Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

uçan motosiklete , ramak var :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi birde işin "duygusal" tarafından da bahsetsen çok iyi olur

Kayıt ücreti uçma ücreti vs

olayın duygusal tarafını pek hatırlamak istemiyorum toplamda 1000 lira ama kurs bittiğinde git gel masraflarıyla 1500 ü bulur yakınsan bu rakam extra sağlık raporu vs ile 1300 civarı bir meblağdır bu fiyat p1- p2 eğitimi için geçerli eğer devam edeceğim dersen p3 -p4 ve son olarak p5 SIV Eğitimi var ama onlar antalyada oluyor yani 1 hafta antalyaya babadağ deniz üzerinde son eğitimleri tamamlıyorsun ben ona biraz zor katılırım şimdilik başlangıçta kendimi geliştirmek amacım başka soru ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı volkan048 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeş çok güzel,sen bu uçuşun saten ustası olacaksın,hocalarında seni daha kendi yaptığın aramotor'unla uçarrken görecekler,o zamanda 'şu uçan bizim talebeydi derler'

allah kaza keder vermez ise inşallah volkancım sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uçan titan. Hatırladınmı irfan abi?
    nasıl unuturum yiğen

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka en kısa zamanda alıp bizimkileri bir pazar günü kapını çalarız söz...

her zaman beklerim ramazanım haber eyle ama geleceğin zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı caner6776 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi bu işe gönül vermiş hamarat bir abimiz olarak sizi canı gönülden tebrik ediyorum. İçinizdeki yaratıcı, araştırmacı ve bilgili ruhun hiç ölmemesi dileğiyle

teşekkür ederim caner , eksik olmayasın kardeşim sağol

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abim Rüzgarın eksik olmasın diyeyim,F54 fatih seni aramış uçusum var demişsin yoksa seni kampımıza davet edecektik Çınarçık da kent ormanında kamp attık.. Orada olmasak dediğim gibi benim evim orada ilk atlayışında yanında olmak isterdim.. Neyse sen sertifikanı al bizi arkana artçı alırsın bize de bulaşır belki uçma sevdası..

sağol emrecim aslında aklıma gelmedi değil lakin alınan dersler ve uçuş çalışmaları sırasında pek kimseye zaman ayıramazdım ): ama kurs bittiğinde yine çok gelip gideceğim o zaman buluşur bakarız keyfimize

bu arada artçıyı arkaya değil öne alıyoruz
    caner6776 ve ramizan83 bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Irfaann abiiii benide gotur :-)
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Irfaann abiiii benide gotur :-)

sen gelcem dedinde biz gelmemi dedik kürşat gel kardeşim ben olmasam bile seni uçuracak adam buluruz
    dreamkiller bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Abi o degilde bu islere ozeniyor ama cokta tirsiyorum :-) gerci motordan daha guvenli demissin ama ne bilim :-)
    piyanist_irf bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o degilde bu islere ozeniyor ama cokta tirsiyorum :-) gerci motordan daha guvenli demissin ama ne bilim :-)

güvenli derken her şey kullanıcıda biter ve tecrübe bilgide........., acemilik edip 70 ile gireceğin viraja 110 la dalarsan allah göstermesin motorda adamı öldürür risk hayatımızın her alanında var , bu kadar ince düşünme

olayın yusuf durumu olacak ,olmalıda ! korkmadığın zaman ve kendine haddinden fazla güven geldiğinde korkmalısın ! bu motosiklettede aynıdır uçarkende , denizdede her yerde , korku seni hayatta tutar , tam profesyonel pilotlar bile korkarlar bu ayıp bir şey değil ama zor olan korku anında sağlıklı düşünebilmektir bunu yapabildiğinde olay tamamdır

çok karmaşık bir şey uçmak acayip düşünceler hissettiriyor insana , özgürlüğün en saflaşmış hali , doğruca ufuk çizgisine burnunun ucuna baktığında motosiklettteki gibi yol aldığını sanıyorsun ama gözünü aşşağıya kaydırdığında ayaklarının altındaki boşluk ve görünen evlerin yolların çatıları yürüyen karınca gibi insanlar

bu tabi olağan bir durum , olağan olmayan alışık olmadığımız bizi korkuya iten durum, dünyaya bu şekilde daha önceden hiç bir açıdan bakamadığımızdır , ya yüksek bir kuleye, yada yüksek bir dağdan bakarsın manzara güzeldir alışığızdır ama koskoca dağı bile tepeden gözlemlemek insana garip geliyor bunuda ancak uçmakla yaşayabiliyorsun , işte asıl mesele burada dünyayı olduğu gibi görebilmek

kimbilir 2500-3000 metrelere çıktığımda neler hissedeceğim ?
    dreamkiller bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfanım afferim len gururumussun

ama ben binmem yusuf izin vermiyor

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kankam sana bişey diyeceğim şimdi güleceksin paraşüt motosikletten daha güvenli ! ciddiyim .... kazaların çoğu bilinçsiz pilotaj hatalarından kaynaklanıyor bunu ben değil hocamız söylüyor
    Abi motosiklette de öyle değil mi?

