Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

52 TL ye trafik sigortası

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Evet arkadaşlar bugun geçen hafta aldıgım ama daha plakasını değiştirmeye fırsat bulamadıgım hyosungumu ( S&T kanunı ) sigortasını yaptırdım 52 tl tuttu( plaka 31 idi 27 olucak ) ama plakayı değiştirince 71 tl olucak 20 TL fark vericem yenı plaka cıkarınca forumda yazılanları okudum cbr 125 leri bile 400-180 tl arası yapıyorlarmıs valla ozaman burda beleş isteyen olursa burdan yaptırın derim..reklam olmasın tel falan vermeyeceğim ama tavsiyem pek cok firmadan teklif alın...ödemeyide maıl orderdan yaptılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yaş çok fark ediyo kesin 30 yaşın üzerindesinizdir, bide ankara-istanbul-izmir falan büyükşehirlerde sigorta çok tutuyo.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    o yüksek fiyatlar 34 plaka ve genç arkadaşlar için geçerli

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş çok fark ediyo kesin 30 yaşın üzerindesinizdir, bide ankara-istanbul-izmir falan büyükşehirlerde sigorta çok tutuyo.
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yüksek fiyatlar 34 plaka ve genç arkadaşlar için geçerli
    valla direk yüzüme sövseydınız bundan iyiydi yaşlı falan : )))))) evet yaş 35 yolun yarısı ama ben aynı yaşımla başka fırmalarada sordum

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sigorta poliçesinde motora takılacak plaka önemli olan diyelimki motorunuzu istanbuldan aldınız antepte oturuyorsunuz motosiklet 34 plakada kalsın derseniz İstanbul şartlarına göre çıkıyor poliçe bedeli ama antep plakaya çevirirseniz Antep şartlarına göre çıkıyor şartlar derken kastettiğim ise kullanıcının yaşı sahip olduğu araç sayısı daha önce kaza yapıp yapmadığı ve plakanın bağlı olduğu trafik şubenin olduğu ilin nufusundan araç sayısından tutunda orada ki kaza oranlarına göre pek çok veri kıstas olarak alınıyor.

Yani ben motorumu aldım x ilinde ikamet ediyorum y ili plakası olacak fakat sigorta poliçesi z ilinde ucuzmuş z ilinde sigorta yaptırcam diye bi lüksümüz yok maalesef keşke olsa

O yüzden İstanbul İzmir Ankara gibi büyük şehirde oturan kardeşlerimizin bi nevi kaderi bu yüksek poliçe fiyatları sıfır alımlarda ancak 2. elde Anadolu şehirlerinden bi motosiklet alıp oranın plakasında bırakırlarsa bi nebze önüne geçebiliyorlar bu kötü kaderin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    YAMAHA MT
    tabiki bunun farkındayım ist ilindeki arkadaşların policeleri yine plaka iline göre alınır benım demek ıstedığim benim burda bile 4-5 fırmadan teklif aldım aynı ilde olmama rağmen bayagı fiyat farklılıgı vardı bu yüzden pek çok firmadan teklin almak lazım diyorum.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kesinlikle katılıyorum Kütahya gibi küçücük bi ilde bile 100 cc scoter için 325 tlden başlayıp 84 TL ye kadar düştü fiyatlar tüm acentaları dolaşıp sordum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Ama arkadaşlar bir yanlışlık olsa gerek.Ben ankaradayım, bizim burdaki anadolu sigorta acentesine sordum fiyatlar artmış dedim acentedeki yetkili ne derse beğenirsiniz.o artış sıfır alınmış ve kazalı motorlar için geçerli dedi.yani eskiden motoru olup sigortasını yenilemek isteyenler için çok az bir arkış söz konusuymuş haberiniz olsun !

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    2 gün önce cbf 1000 im için yaptırdım . fiyat 382 tl ye kadar çıktı. en uygun 179 tl ye ergoya yaptırdım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    1 ay kaldı. hatırlatmayın. lütfen
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    istanbulda şuan en uygun ergo veriyor... ama 150-200 tl den daha ucuza çıkmaz oda...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta poliçesinde motora takılacak plaka önemli olan diyelimki motorunuzu istanbuldan aldınız antepte oturuyorsunuz motosiklet 34 plakada kalsın derseniz İstanbul şartlarına göre çıkıyor poliçe bedeli ama antep plakaya çevirirseniz Antep şartlarına göre çıkıyor şartlar derken kastettiğim ise kullanıcının yaşı sahip olduğu araç sayısı daha önce kaza yapıp yapmadığı ve plakanın bağlı olduğu trafik şubenin olduğu ilin nufusundan araç sayısından tutunda orada ki kaza oranlarına göre pek çok veri kıstas olarak alınıyor.

Yani ben motorumu aldım x ilinde ikamet ediyorum y ili plakası olacak fakat sigorta poliçesi z ilinde ucuzmuş z ilinde sigorta yaptırcam diye bi lüksümüz yok maalesef keşke olsa

O yüzden İstanbul İzmir Ankara gibi büyük şehirde oturan kardeşlerimizin bi nevi kaderi bu yüksek poliçe fiyatları sıfır alımlarda ancak 2. elde Anadolu şehirlerinden bi motosiklet alıp oranın plakasında bırakırlarsa bi nebze önüne geçebiliyorlar bu kötü kaderin
    artık o olayda yok..
    kişinin ve aracın yaşı,kaza geçmişleri ve ikameti en önemli kriterler...

İstanbul plakalı araca sahip ama (resmi kayıtlarda) karsta ikamet eden biri,
    kars plakalı ama istanbulda ikamet eden birinden çoook daha az öder...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    53 lira benimkide.. 1 ay önce! 59 plaka.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

klm644 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni bs 100
    Haydi bismillah bende bugün (cumartesi) sigorta yaptırcam sonucu buraya yazarım inşallah uygun bişey çıkar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)