Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Megelli geliyor galiba

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Önceki gün motosikletin ilk bakımı için gittiğim Artı Gruptaki arkadaşla sohbet ederken yaz sonu 250 CC ye geçmek istediğimi söyledim ve İNAZUMA yı herkesin övdüğünden beğendiğinden vs. bahsettim O haliyle İNAZUMA ya biraz mesafeli durdu nihayetinde yaz sonu için muhtemel bir müşteri adayıyım onun için Suzukiye gitmemi istemez, işte yakıt sarfiyatının söylendiği gibi olmayacağını vs. söyledikten sonra "ben sana başka bir motor vereyim" dedi... MEGELLİ o esnada zaten MEGELLİ' nin bayiliğini almak üzere konuşuyormuş distiribütörlüğü Adana bir firmaya ait olan MEGELLİ 250CC SS ve Naked getirmeye karar vermiş...fiyatlar ekim-kasıma kadar 8500 civarı olacak sonra 1000 lira kadar artacak sanırım....T6 titanyum-aliminyum karışımı şase ve motor bloğundan vs. bahsetti pazarlamacısı... motorun kataloğunda 6 vites bir şanzımanı olduğu 122 kilo 26 BG ve 22,8 tork ürettiği yazıyor birde tek silindir ... ama tasarım oldukça güzel renkler vs. can alıcı...şirket ingiliz, tasarım italyan, üretim tayvan parçaların bir kısmı çin....motor SYM Volf motorunun geliştirilmiş haliymiş ...bakalım alıp-kullanan beğenen olursa düşünebilirim doğrusu... yakışıklı motosiklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    camgöz.com da görmüştüm güzel bir naked. Ama 8500 megelli yerine 10.000 e inazuma her halükarda daha mantıklı geldi bana açıkçası.

Barkın abinin yaptığı son 250cc karşılaştırmalarda da inazuma çok çok öne çıkmıştı.

Suziki nin resmi sitesinde inazuma için 1 litreyle 30,4 km diyor 250 cc için gayet güzel bir değer gibi geldi bana
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Megellinin bayiliğini alacak biri olarak adamın Suzukiyi kötülemesi gayet mantıklı.
    Tolga Can, KeaSH-07 ve cool113 bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    alabilecek durumun varsa Inazuma al keyfine bak bir tek kötü diyen yok o motora hem SUZUKI yıllarını bu işe vermiş bir markadır. Megelliyi inan sen deyince duydum cahillliğime verin eğer çok köklü bir firma filansa
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camgöz.com da görmüştüm güzel bir naked. Ama 8500 megelli yerine 10.000 e inazuma her halükarda daha mantıklı geldi bana açıkçası.

Barkın abinin yaptığı son 250cc karşılaştırmalarda da inazuma çok çok öne çıkmıştı.

Suziki nin resmi sitesinde inazuma için 1 litreyle 30,4 km diyor 250 cc için gayet güzel bir değer gibi geldi bana
    1 litre ile 30,4 km bende ilk duyduğumda çok güzel gelmişti...ama piyasaya düşsün ve kullanıcılardan öğrenelim bakalım ne diyecekler[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megellinin bayiliğini alacak biri olarak adamın Suzukiyi kötülemesi gayet mantıklı.
    öyle aşırı bir tu kaka yorumu olmadı... sadece beklendiği gibi yakıt sarfiyatı olmayacağından bahsetti zaten ben ne kadar acemi olsamda ne kadar kötüleyebilir... mal meydanda ortalık yıkılıyor İNAZUMA diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alabilecek durumun varsa Inazuma al keyfine bak bir tek kötü diyen yok o motora hem SUZUKI yıllarını bu işe vermiş bir markadır. Megelliyi inan sen deyince duydum cahillliğime verin eğer çok köklü bir firma filansa
    valla bu apache' yi aldıktan sonra öyle düşünmüyorum pek.. o zaman honda-yamaha vs. diye düşünüyordum ama apache kullanıcıları internet araştırmaları beni Apache sahibi yaptı arada pek fark yokken ve hatta biraz daha iyisi 4-5 bin lirada 700-800 lira fark varken sadece isme neden fazla vereyim...hele iki motor da piyasaya düşsün işin ehli insanlar, kullanıcılar yorumlarını yapsın ona göre karar veririz dediğin gibi promlemli bir motora 8500 lira vermektense sorunsuz motora 10 bin lira vermek daha mantıklı