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    vay arkadaş adam uçucam dedi uçtu yaa laa
    irfan abi sen aya çıkacam desen inanırım artıkın
    şaka bi yana senin nick i piyanist_irf yerine çılgın_irfan olarak değiştirmeliler yönetime çağrıdır
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    denemek isterdim
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Abi bu hafta hava guzel goturecek misin kanadi?
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana güveniyoruz. ingilizcen varsa motoucak imalatı için sana çok güzel ekitaplar gönderebilirim. bence bunun için artık tek başına değil ekip kurman gerek. benim kafada biraz proje var ama yapacak zaman yok. en zor olanı jet motoru yapmak. gerisi teferruat. özelden mail atarsan kaynakları sana atabildiğimi atarım.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bir dahaki sefere aydan atla irfan, sana yakışır

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ilerde (Mezitin deyimiyle) benide pin-di-rirmisin paraşütüne??

korkarım ama ben..nasılki motorda artçı olmuyorsam paraşüttede olmam..direksiyona ben geçersem pinerim...
    valla benim kanat mezitle ikimizi kaldırır kankam sorun yokta , o kanadın hakimiyetini kim nasıl sağlar onu bilemem ama kesinlikle o kişi ben değilim

düşünsene tepe ardında benide pindir diye ağlıyomuş bu arada ilk deneyim başka oluyor benim ilk uçuş ve iniş azcık sorunlu oldu ama yumuşak bir iniş yapabildim , bir sonrakinin daha iyi olacağından eminim , bisiklet sürmek gibi kanadın bütün salınım ve hareketlerini vücudunda hissediyorsun ve zamanla reflekslerin kanada alışıyor sonra teknik tecrübe ve bilgi ile uçmak o kadarda zor değil
    Abi işyerinde yeminle sesli güldüm düşününce Mevlüt abi ve irfan abiyi bizzat tanışıklığımız var ama Samet abi seninle daha kısmet olmadı ama inşallah istanbula bir geldiğimde uğramak tanışmak yüzyüze anlatmak istiyorum seninle
    ANGARAJ

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    sağol emrecim aslında aklıma gelmedi değil lakin alınan dersler ve uçuş çalışmaları sırasında pek kimseye zaman ayıramazdım ): ama kurs bittiğinde yine çok gelip gideceğim o zaman buluşur bakarız keyfimize bu arada artçıyı arkaya değil öne alıyoruz
    Emre şimdi buna ne diyeceksin. İrfan abi bizim kabileden olabilir mi ?
    Biz hep serdivandayız. Uçmadan önce haber verseydin. UÇ UÇ yapardık
    Geçen sene bende niyetlenmiştim. Bir kıza beni de uçurur musun demiştim. Öğretmen gelip ben seni uçururum diyince hevesim gitti
    Yamaç paraşütüne ciddi ciddi yapmak isteyenlerdeniz. Ancak bunun için para ve zaman çok önemli, Eğitimini almasamda fethiyede ölü denize bi ölü olrak dahil olmak istiyorum.
    Geçen sene artçı olarak mı desem öncü olarak mı desem 40-50 TL arasında fiyatı vardı. inşallah zam gelmez. Bizde semaya yükseliriz. Nede olsa her gün dibe gidiyorum. Bir günde göğe gidelim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfanım afferim len gururumussun

ama ben binmem yusuf izin vermiyor

valla erikn abi atladığım gün (PAŞÜTLE) hava bayağı soğutku o soğukta ben nasıl terledim lnaatamam inene kadar sucuk su oldum yusuf öyle yavaş yavaşta gelmiyor adamın boğaızna boğazına yapışıyor yutkunamıyorsun bileme ama herşeye rağmen yinede darumıyorsun yine tekrarlamak istiyorsu n yusuf tutsada seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motosiklette de öyle değil mi?

herşeyde öyle aslında bilinçsiz olmak insanı öldürüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş adam uçucam dedi uçtu yaa laa
    irfan abi sen aya çıkacam desen inanırım artıkın
    şaka bi yana senin nick i piyanist_irf yerine çılgın_irfan olarak değiştirmeliler yönetime çağrıdır

evet erayım nihayet ilk kanat çırpışlarım netice verdi daha yolun en başındayım uzunca bir maraton beni bekler şekerim benim nici çılgın filan yapmasınlarda allah rızası için piyanist_irfan olarak düzeltebilirlerse çok makbul olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denemek isterdim

denemeye değer

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu hafta hava guzel goturecek misin kanadi?
    valla zor görünüyor burakcım yengende gelecek bu hafta bir aksilik çıkmaz ise bu haftadan sonra harnes işini filan halledebilirsek bu işe bir çözüm bulmak lazım kanat yatıyor haybeye bir havalandırmak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana güveniyoruz. ingilizcen varsa motoucak imalatı için sana çok güzel ekitaplar gönderebilirim. bence bunun için artık tek başına değil ekip kurman gerek. benim kafada biraz proje var ama yapacak zaman yok. en zor olanı jet motoru yapmak. gerisi teferruat. özelden mail atarsan kaynakları sana atabildiğimi atarım.

