Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cup Modifiye Fikir ve Önerileriniz ve Soruları bu başlık altında toplayalım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Arkadaşlar Cup motora ne yapsak yakışır nasıl diğer motorlardan farklı olur diye hepimiz düşünmüşüzdür. Burada Yaptığımız modifiyeleri Paylaşabilir fikirler oluşturabilir ve cup ile ilgili soruları birbirimize sorabilirz. Umarım güzel bir konu olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Manisamı -Antalyamı ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Antalya-Konya

Motosikleti
    Bildim bildim..

Motorun fotoyu görelim sonra söyleyim at bakem 1-2 foto forumca yardım edek..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    bildim bildim derken ?

Motosikleti
    Antalya olayını diom foto yokmu ?

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Ben kendim için değil genel olarak cup a modifiye yapmak isteyen arkadaşlarada yol göstermek adına açtım konuyu ve ufaktan bizde bilgiler ediniriz diye. Kendim için değil yani...

Motosikleti
    Yeri burası deyil..+ Olarak burada senin gibileri pek sevmeyiz dostum ...

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Senin gibileri sevmeyiz derken ne yaptım ki sevmiyorsun ?

Motosikleti
    Apacileri kardesim MT de modifiye olmaz..

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Bir insan motorda aksesuarı seviyor diye apaçi olmaz bir insan motorunun güzelliğine ekstrasına önem veriyorsa apaçi olmaz... Eğer bir insan karşısındakini tanımadan değerlendirmeden dinlemeden yorum yapıyorsa apaçiden beter birşey olmuştur. Burada konuyu açmışım senin beni terslemeye apaçi demeye hakkın yok bu 1. ve bir 2. olarakda motor benim değil mi ister modifiye yaparım ister orjinal binerim eğer ki motora veya arabaya modifiye yapıp binmek ve binenlere apaçi deniyorsa evet apaçiyim.. Şunu asla unutma karşındakini tanımadan değerlendirme yapma.!!!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

^^^ Şu motoru, alttaki hale getirmek modifiye değil de nedir

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Mengu abi burda bana destek mi çıktın veya diğer kişiden yanamı oldun anlamadım ama verdiğin örneklerden de belli oluyor ki modifiye apaçi modifiyesi olacak diye birşey yok zevk meselesi olduğu için insanın gözüne nasıl güzel geliyorsa onu yapmalı ki senin yaptığın gibi güzel örneklerde var beni desteklediysen teşekkürler

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisamı -Antalyamı ?
    Bildim bildim..
    Motorun fotoyu görelim sonra söyleyim at bakem 1-2 foto forumca yardım edek..
    Antalya olayını diom foto yokmu ?
    abi öldüm öldüm gülmekten
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Alıntı tirik07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengu abi burda bana destek mi çıktın veya diğer kişiden yanamı oldun anlamadım ama verdiğin örneklerden de belli oluyor ki modifiye apaçi modifiyesi olacak diye birşey yok zevk meselesi olduğu için insanın gözüne nasıl güzel geliyorsa onu yapmalı ki senin yaptığın gibi güzel örneklerde var beni desteklediysen teşekkürler
    Tabiki sana destek çıktım. Fotoğraftaki motor da benim. Bence de modifiye gereksiz süsler takmak değil motora. Motoru ihtiyacına yönelik hale getirmek de modifiyedir. Selesi küçük ve rahatsızdı değiştirdim. Deposu küçüktü değiştirdim mesela.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    çok çirkiiiiiiiiiiiiiiiiin --*mühendis adam ayrı oluyor abi

Alıntı tirik07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izzet abi seni biraz yanlıs anlamıs sanırım.. modifiyeden kastın ne ? teknik mi görsel mi? eğer teknikse pek anlamam. hani performans egzozu + performans hava filtersi biliyorum bi tek modifiye için. başka aklıma gelmiyor. lastikler degısebılır.. görsel dersen, jant'lar boyanabilir fakat oyle sırıtan bir renge degıl sarı\pembe gibi. sonraa,, sticker yapılır fakat yıne abartılı degıl. bızım mılletımız abartıyı sevıyor cub curcuna oluyor.. bunun dısındaaaa, gelmıyo valla aklıma
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    Benim cupum curcuna değil açıkcası öyle piyasadakiler kadar apaçi işi değil tamam modifiye hastalık işi bambaşka birşey ama benim motorumda TSE denetli spor amortisörler var evet yere yakın ama ben yere yakınken motorun sürüşünü daha iyi kavradığım daha keyif aldığım için. Motorumda performans egsoz yok mesela takmak aklımda var evet 2-3 bg artış isterdim fakat ben 2-3 bg artış alırken milleti rahatsız etmeye hakkım olmadığını düşündüğüm için takmadım. Ha takarsamda silencerli olandan takmayı planlıyorum bu konuyu açmamın sebeblerinden biriside motorum kırmız renkliydi bende mat kırmızı kaplamayı planladım motorun üzerindeki çizikleri gidermek vs. için mat kırmızı kaplamak trafikte sıkıntı yaratır mı gibi bir soru sormak için açmıştım ama yanlış anlaşıldı galiba sorun değil

Motosikleti
    Len apaci mengu adin cikmis nerde cup a modifiye sen orda polini ekzozuda at gorek..

Antalyali apaci kardesim nasil istersen oyle yap..bi yerde patlamada..

Ugurum yapicek bisey yok canim sıkıldı. .

Motosikleti
    Len apaci mengu adin cikmis nerde cup a modifiye sen orda polini ekzozuda at gorek..

Antalyali apaci kardesim nasil istersen oyle yap..bi yerde patlamada..

Ugurum yapicek bisey yok canim sıkıldı. .

Motosikleti
    Çelik 100cc CUP
    TATLIHIZ konuya dalman ve millete hitap şeklin düzelmediği sürece apaçi olarak sen anılacaksın merak etme sende zevk yoksa yapcak birşey yok ki kimsenin zevkine dayanamazsın...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)