Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kararsız kaldım vede hangi motoru almalıyım vede ninja 250cc yurt dışındangetirilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI

selamunaleyküm abilerim vede kardeşlerim şimdi benim 1-2 sorum olacak:
    benim boyum 1.80 kilo 60 vede kendime uygun motor arıyorum ama en yüksek 250 cc almayı planlıyorum ama kararsız kaldım aslında değilimde problem şurada ninja 250r 2013 gelmeyecek diyorlar gelse zaten onu alacağım şimdi asıl sorum şu bu motoru yurt dışından sıfır yada 2.el olarak getirte bilirmiyim dayım teyzem felan hep yurt dışında vede getirtirsem kaça mal olur çünkü 300 cc yede gidip 16-17 vermem yerine 600 cc lik alırımya.
    sonra bide 250 cc olarak hangi motorları önerirsiniz? boyuma felan uygun olarak arkadaşlar ben aldığım motorla lise ye ve hastaneye gitmek için kullanacağım tavsiyeniz ne olur yada üniversiteye geçincede ünüversite-hastane için kullanacağım
    şimdi bide motordan sonra tavsiye ettiğiniz koruyucu giysiler hangileri çünkü geçen babam motorla arabayla çarpıştı omzu kırıldı ve çıktı yani güvenliğim için yüksek giysi arıyorum vede şekil vede güvenlik açısından tavsiye ettiğiniz kasklar hangileridir
    biraz yazarken saçmalamış olabbilirim kusuruma bakmayın vede hepinize şimdiden teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Valla ben okurken baya bi yoruldum.Bu nasıl bir türkçedir?Derdini söylemeyen derman bulamazmış derler.Bir de senin gibi derdini söyleyemeyenler var.Ona napçaz bilemiyorum.
    ferad ve enzo1903 bunu beğendiler.

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben okurken baya bi yoruldum.Bu nasıl bir türkçedir?Derdini söylemeyen derman bulamazmış derler.Bir de senin gibi derdini söyleyemeyenler var.Ona napçaz bilemiyorum.
    kısa ve öz olarak şöyle yazayım
    1- yurt dışından ninja 250 cc 2013 model getirtebilirmiyim kaça patlar
    2- eğer hayırsa 1.90 boyuma uygun hangi motorları önerirsiniz(en yüksek 250cc)
    3- koruyucu giysi kask vb. şekilde hangi marka modelleri önerirsiniz

Motosikleti
    yakındır
    illaki ninja mı?
    :queen:Ne yapmak istediğin önemli önce düşün sonra UYGULA:queen:

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Getirdin diyelim ALLAH KORUSUN düştün motor kırıldı parçalarını nerden bulacaksın ? Türkiyede varda çok pahali sen bırak HONDA TWİSTER 250 Al bence fiyati düzgün al bir tane tam sana uygun TVS Apache de olabilir Kask olarak ARAİ tabi en iyisi bir araştır Arai hem kafanı karpuz kabuguna emanet etmiş olmassın Ceket olarakta
    DAINESE veya tulum bakabilirsin neyse karar sana kalmış dediğim gibi Kawasaki buraya getirirken en azından Türkiyedeki fiyati kadar para ödersin birak Türkiyede olan motosiklet al geç

YAMAHA YBR 250 DE VAR ONLARADA BAKABİLİRSİN

Burantay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    katır
    hyosung 250r al ondan daha kalıplısı 250 ss sıfında yok zaten.. performans konusunda zaten sınıfında ondan daha iyi giden motor yok 2013 model hyosung al.. kask eğer 1000 lira üstü bütçen varsa arai kaskaları düşünebilirsin 500-1000 lira arasındaysa bütçen shoei kasları tercih et derim tabi senin tercihin ve zevkin kararda para da sana ait...
    yusufozugenc bunu beğendi.

neyse o zaman kawazakiyi rafa kaldırıyorum
    honda twistır 250 ye baktımda o tarz motorları pek sevmiyorum ss sınıfı motorlar daha çok hoşuma gidiyor
    şimdi o zaman honda cbr 250 ile gt250 arasındayım da hondada pek çelimsiz duruyor
    ben en iyisi bi gt 250 r alayım kalıp olarak baya iyide bir iki konuya baktımda eliktirikte felan ağrıza çıkarıyor diyorlar bunların önüne nasıl geçilecek?
    bide hangi aksesuarları tavsiye edersiniz
    bide renk olarak hangisini önerirsiniz yani hangi renk daha dikkat çekici(bize niye soruyorsun sana kalmış derseniz bende siyah hastalığı gibi bişey var ne alsam siyah alıyorum)
    kask olarak Shoei nin tüm modelleri çok hoş vede siyah olana bayıldım
    http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_IE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-Qwest-Black/SubProducts/Shoei-Qwest-Black-0001
    bunu alırım mont olarak karar veremedim

