Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung gt 250 mi ? SYM Wolf SB 250 NI mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Bu motorları bilen yada süren arkadaşlar ?
    Dört teker bedenini, iki teker ruhunu taşır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    ne desem bilemedim!
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne desem bilemedim!
    Sizde sym var sanırım nasıl memnunmusunuz motordan kaç kmde yedek parça durumları nasıl hiç sıkıntı yarattımı motorunuz en uzun kaç km yola çıktınız yakıtı ve son sürat nekadar

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    kardeşim ben 2 tane gt 250 R modelini kullandım şu ana kadar hiçbir sıkıntım olmadı.Bu motorlar kalite olarak bence üç aşağı beş yukarı aynı.sym tek silindir hyosung çift silindir .Hyosung son sürat olarak daha önde symden.Sym nin yakıt tüketimi tek silindir olduğu için daha az hyo ya göre.Hyosung un yedek parça sıkıntısı yok sym yi bilmiyorum.Sym de seramik slindir var su soğutmalı. Hyosung da hava-yağ soğutma var.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Ş uan 7050 kmde
    Y akıtı en az 2.5 litre en fazlası sana kalmış 5 bile yakarsın şehir içinde yanlarsan.( ben böyle şeyler yapmıyorum)
    M ax sürat seçeneği var motorda. ben 161 km gördüm dijital ibrede ama %10 luk km hatasını göz önünüde bulundurmak gerekli.

Sarf malzemelerde sıkıntı yok. Ama bazı parçalar fabrikada yok malesef, mesela gidonu değiştiricem ama yok dediler
    Sübap ayarı yaptırdım ama çok da gerekli miydi bilmiyorum? ses çok azdı.
    En uzun 300 km lik yola çıktım.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben 2 tane gt 250 R modelini kullandım şu ana kadar hiçbir sıkıntım olmadı.Bu motorlar kalite olarak bence üç aşağı beş yukarı aynı.sym tek silindir hyosung çift silindir .Hyosung son sürat olarak daha önde symden.Sym nin yakıt tüketimi tek silindir olduğu için daha az hyo ya göre.Hyosung un yedek parça sıkıntısı yok sym yi bilmiyorum.Sym de seramik slindir var su soğutmalı. Hyosung da hava-yağ soğutma var.
    Yakıt tüketimi olarak çok fazla paralar oynucağını sanmıyorum zaten ya fiyat olarak aynı sayılırlar az yaksın diye tercihimi ona göre yaparsam biraz salaklık olur bikaç kuruş için yani yakıt konusu okadar önemli değil aslında bu ikisi arasında sanırım ben böyle düşünüyorum yani en azından hız olarak hyo daha cazip geliyor kalkış olsun hız olsun hyo beygir olarakda sanırım 3 beygir gibi bi oranla daha güçlü symden şu konu önemli sym su soğutmalı hyo hava yağ soğutmalı sizce hangisi daha iyi uzun yolda falan hangisi daha çok tutuluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ş uan 7050 kmde
    Y akıtı en az 2.5 litre en fazlası sana kalmış 5 bile yakarsın şehir içinde yanlarsan.( ben böyle şeyler yapmıyorum)
    M ax sürat seçeneği var motorda. ben 161 km gördüm dijital ibrede ama %10 luk km hatasını göz önünüde bulundurmak gerekli.

Sarf malzemelerde sıkıntı yok. Ama bazı parçalar fabrikada yok malesef, mesela gidonu değiştiricem ama yok dediler
    Sübap ayarı yaptırdım ama çok da gerekli miydi bilmiyorum? ses çok azdı.
    En uzun 300 km lik yola çıktım.
    en çok korktuğum şey işte hyosung yedek parça konusunda symden daha geniş bi ağa sahip sanırım sym biraz yedek parça konusunda servis ağı konusunda sıkıntılı galiba

Motosikleti
    belki marka fanatiği diyeceksin ama bence 2011 ve üstü hyosung al derim satması daha kolay sym ye göre.Sym nin henüz piyasası oturmadı.Ben yazın hyosung ile artçılı 450 km yol yaptım ne hararet ne de başka bir sıkıntı yaşamadım.
    eby78 bunu beğendi.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki marka fanatiği diyeceksin ama bence 2011 ve üstü hyosung al derim satması daha kolay sym ye göre.Sym nin henüz piyasası oturmadı.Ben yazın hyosung ile artçılı 450 km yol yaptım ne hararet ne de başka bir sıkıntı yaşamadım.
    Hyosungların ortalama kaç bin km ömrü var acaba ve hyosung nerenin malıydı kalitelimi sizce bi honda cbr 250yle fln kıyaslarsak parça kalitesi olarak

Motosikleti
    Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungların ortalama kaç bin km ömrü var acaba ve hyosung nerenin malıydı kalitelimi sizce bi honda cbr 250yle fln kıyaslarsak parça kalitesi olarak

kullanıma bağlı redline kullanmamaya gayret edersen 100.000 km bile kullanırsın.Forumda 70.000 km de olan arkadaş var nicki Chronix.Hyosung Güney Kore malıdır.Cbr 250 birazcık daha kaliiteli diyorlar ama ahım şahım bir fark yok bence ...

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    2 motoruda cok bilmem ama sym wolf çok daha yakışıklı
    diğer konularda hız güç parça piyasada tutulması olarak hyo onde
    aklında cbr 250r varsa cbr al fiyatları yakın
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bütçe nedir? ikinci elde aynı fiyata satılan motorlar değil
    illa ikisinden biriyse sym wolf, naked tanımına daha uygun bir motor
    tabi sıfır alınacaksa ktm duke 200 var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)