Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yağ fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    geçen sonbahar yağı değiştirmiştim ancak kışın motor soğukken çalıştırmalar, seste gariplikler hissedince zamanı gelmeden yağı değiştireyim dedim bugün. eskisi ipone 10w40 idi bu arada.

herneyse motul alacakken (hyosunglarda vitesin katır kutur etmesi sinirimi bozduğundan 30-35lirayı gözden çıkarmıştım)ümraniyede şimdi nereden bulacağım deyip sanayide bir kaç motorcu gezdikten sonra (biri 1L 25 lira olan petronas diğeri de yine 1L si 25 lira mayonnas mıydı neydi bir şey dedi her ikisi de yarışçılar içinmiş :) her motorcunun ilk üç listesine giren castrol almaya karar verdim. girdim bir yağcıya üretim tarihine bakıp castrol power 10W40 1L yağ aldım.

yağ bu

işin ilginç yanı ise yağa 12 lira verdim. yani ipone si olsun motulu olsun bu yağları sanayici abilerimiz getirse biz yarı fiyatına satın alabilir miydik? motorcu dayanışması diye motorcu (firmalar) motorcuya mı dayanıyor?

ya da sahte yağ mı aldım ulan? ama rengi de güzeldi
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

onlarda zaten sanayiden alıyor genelde. bujimi ve yağımı genelde sanayiden alıyorum yarı fiyatına.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende castrol yağ alıyorum sürekli, 15 liraya. Ama aynı yağ mı bilemedim.
    Benim aldığım castrol yağın üstünde vespa tarzı bir scooter resmi var.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    15 lira mı, o yağın 27 lira olması gerekir. aldığın yağ ya sahte, ya çalıntı ya da başka bişeyler var bu işte o yağı 20.000 km kullandım, 8000 km dir 5100 motul kullanıyorum kıyas bile edilemez ikisi. barkın bayoğlu hyo gt250 nin lastikleri için mukavvaaa, kartooon diyodu ya, o yağ da hava soğutmalı bir motor için motul a göre aynı öyle; mukavvaaaa, kartooon.

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

düzeltme;
    şimdi hatırladım ben de 20 liradan alıyordum ama 1.5 yıl önce. 27 lira olan o yağın 10w50 si idi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Çok satılan castrol gibi marka yağların sahteleri bol miktarda piyasada var. %99 aldığınız yağ sahtedir eğer resimdekinden almışsanız.
    Googleda sahte motor yağı diye aratın çıkan sonuçlara siz bile şaşırırsınız.

Bu arada yağ alacaklara, özellikle motul marka alacaklara tavsiyem aşşağıda linkini verdiğim esitedir. Sitenin sahibide motorcu, yağ siparişimi verdikten sonra beni arayıp kargoya verdiklerini bizzat iletti. Birazda motosiklet muhabbeti yaptık, alışveriş yaparken kafanızda soru işareti oluşmasın derim. Normalde litresi 30 tlden ucuza motul yok, burda 25 tl bide siteye üye olunca 5 tl hediye çeki var oda kargoyu bedavaya getiriyor.

Ne reklam yaptım ama bunu site sahibi okusa promosyon ürün gönderirdi

http://www.boyassi.com/urun/motul-10w50-4-lt-motosiklet-yagi_423.aspx?CatId=226

Motosikleti
    KUBA KEE100
    Beyler cup kuba xy 100-e motoruna sizce hangi yağ gider bilgisi olan var mı ?
    Barış Ögatlar :cat:

Motosikleti
    F650GS
    şöyle bir şey var: bugün motor sabahki ilk marşta tık diye çalıştı ve dün ile bugün arasında acayip bir fark var, vites geçişleri olsun, motor sesi olsun değişti. yağ yine sahte olabilir ama verdiğim paraya değdi gibi. bu arada kabına baktım inceledim seri no üretim tarihi vs yazıyor ve sahte gibi durmuyor. kap aldatıcı olabilir çünkü yapması basit. her neyse bir kaç yüz km içinde belli olur zaten. ama ben yine de castrol ün müşteri hizmetlerini bi arayayım.

motul deneyemedik henüz :(

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle bir şey var: bugün motor sabahki ilk marşta tık diye çalıştı ve dün ile bugün arasında acayip bir fark var, vites geçişleri olsun, motor sesi olsun değişti. yağ yine sahte olabilir ama verdiğim paraya değdi gibi. bu arada kabına baktım inceledim seri no üretim tarihi vs yazıyor ve sahte gibi durmuyor. kap aldatıcı olabilir çünkü yapması basit. her neyse bir kaç yüz km içinde belli olur zaten. ama ben yine de castrol ün müşteri hizmetlerini bi arayayım.

motul deneyemedik henüz :(
    kardeşimde ktm 640 var motul koyduktan 1 hafta sonra krank kol cıkardı castrol koyuyoduk normalde.hiçbi anlam veremedim yag ince kalıp sıkıntımı yaptı yada performansından kolda kusur vardı omu ortaya cıktı bilmiyorum tek bildigim motul yag koyalı 4-5 ay oldu motor hala yatıyo
    Motosiklet mucidi

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    aldığın yağın kutusunu atmadıysan bir foto ekleyebilirmisin?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yukarda link var. Ilk yorumun içinde, 'yag bu' yazılan yere tıklayın.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hocam otomotiv sektöründe birçok üründe olduğu gibi yağda da bir spot pazarı vardır.. Normal bayiler, dağıtıcı firmadan çok uzun vadelerde mal alırken bazı spotçular peşin fiyatına çok fena iskontolarla ürün temin ederler. Daha sonra peşin aldıkları için bu ürünü çabuk satmak amacı ile çok küçük kar marjları ile piyasaya sürerler. Sizde öyle bir yerden temin etmiş olmalısınız.. Yada tezgahtar acemiydi ürünün fiyatını bilemedi
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yağ banada koyuyor :( cbf 150 2000 de bir yağ isityor motul alıyorum 45 tl sentetik öldürücü bir rakam.

Acil ucuz yag bulmam lazım cbf için

Motosikleti
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarda link var. Ilk yorumun içinde, 'yag bu' yazılan yere tıklayın.
    onu gördüm, o sembolik resim ben kendi aldığı kutunun resmini görmek istedim..

power1 10w40 yağı o paraya almışsa millet boşa 30tl vermesin..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    F650GS
    eve gidince fotoğraf ekleyeyim, valla yağcıdan aldığım için de pek sorgulamamıştım. sonradan dank etti

Motosikleti
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eve gidince fotoğraf ekleyeyim, valla yağcıdan aldığım için de pek sorgulamamıştım. sonradan dank etti
    merakla bekliyoruz

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat çok iyi ben bursada aynı yağı 25 tldan alıyorum

Motosikleti
    F650GS

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bundan aldım 25 tl

Motosikleti
    F650GS
    yarı fiyatına almışım bak iyice kıllandım ha

resimlerdeki yağ orjinal

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)