çok sağolasın bendede bu aralar pek zaman yok para ve zaman ikilisini bir araya denk getirebilirsem önce şu paramotor olayını halletmem lazım jet motoru dediğin gibi beni aşar bu arada ingilizcem orta kararın ortasının taaaa en diplerinde

ama yinede yeni fikir ve görseller hep dikkatimi çeker

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi işyerinde yeminle sesli güldüm düşününce Mevlüt abi ve irfan abiyi bizzat tanışıklığımız var ama Samet abi seninle daha kısmet olmadı ama inşallah istanbula bir geldiğimde uğramak tanışmak yüzyüze anlatmak istiyorum seninle

mezit önde ben arkada çık çık çık ulem adamı tam stall a sokar bu adam
    eray_uluyazı bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    karşıya bak irfan abi, napıyosun izlerken ben heyecanlandım valla.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre şimdi buna ne diyeceksin. İrfan abi bizim kabileden olabilir mi ?
    Biz hep serdivandayız. Uçmadan önce haber verseydin. UÇ UÇ yapardık
    Geçen sene bende niyetlenmiştim. Bir kıza beni de uçurur musun demiştim. Öğretmen gelip ben seni uçururum diyince hevesim gitti
    Yamaç paraşütüne ciddi ciddi yapmak isteyenlerdeniz. Ancak bunun için para ve zaman çok önemli, Eğitimini almasamda fethiyede ölü denize bi ölü olrak dahil olmak istiyorum.
    Geçen sene artçı olarak mı desem öncü olarak mı desem 40-50 TL arasında fiyatı vardı. inşallah zam gelmez. Bizde semaya yükseliriz. Nede olsa her gün dibe gidiyorum. Bir günde göğe gidelim

öndede olsa bi kerecikten bişey olmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşıya bak irfan abi, napıyosun izlerken ben heyecanlandım valla.

öyle kolaymı çocukluktan beri hayalim olan tutkuyu ilk defa yaşıyorum o an için çok hayal kurmuşluğum vardı kalkış biraz sorunlu oldu ama inişte pek mükemmel değildi reno kango minibüse bödösleme daldım yan taraftan tabi hepsi benden kaynaklı gözüm kitlendi hareket halindeki arabaya ve kendimi yanında buldum

karşıya bak lafı bu yüzden

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir dahaki sefere aydan atla irfan, sana yakışır

ulem buldun benim gibi kobayı uzaydanda atlatırsın strosferdende lütfen usturuplu yazalım tiger biz beyyy

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...aas-fakat.html

İrfan abi tam sana göre bi iş buldum.

Kayıt olmak için gereken ücreti forum olarak karşılayacağız

onu dert etmene gerek yok

Sınırsız uçuş imkanı

Full teknoloji alayına teknoloji

İlk maaşaınla ordan bize bi kaç konserve fırlatırsın artık

Ama attığın yerin koordinatını ver ki

göktaşı çocukları bulmadan biz bulalım da üç beş kuruş

kazanalım
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...aas-fakat.html

İrfan abi tam sana göre bi iş buldum.

Kayıt olmak için gereken ücreti forum olarak karşılayacağız

onu dert etmene gerek yok

Sınırsız uçuş imkanı

Full teknoloji alayına teknoloji

İlk maaşaınla ordan bize bi kaç konserve fırlatırsın artık

Ama attığın yerin koordinatını ver ki

göktaşı çocukları bulmadan biz bulalım da üç beş kuruş

kazanalım

hee hee hee her şey güzelde 2023 de ben 48 yaşında olacağım ölmezssem tabi , yani beni almazlar , hadi aldılar diyelim gidişin var ama dönüş biletin yok o iş bu aşamada yatar saten

birde yaşam alanlarındaki oksijen miktarı kafamı kurcalıyor hadi olaki gittim , orda bitki yetiştirecem sonra fotosentez yapacak bana oksijen sağlayacak , birde ortam hep geçe olursa zıçtık güneş görmezse bitki hep karbondioksit üretecek sonra 2 kök bitkiden medet umacağım sonra çık camın önüne dünyadan gelecek oksijeni bekle

yavv şunu şöyle dile getirseler ya ! marsa yollayacak keriz denekler arıyoruz, sağlıklı olacak genç olacak , siz gidin , biz ailenize bakarız orada gebereceksiniz haberiniz ola

canım yemyeşil ormanlarla kaplanmış, masvavi denizleri , bol oksijenli dünyam varken ne işim var kıraç kızıl gezegende ?

neyi bulacaklarını umuyorlar ki ? hava mı su mu ? kızıllıktan başka hiö bir şey yok !

nerden mi biliyorum ??? bir kere gidip geldim ordan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)