Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acil (2006 YBR 125) fikirlerinizi alabilirmiyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yapsalar bizde alırdık ama beceremiyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    O modelde 17000 km olmaz diyenler bos keseden atmasinlar lutfen. 2 tane 2006 model ybrem var biri 17000 digeri 30000 gayette temizler. Para verilmez diyenlerde komik olmasin lutfen.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Benimde 2008 ybr e 16.500 de..2008 trafiğe çıkışlı ybr 250 de 50.000 de na yapalım şimdi km artıyomuş diye binmeyelim mi..Biri sürekli uzun yola gidiyor diğeri istanbul içinde işim oldukça..
    SAdece ihtiyaç için kullanıyorum..Cepçi yuvası minibüslere binmektense 125 lik bi commuteri herkese tavsiye ederim..
    F54 ve haojin2005 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

srkn_mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    bende o motor 2 bin lira etmez diyen arkadaşları anlamıyorum kendi malları olsa 2 bin'e satarlarmı acaba ??
    Doğduğunda kulağına okunan ezan,öldüğünde kılınan namazın içindir...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamahanın ve hondanın bu saçma satış politikasını anlamıyorum ama bunları satın alanları hiç anlayamıyorum.

Hatta uyuz olup nefret eder oldum, cbfden ve ybrden bi nane olmaz çin mallarına göre ama bu politika olduğu halde millet halenda almaya çalışıyor.

Yamaha satar 3000 liraya sıfırını 2009 model herkez alır kullanır 1 sene sonra 2010 modelini çıkarır satar onu 4000 tlye sadece ufak grenaj değişikliği yapar sorsan 100 lira etmeyecek değişiklikler yaparlar ama arada 1000tl fark vardır.

2009 Model motoru 3000 tlye almıştı, misal 10000 km yol yaptı motor bir sonraki sene sıfırı 4000 tl oldu diye aldığı fiyattan 500 lira daha fazla fiyata satar. Sorsan sıfırı 4000 tl ama 3000 e aldı birde hem kullandı hemde 500 lira kar edecek. Yok öyle iş. Kimse kusura bakmasın halenda bu motoru alacak olan 3500 tlye bunu alıyorsa aklından şüphe ederim. Bu yüzden bu markaların ürünlerini ikinci el satın almam, dandik mallarıda çok pahalıya sattıkları için sıfırını hiç satın almam.

Hele hele 2006 model ybrye 3000 tl değil 2700 tl değil 1500 tl vermem. Satın alan arkadaş sözüm sana değil senin için hayırlı olsun, ama benim düşünceme ters.

Acaba çin mallarıda bu markalar gibi her sene fiyat yükseltse bi iki grenaj değişikliği ile daha pahalıya satsalar acaba alırmısınız.
    bu işten ne kadar anladığın ortada. bir sene sonra 4000 lira olan motorun 1 yıl önceki fiyatı anca ötv indirimi ile 3000 olur ki bu fiyattan alıp sonra satmak isteyen herkes bir miktar kar eder. bu araba piyasasında da böyledir. ayrıca seninn 1500 lira vermeyeceğin uyduruk dediğin motosiklet eğer gerçekten bakımlı ise evladiyeliktir. çin malı ile bir tutar gibi yazmışsın... kusura bakma ama kendini keriz hissediyorsan bir sonraki ötv indirimine kadar bekleyip öyle motor al o zaman.

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O modelde 17000 km olmaz diyenler bos keseden atmasinlar lutfen.
    benim de YBR125'im var. az yaktığı için ve bakım maliyetleri düşük olduğu için bu motosikletler çok km yapmaktadır. genelleme yaptığımın farkında değilsin.
    2009 modelini sıfır alıp 2.5 yıl kullandım, 22500 dü sattığımda.
    2012 modeline sahibim 1. ayda aldım, 10. ayda 8600 e gelmişti km. sayacı... tamamen binek kullandım, işinde gücünde olan bir insanım. kurye falan değilim.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    125 cc 2006 model motora para verilmez kusura bakmayın. Alacak olan kişi motorun son sahibi olur. Piyasa'da bir sürü düzgün Çin malı motor varken gidip 7 senelik YBR'nin peşinde niye koşulur anlamak mümkün değil ? Bir arkadaşım da aynısını yapmak istiyor, "neden Çin malı almıyorsun ?" diye soruyorum "Satması zor olur" diyor. Sanki 7 senelik YBR'yi satması daha kolay olacak...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc 2006 model motora para verilmez kusura bakmayın. Alacak olan kişi motorun son sahibi olur. Piyasa'da bir sürü düzgün Çin malı motor varken gidip 7 senelik YBR'nin peşinde niye koşulur anlamak mümkün değil ? Bir arkadaşım da aynısını yapmak istiyor, "neden Çin malı almıyorsun ?" diye soruyorum "Satması zor olur" diyor. Sanki 7 senelik YBR'yi satması daha kolay olacak...
    adam ı doğru yoldan şaşırtma
    sedat_57 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    unutmayalım ki eskiler her zaman daha iyidir Bi abiden duymuştum onceden eski kasa ybr kullanmış şimdik esd almış memnun degildi çok sibob sesi geliyor demişti eski kasa ybr ler 4 vites te tekere geliyo demişti. Ne kadar doğru bilemem ama bana görede eski kasa ybr sağlamlık açısından daha iyi.
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

srkn_mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 modelde olsa piyasadaki çinlilerden daha sağlam ve sorunsuz olucağına eminim.
    Doğduğunda kulağına okunan ezan,öldüğünde kılınan namazın içindir...

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unutmayalım ki eskiler her zaman daha iyidir Bi abiden duymuştum onceden eski kasa ybr kullanmış şimdik esd almış memnun degildi çok sibob sesi geliyor demişti eski kasa ybr ler 4 vites te tekere geliyo demişti. Ne kadar doğru bilemem ama bana görede eski kasa ybr sağlamlık açısından daha iyi.
    yok canım biraz değil bayağı sallamış o abi, 4 değil 5.vites tede tekere gelir ama rampadan atlarsa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)