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Cin mali makinayi 8500 e sattiklari yetmiyor gibi bide 1000 tl zam mi yapacaklar. At copeeee.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cin mali makinayi 8500 e sattiklari yetmiyor gibi bide 1000 tl zam mi yapacaklar. At copeeee.
    makina çin malı değil şirket ingiliz, tasarım italyan ve üretim tayvan diyor adam...parçaların da %20 si çin dedi ama artık çin'in girmediği yer kaldı mı?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Motosiklet bi görücüye çıksın o zaman belli olur herşey.İnazuma ile boy ölçüşebilirmi o zaman karar veririz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bi görücüye çıksın o zaman belli olur herşey.İnazuma ile boy ölçüşebilirmi o zaman karar veririz.
    aynen öyle hele bir ikisi birden piyasaya çıksın kullanılsın görürüz...megelli ingiliz markası herhalde köklü bir firmadır diye düşünüyorum....suzuki ile boy ölçüşebilir mi kavgaya girebilir mi piyasada bilemem... ama türkiyede işler biraz acayip yeni markaların pazara girmesi için ciddi fedakarlık gerektirebiliyor belki 1-2 sene çok az bir karla çalışmaları gerekecek...

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    kardeş o makinayı gecen sene bu zamanlar adanadaki bayi elinden çıkarmak icin 5500 lere falan inmişti. getirmeyeceklerdi falan. haberin ola.

alüminyum şaselerin iyi - kötü yönlerini öğren derim. barkının programlarda da geçer 1 kere kaza yaparsın...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çorluda ünal işleyen anlaşmış getirecekmiş racing tipim değil ama naked güzel çok beyendim tek silindir yakıt az olur benzin de pahalı

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Kötülemeye hiç şaşırmadım. Sen git inzuma al. O dükkanın önüne park et. Sen karlı çıkarsın .
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş o makinayı gecen sene bu zamanlar adanadaki bayi elinden çıkarmak icin 5500 lere falan inmişti. getirmeyeceklerdi falan. haberin ola.
    bilmiyorum distiribütör de adana firması ve ülke genelinde bayilik vermeye çalışıyor... anladığım kadarıyla....tasarımı yakışıklı geldi bana...ama bakalım piyasada ne olur ne olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:51 ----------

Alıntı swath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alüminyum şaselerin iyi - kötü yönlerini öğren derim. barkının programlarda da geçer 1 kere kaza yaparsın...
    biliyorum zaten bende satış elemanına sordum bunu 122 kilo çok hafif ve aliminyum kırılgan olur kaynağı vs. de olmaz Barkıncan'ın videolarını hatırlıyorum ... gerçi bu aliminyum-titanyum karışımı bir alaşım dedi bilemiyorum bilenler açıklamasını yapsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çorluda ünal işleyen anlaşmış getirecekmiş racing tipim değil ama naked güzel çok beyendim tek silindir yakıt az olur benzin de pahalı
    aynen öyle 100 km de 6-7 litre yakarsa cep yakar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötülemeye hiç şaşırmadım. Sen git inzuma al. O dükkanın önüne park et. Sen karlı çıkarsın .
    iyi de inazuma da akseuar vs ile birlikte 12-13 bine maloluyor birde 2-3 ay sonrasına gün veriyor ademevlatları

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

10bin TL'ye Sıfır İnazuma alabilirsen mantıklı olur tabi
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Antalydaki Mega Motor'un ilanlarında vardı.Orası getirecek galiba.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

ozgur112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satıcının diğer dedikleri doğru olsa bile ekim-kasım aylarından sonra hangi firma modellere zam yapmış ki megelli zam yapsın burada satıcı ağzı konuşmuş biraz tam tersi hemen hemen her firma en az 2-3 modelinde indirime gider ama kar motoru getirip satacaklarsa bilemem tabi

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı ozgur112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcının diğer dedikleri doğru olsa bile ekim-kasım aylarından sonra hangi firma modellere zam yapmış ki megelli zam yapsın burada satıcı ağzı konuşmuş biraz tam tersi hemen hemen her firma en az 2-3 modelinde indirime gider ama kar motoru getirip satacaklarsa bilemem tabi
    mantıklı tabiii. belki adam bu sezon pazara girmek için düşük tutucaz seneye normal fiyatlarla giricez demek istemiş olabilir ama bilemiyorum tabi...dediğin gibi sezon sonu fiyat artırmak akıl karı değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalydaki Mega Motor'un ilanlarında vardı.Orası getirecek galiba.
    bekliyoruz bir kaç kişi özellikle tecrübeli bir kaç kişi alıp kullansa da baksak nedir ne değildir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler