinden bir Türk'ün Türkiye'ye hediye yollaması sorunda olmuyor. Fiyatta 370 usd. Fakat oparayı verdikten sonra buradada satışta olan bir kaskmı alsam diye tereddüt ediyorum. Tamam icon sağlam bir marka ama, hakkında Türkçe fazla kaynakta yok. Yurt dışı kullanıcı yorumları falan anladığım kadarıyla iyi.

Konu hakkında fikirlerinizi ve varsa marka hakkında tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

http://www.helmetcity.com/page/HC/PROD/variantgraphics/icon-variant-construct

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Hediye yollaması sorun olmuyor diye birşey yok gümrükten geçmeme şansı her daim var ve gayette yüksek o ürünün benim yedi sülalem yurt dışında yaşıyor keşke öyle olsa.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    En sağlıklısı orda arkadaşlarınız varsa gelirken getirebilirler size
    Kaza Anında Seni Korur !

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Icon markasını ben de yakından takip ediyorum. Türkiye'de bir distrübitörlüğünün olmasını ve Icon kaskın Türkiye'ye giriş yapmasını bekliyorum. Gerçekten kaliteli ve hoş kaskları var...
    "CaRPe DieM"

Hediye yazması işe yaramıyor, ürün bedelini 75 euro altı belirtmesi lazım. Topkapı PTT'de ama hediye olarak gönderilmişti diye ağlaşan, mecburen vergi ödeyenleri hergün görmek mümkün. Ekstradan 20% vergi ödemeye razıysan alabilirsin.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hediye yazması işe yaramıyor, ürün bedelini 75 euro altı belirtmesi lazım. Topkapı PTT'de ama hediye olarak gönderilmişti diye ağlaşan, mecburen vergi ödeyenleri hergün görmek mümkün. Ekstradan 20% vergi ödemeye razıysan alabilirsin.
    Aynen öyle Barkın abi diyo ya şu lafı kim çıkarttı allah aşkına biri bana göstersin diye hakikaten insanları şu gerçekdışı olaylarla hayallere sokuyolar boşuna :D

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    Daha öncesinde Almanya'dan ve Amerika'dan bir çok ürün geldi hediye olarak. Hediyeden kastettiğim gerçekten hediye. Ayrıca normal siparişlerim de elime sorunsuz ulaştı. Bu konuda emin olun bir sıkıntı yok. Yada siz öncesinde sipariş verip böyle sıkıntılar yaşadıysanız bilmiyorum.

Benim sormak istediğim gümrük mevzuatı ile ilgili değil. Kask ile ilgili tereddütlerim var. İcon mu yoksa ülkemizde de satışı olan muadil bir kask mı alayım, çünkü icon kasklar hakkında bilgi sahibi değilim.

Samet Bey, dediğiniz gibi gelirken getirmeleri en sağlıklısı fakat kask çok büyük bir ambalaj ve arkadaşlarıma böyle bir yük vermek istemiyorum. Kaldı ki kendim bile çıktığımda taşıma meselesi yüzünden büyük şeyler alamıyorum.

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Düşünürsen ve bedeni uyarsa aşağıda linkini verdiğim M beden Agv Gp tech kask var.
    Kask bana hediye geldi ama bedeni uymadı satıp L beden bir kask almayı düşünüyorum uygun fiyattan bırakabilirim.

http://www.mototas.com.tr/urunlistele.aspx?id=6701&m=44&g=598&s=1113

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)