Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tarla işleri için 2.000 Tl civarı sıfır bi cub motor almak istiyorum ne önerirsiniz,

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ömer Debre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa Ceylan 250 / mondial 100 KM
    arkadaşlar tarla işleri için mazot bidonu taşıdığım bi cup motorum var 2007 yılında aldım ama baya eskidi onu değiştireceğim tarla işleri için kullanabileceğim 2,000 tl civarında bi motor istiyorum. ne önerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

bende kuba xy100e var 1200 km de şuana kara ALLAH'a şükür hiç bir sorun yaşamadım eğer 100 lük istiyorsan benim motorumdan önerebilirim

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    abi bu fiyattaki cup motorlar 3 aşşağı beş yukarı aynıdır ufak tefek farklar var örnek vericek olursak mondialin cuplarında devir saati yok yuki arora bisanın cuplarında devir saati var bide ön kafalık grenajları değişik olabiliyo bide mondialin çıkardığı şu modeller war http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1289aynı modeller kubadada var ama tarla için kullanıcaksan cg öneririm köylü diye tabir edilen şu tiplerde adı üzerinde köylü http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1260 arkasına bi kasa yaptırırsın veyatta kanunin zebraları war onlarda güzel yani yerinde olsam tarla için cup almam köylü veya zebra alırım yani en azından mondial 100 kh var sanırım o tip cup almam http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/89/zebra-90

Motosikleti
    motoran norton iyiymiş ama azıcık kuvvetli olsun istiyorum o yüzden sfs 125 daha uygun geldi , kuba da iyi güzel ama bizim buradaki kuba servisi hiç ilgilenmiyor o yüzden kuba düşünmüyorum. bide cub istememdeki maksat önüme mazot bidonu vs koymak için . .

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

düz depo pek istemiyorum çünkü arkaya kasa bile yapsan illa bişeyler oluyo sağlam olmuyo , zebra iyi gibi aslında ama senin dediklerinin ikisinide düşüneceğim saol önerilerin için , 100 Km var bende çok şikayetçiyim kaportalarından tarla yollarındaki langırtıdan hep cıvataları falan çıkıyo

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    bak abi ozaman önerim zebra olur tarlada kaportalı motor kullanma neden zebra dersen ben izmirde oturuyorum bütün sucular ya scooter kullanıo ya zebra arkadaşımda sucu ondada zebra war cok memnun hem az yakıo hem sağlam şuana kadar problem olmadı yanı alırsanda kaportalı motor alma cunki cupun açılımı zaten city urban bike şehir içi kullanım için

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

bide abi sitede mengü die bir abimiz war onda mondial 100 hyena war oda memnum ve mengü abi çok iyi anlıyo motordan bi sorun oldumu bende ona soruyorum
    Mengu16 bunu beğendi.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abı saba çok güzel çını enduro gider fiyatları bilmiyorum

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Mondial Hyena X önerebilirim.Hem plastik fazla parçası yok hem de hafif olduğundan iyi gidiyor.Hem de 1500 TL.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    http://www.kubamotor.com/new4/urunle...ring/leopar100
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1288
    http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz....&category_id=1
    http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/89/zebra-90

yukarıdaki modellere 1400TL den fazla verilmez. plastik aksam nekadar az ise tarlada kopma ihtimali daha az olur. bende 100cc var 200 kg rahatlıkla 50-60 km hızda taşıyor. ancak tarla kullanımında jantlar çabuk yamulur. alırsanız eğer frenleri, zinciri ve tüm vidalarını sıktırın düşen vidaların yerine içi plastikli somunla birlikte vidayı boyaya bandırıp sıkarsanız sıkıntı olmaz. arada bir debriyaj telinin içine şırınga ile yağ sıkarsanız tel kopma ihtimalide azalır.

Motosikleti
    kaportalı almak istemiyorum zaten şu ankinden çok şikayetçiyim köy yerinde dayanamıyor sürekli sorun çıkartıyo , en iyisi zebra ve mondialin düz depoları hoşuma gitti onları bi kıyaslayacağım bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

enduronun neresine mazot bidonu koycaz

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı Ömer Debre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaportalı almak istemiyorum zaten şu ankinden çok şikayetçiyim köy yerinde dayanamıyor sürekli sorun çıkartıyo , en iyisi zebra ve mondialin düz depoları hoşuma gitti onları bi kıyaslayacağım bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

enduronun neresine mazot bidonu koycaz
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1261
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    tarla içinse kesinlikle hyena 100 lük almalısın neden dersen cup da çok fazla plastik parça var ama hyena da çok az zaten motor aksamı da aynı
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    125 lik mondial hoşuma gitti arkasına bi kasa tamamdır iş , saol ,, hyena ufak kalır hepten ya onun yerine zebra düşünüyodum fakat mondial in 125 lik düz depoları daha hoş gibi sanki

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hyena ile zebra'nın şasesi aynı ama gidilecek tarla uzaksa hyenanın 2.6 litre benzin deposu küçük gelir bi depoyla 120 km yapıyo az yüklüyken tam yük 100 kilometreye düşer, ben büyük depo taktım kurtuldum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    heyna güzel tercih olur birde plaka çıkartmassın ohh hiç masraf yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bence YBR al arada arkaya pulluk takıp çift sürersin Yalnız arka dişliyi büyütmek lazım
    2000 Liraya ybr mantıklı...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model motoran'ı konyada motosiklet pazarında 600 TL ye satamayanlar vardı Oradaki ayakcılar 400 veriyordu.
    Motoran Out hacım bence
    Mondial alınır ama motoran çık...
    "men dakka dukka"

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model motoran'ı konyada motosiklet pazarında 600 TL ye satamayanlar vardı Oradaki ayakcılar 400 veriyordu.
    Motoran Out hacım bence
    Mondial alınır ama motoran çık...
    Mondial epeydir itibarı yüksek bir marka haketmiyo diyen varsa söylesin

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ön arka disk fren, alaşım jant ve büyük bir farı olsun. gerisi zaten tırı vırı, herşeyleri aynı. yerinde olsam ikinci el yamaha-honda bakarım zira markalı bişey alırsan 5 sene sonra yenisini almak zorunda kalmazsın.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    aslında yamaha ybr 125 esd 2013 düşünüyordum fakat tarla motorum arıza çıkarmaya başladı ondan fazla masraf etmeden eli ayağı düzgün bir şey alayım tarlaya koşmak için dedim . 2. el istemiyo benim patron (babam) jawa var 250 ceylan tarla bile sürecek te çok yakıyo oda bea

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)