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Realson58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda twistır 250 ye baktımda o tarz motorları pek sevmiyorum ss sınıfı motorlar daha çok hoşuma gidiyor
    şimdi o zaman honda cbr 250 ile gt250 arasındayım da hondada pek çelimsiz duruyor
    ben en iyisi bi gt 250 r alayım kalıp olarak baya iyide bir iki konuya baktımda eliktirikte felan ağrıza çıkarıyor diyorlar bunların önüne nasıl geçilecek?
    bide renk olarak hangisini önerirsiniz yani hangi renk daha dikkat çekici(bize niye soruyorsun sana kalmış derseniz bende siyah hastalığı gibi bişey var ne alsam siyah alıyorum)
    http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_IE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-Qwest-Black/SubProducts/Shoei-Qwest-Black-0001
    İstanbul'daysan Şu anda ülkemizde satılan Ninja 250r ile ilgileniyorsan, buluşalım bir tur attırayım sana, bakalım o zaman rafın hangi katına koyacaksın.

keşke istanbulda olsaydım dedim şimdi ama ne yazikk ki istanbulda değilim karşıyakadayım diye iğrenç bir espiri yapacaktım vazgeçtim neyse ben kayserideyimde yaw şimdi şöyle bişey var aldığım motor birazda dikkat çeksin diyorum çünkü bizim okuldaki .........(size bırakıyorum) pek anlamazlar ama yorum yaparlar bende biraz deli doluyum sonra git babam disipline git babam disipline uğraşamam gt250 r 250cc sınıfında en kalıplı ve dikkat çekici olan anladığım vede yorumlarımdan okuduğum kadar bide zaten giderim bi tektek hondanın kawazakinin hysungun felanın filanın firmalara bi bakarım nasıl diye yaw zaten en fazla taş çatlasa 1-2 sene binerim sonra 600cc

Burantay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    katır
    Alıntı Realson58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende kesinlikle siyah al derim kuyruk gridir 2013 modellerde çok hoş duruyor söylediğin elektirik arızası gt250 lerde kronik bir problem değildir bunu mt gt 250r sayfasından da sorabilirsiin gt 250r ların öyle bir kronik arızası yok

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Lise terk...
    enzo1903 ve wolrath bunu beğendiler.

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lise terk...
    derken?????????

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    türkiyede satılan motoru dışardan getirtmek de nedir?
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyede satılan motoru dışardan getirtmek de nedir?
    usta belli oluyorki vede ne yazıkki siz motorları takip etmiyorsunuz sen bana türkiyede 2013 model bi ninja 250 r gösterirsen sen haklısın diyeceğim
    rumelian bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    teyzenin yurtdışında yaşamasının yurtdışından motor getirme açısından ne gibi faydası olacağını düşünüyorsun teyzen binerek mi getirecek ya da motoru alıp kargoyla mı gönderecek?

Motosikleti
    CRF 250l
    Aleykum Selam.. Öncelikle sana tavsiyem kardeşim bu işin eğitimini alman. Çünki yazsıklarından çıkardğım kadarıyla hevesli ve bir okadarda heyecanlısın. Motor kullanabildiğinide düşünmüyorum malesef eğerki düşündüğüm gibiyse Scoter sonrası 125 cc bir motorla pratik.. He bunu nerden çıkarıyor diyorsan hysong ile ninja arasında kalmana şaşırırım. Birde yurt dışı olayını hiç konuşmayalım :9 250 cc çok olur kardeşime boşver görüntüyü falan şimdilik.. Hakkını helal et yazdıklarında bunu çıkardım inşallah yanılıyorumdur ..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ninja 250 arka süspansiyon 1400tl
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyet var mı?
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Şu forumu doğru düzgün okuyupta hala hangi motoru alacağına karar veremeyenlere hayret ediyorum. Hadi hepsini geçtim AEA nın 250cc videosu da çıktı. Bitmeyen 2 tartışma var, 1 cbf mi ybr mi 2 cbr250 mi gt250r mı

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sen çok şevkli gibisin eğer vitesli motor tecruben varsa boyunda uzun hyosung gtr 250 al
    ama tecruben varsa vitesli
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)