Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 RR

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar konuyu şöyle özetlemek isterim 92-93 yıllarında cbr600 f2 motorum vardı ünivrsiteyi kazandık kktc ye gittik peder sattı motoru şimdi yaş 38 cbr 600 rr veya zx6-r almak istiyorum ikinci el ancak kendime güvenemiyorum ne dersiniz 250 cc mi yoksa 600 cc mi almam gerekli tabii bu arada eğitimlerede gitmeyi düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cratos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar konuyu şöyle özetlemek isterim 92-93 yıllarında cbr600 f2 motorum vardı ünivrsiteyi kazandık kktc ye gittik peder sattı motoru şimdi yaş 38 cbr 600 rr veya zx6-r almak istiyorum ikinci el ancak kendime güvenemiyorum ne dersiniz 250 cc mi yoksa 600 cc mi almam gerekli tabii bu arada eğitimlerede gitmeyi düşünüyorum
    abi o zamandan bu zaman çok şey değişti..sen de değişmişsindir..onun için riske girmeye gerek yok diyorum ben...yüksek cc daha sakin motorlar alınabilir...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bende hala kendime güvenemiyorum.yaş 34 ama öyle bi motosiklet alsam pek uslu durmayacağım gibime geliyor.Zaten hızlı gitmeyeceksen o motosikleti almanın ne anlamı var.Yok be abi en fazla 100-150 basıyom demek baya bi çelişki olur,kimse inanmaz,çarpılırsın

ben kendimi biliyorum çeşmeye giderim her hafta sonu sıkıntı orada ellerinizden öper 2 çocuk var kendimi de biliyorum ama ne yapmam lazım onu bilemiyorum

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hocam o yaştan sonra risklere gerek yok alın bi 250 lik bakın keyfinize. cbr 250-ninja 250-wolf 250-inazuma 250 seçenekler çoğaldı bu aralar

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    abi kanınmı kaynıyo ya bosver al bi 250 tak sepetide yanına al çoluğu cocugu var git dağlara pikniğe

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Aynen.Ben şahsen bundan sonraki motosikletimi inazuma istiyorum kısmet olursa...250 likten sonra pek kasmak istemiyorum.Yine de karar senin.

Motosikleti
    CBR600RR
    Oncedende bi 600cc lik motor surmusun. ne kadar tecrube ettin bilemiyorum ama o motorun gucunu his etmisindir. Hersey elindeki gas`a bakar. onu actiginda ne kadar guc hisedebilecegini biliyorsan, bir 600cc motor almanda problem olmamasi gerek.

Baska acidan baktigimizda 250cc sana cok hafif geldiginde aklin hep 600cc olacaktir ve en kisa zamanda 600cc gececeksindir.

Beyler yaşım daha 38 ölmedik daha yahu. konu açtığıma pişman ettiniz beni sanki dede olduk vallahi gönlümden er-6 f geçmiyor desem yalan olur hem şantiyelerime giderim (mimarım) hem ava giderim hemde gezerim diye dfüşünüyorum

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı cratos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler yaşım daha 38 ölmedik daha yahu. konu açtığıma pişman ettiniz beni sanki dede olduk vallahi gönlümden er-6 f geçmiyor desem yalan olur hem şantiyelerime giderim (mimarım) hem ava giderim hemde gezerim diye dfüşünüyorum
    abi al gitsin ozaman

Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi al gitsin ozaman
    Sağol kardeşim abiye destek lazım ya eyvallah

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Biz içimizden geçeni söyledik usta.Kendi fikrimiz yani.Al ya da alma deme hakkımız zaten olmaz.Buradaki kullanıcılar fikir verir siz uyarsınız ya da uymazsınız.Değerlendirmek size kalmış.Yeterki bilinçli kullanıcı olun.Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    gaza koluna hakim olabileceğinizi düşünüyorsanız 1000 lik bile alabilirsiniz
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    şu olayaya gıcık oluyorum gaz koluna hakim olabilirsen istediğinden başla cart curt adam ben 2yaşındayken motoru bırakmış 20 sene olmuş arkadaş ben şurda 3 ay binmiyorum yeni binmişim gibi geliyor 20 yıl ne demek ayrıca istediğin kadar gaz koluna hakim ol bi 600cc yi yönlendirmek viraj aldırmak hareket halinde dönmek bile 250cc ye göre zordur bu işler cocuk oyuncağı değil ! istediğin kadar bileğine hakim ol yavaşça Sol a döniyim derken bile o aletin tepkisi hiç bi zaman 250cc kadar yumuşak olamıyor küçücük bi hatada hafif yanlışlıkla gaz vermede atlıyor alet öne ! 600CC alınabilir ama mantıklı olan kesinlikle bu değildir..
    NOT:SÖZÜM KONUYU AÇANA DEĞİL BAZI GELEN YORUMLARIN CEHALETİNE
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    al yamha x max yada symde falan emsalleri var bagajı var miss gibi 120yide rahat gecer corun cocugun var abi riske girme
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

valahi okuyorum okudukçada er6-f yatıyor kafaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)