Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3-4 günü bekleyemedim aldım motorumu beyler Kuba XY 100-e CUP :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA KEE100
    3-4 günü bekleyemedim artık motorsuzluk kötü bişeymiş artık aldım motorumu xy 100-e inşallah kazasız belasız geçenip giderim motorumla en kısa zamanda fotoğrafları çekip atıcağım biraz titreşim var ama olsun idare edicez kullandıktan sonra bilgilerinide söylerim
    güvenyahya bunu beğendi.
    Barış Ögatlar :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun
    cuppuc bunu beğendi.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın ...
    cuppuc bunu beğendi.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    hayırlı olsun,bende motor aldım 2 NİSAN da ama daha elime ulaşmadı,sanırım benim için özel üretiyorlar
    cuppuc bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hayırlı olsun, hiçbir kaza görmez inşallah
    cuppuc bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hayırlı olsun kazasız belasız...
    cuppuc bunu beğendi.

wolf9pack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 & Kanuni Cup 100
    Başlangıç motoru için iyi başlangıç ben de kanuni cup la başladım 8 yıl oldu hala üzerinde toz yok sana tavsiyem co dikkatli kullan diğer tip motosikletlere benzemez kim ne derse desin korumasız kullanma ve 80 kmh hızı geçmemeye çalış çünkü 90 kusur kilo motosiklet ile pek mantıklı iş değil tekerin düz bassın, hayırlı olsun
    cuppuc bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA KEE100
    Alıntı wolf9pack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru için iyi başlangıç ben de kanuni cup la başladım 8 yıl oldu hala üzerinde toz yok sana tavsiyem co dikkatli kullan diğer tip motosikletlere benzemez kim ne derse desin korumasız kullanma ve 80 kmh hızı geçmemeye çalış çünkü 90 kusur kilo motosiklet ile pek mantıklı iş değil tekerin düz bassın, hayırlı olsun
    teşekkürler sağolasın
    güvenyahya bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hayırlı olsun, titreşime kafanı takma benim de cubum var o kadar rahatsız edici değil. İlk 500km 50 km hızı geçme, hem motora alışırsın hem de motor açılır. Sonra yağını değiştirip 1000km'ye kadar fazla zorlamadan binersin. 1000'de bi daha yağını değiştirdikten sonra istediğin kadar basabilirsin.
    cuppuc bunu beğendi.

güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    öncelikle hayırlı ugurlu olsun cup serisi gercekten çok güzel econ.(ekonomik bir motorsiklet) uzun yol olsun şehir içi olsun. titreşime gelince yav hemşerim o kadarı kadı kızındada olcak. yapacak bişey yok biz bisanin cup 100 tipi motoru var 4 vitez hiç durmadan geliboludan edrineye gittik iyi yanı çoook ayak masajı yapıyor allah güle güle kullanmak nasip eylesin tekerin yan basmasın.
    cuppuc bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA KEE100
    Alıntı güvenyahya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı ugurlu olsun cup serisi gercekten çok güzel econ.(ekonomik bir motorsiklet) uzun yol olsun şehir içi olsun. titreşime gelince yav hemşerim o kadarı kadı kızındada olcak. yapacak bişey yok biz bisanin cup 100 tipi motoru var 4 vitez hiç durmadan geliboludan edrineye gittik iyi yanı çoook ayak masajı yapıyor allah güle güle kullanmak nasip eylesin tekerin yan basmasın.

Eyvallah her motorda var zaten usta titreşim hehe olur o kadar nabalım bu kadar paraya bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, titreşime kafanı takma benim de cubum var o kadar rahatsız edici değil. İlk 500km 50 km hızı geçme, hem motora alışırsın hem de motor açılır. Sonra yağını değiştirip 1000km'ye kadar fazla zorlamadan binersin. 1000'de bi daha yağını değiştirdikten sonra istediğin kadar basabilirsin.
    SAĞOLASIN

1000 de değilde 500 km yağ değiştirsek olmaz mı ustam ? ilk 500 km de 50 km hızı geçersek nolur :S ?

Motosikleti
    Alıntı cuppuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah her motorda var zaten usta titreşim hehe olur o kadar nabalım bu kadar paraya bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

SAĞOLASIN

1000 de değilde 500 km yağ değiştirsek olmaz mı ustam ? ilk 500 km de 50 km hızı geçersek nolur :S ?
    Yağını 500'de değiştir 1000'de bir daha değiştir, sonra her 1000km de yağ değişecek.
    viper17 ve cuppuc bunu beğendiler.

Motosikleti
    KUBA KEE100
    Yağını 500'de değiştir 1000'de bir daha değiştir, sonra her 1000km de yağ değişecek.

Peki çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Mengu16 sen dedin ya 500km 50 hz geçme dedin niye ki

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun cuppuc.
    cuppuc bunu beğendi.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Alıntı cuppuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Mengu16 sen dedin ya 500km 50 hz geçme dedin niye ki

Motor yeniyken fazla hız yapılmaz, ama arada sırada 50'yi geçersen sorun yok. Biraz da motora alış, sürat yapıp düşme diye söylüyorum
    cuppuc bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA KEE100
    Motor yeniyken fazla hız yapılmaz, ama arada sırada 50'yi geçersen sorun yok. Biraz da motora alış, sürat yapıp düşme diye söylüyorum

heheh peki teşekkürler :D :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)