Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

CB 500 X yurt dışından getirebilme(sevgili honda Türkiye getirmediğinden)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Bu modeli getirmediler ise 2014 ' onların yılı olamaz 500 cc de en yakışıklı motor bu bide aksesuarları ile çok güzel oluyor .
    Budur . http://www.youtube.com/watch?v=qM0zppsoev8

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Bu modeli getirmediler ise 2014 ' onların yılı olamaz 500 cc de en yakışıklı motor bu bide aksesuarları ile çok güzel oluyor .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

cb 500x modeli geliyor, linkteki cb500x-orjinal honda aksesuarlarıyla donatılmış(topcASE,SİDECASE,tour cam,orta sehpa,kor. demiri v.s.)=bir sıfır cbf 150 parasına denk gelir...

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb 500x modeli geliyor, linkteki cb500x-orjinal honda aksesuarlarıyla donatılmış(topcASE,SİDECASE,tour cam,orta sehpa,kor. demiri v.s.)=bir sıfır cbf 150 parasına denk gelir...
    Orta sehpa yok linkte, ama umarım olur. Kış aylarında garajda lazım olacak.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu CBR500, CB500 değil ki! Konu başlığı CB500. Biraz daha ucuz CB500'ler. Korkutmayın bizi
    fz6_fazer ve dental_land bunu beğendiler.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    O cbr 500 bu cb 500.cb 500 serisi, cb500f, cb500x ve cbr500r'dir.linkte ki motosokletin teknik degerleri yanlis yazilmis.ya da benim bilmedigim rusya ya ozel 500 cc motosiklet yapmis honda.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı tata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu CBR500, CB500 değil ki! Konu başlığı CB500. Biraz daha ucuz CB500'ler. Korkutmayın bizi
    Keske ulkemize uygun fiyata gelse,naked olunca fiyati daha uygun olur diye dusunuyorum
    tata bunu beğendi.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Hondanın fiyatlarına şu an bir kez daha bakın arkadaşlar.Zamlanmış yine!
    E tabi kurlar böyle olursa fiyatlar sabit kalacak değil..
    Avrupadaki fiyatlar ile ülkemizdekilerin aynı olması mümkün değil.Çünkü her ülkenin kendine göre vergilendirme oranları var.Hondanın temel baz imalat maliyeti ve kar oranı dolar yada Euro olarak tabiki belli. Belli olmayan kurların ne olacağı.

Kurlar böyle giderse sizin konuştuğunuz rakamlar az bile kalacak yakında.

Herkes motorunun değerini bilsin bence.

Ama ben kendi adıma söylüyorumki ne olursa olsun cb 500 x modelini alacam.O benim hayalim ve umarım hayallerim gerçek olur.
    fz6_fazer bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Hala fiyat hakkinda bilgi edinen cikmadi mi?
    Ne bitmez cilemiz varmis

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bunun tamirini honda serviside yapmaz parçasınıda pahalıya bulursunuz gereksiz bence.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun tamirini honda serviside yapmaz parçasınıda pahalıya bulursunuz gereksiz bence.
    Parçasını pahalıya bulma konusu tartışılır da, tamirini ne demek honda yapmaz? Kime yaptıracağız? Mondial servisine mi?

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamirini nasıl yapmıyorlar çok merak ettim? Sen yedek parçasını alıp getiriceksin onlar yapmicak öle mi? Allah aşkına az mantık...
    Kısaca ben;

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese
    Malum Yeni CB -X-F-R yakın bir gelecekte ülkemize girecek gibi görünmüyor.
    Fakat CB500X Siyah rengine hasta oldum
    Almanyada bir sürü model satışta bizde neden yok
    http://www.honda.de/motorraeder/mode...uebersicht.php
    Almanyadan bu makinayı getirmek, yurtiçi satış fiyatından pahalı olur mu?
    şayet fiyat farkı(yükselmesi) olmayacaksa izlenecek yol ne olmalıdır
    Amacım ucuza maletmek değil sadece Türkiye de olmamasından dolayı getirilmek isteniyor
    1970 yılından beri Almanyada yaşayan bir akrabam var o ben sana getirebilirim
    kendi üzerime alır sana Türkiye de satarım ama PROsedür ne bir ören dedi.
    Hz. Google de doyurucu bir bilgi bulamadım bilen varsa yardım edebilir mi_?
    son nakarattakı Hz. Google ne demek ben onu anlayamadım . anlasaydım iyiydi.

Bu motoru almak üzere Ankaradan kalkıp fuara gittim. Ancak fiyatının belli olmadığı hatta satılıp sayılmayacağı bilebelli değil dediler. Korkunç bir hayal kırıklığına uğradım. Fuarda motor icinn anket yapıyorlar. Anketi o motor için giden herkes dolduruyor. Fazla talep olusa mart_ mayıs arasında getirteceklerini söylüyorlar. Neredeyse fuardaki tüm honda yetkilileri ile görüştüm. Mutlaka bu modelin gelmesi gerektiğini tüm motorseverlerin iki yıldır bu motoru beklediğini vs vs anlattım umarım benim ve diğer fuar katılımcılarının talepleri etkili olur.
    tata ve serkanbitez bunu beğendiler.

Fuardaki görevli geldi dedi.

Stokta varmış fakat fiyat belirlenmemiş henüz.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de almayı düşünüyordum ama bu Honda Türkiye'nin kazık fiyatları ve garantici yaklaşımı yüzünden bu sezon büyük ihtimalle sıfır yamaha diversion F ile gireceğim .
    Zaten iki silindir, 45 beygir sümsük gibi makinaya 20.000 tl civarı fiyat istiyorlar ( Cbr 500R ve F fiyatları ) . O makinanın değeri taş çatlasa 15.000 TL.
    aynı fiyata 4 silindir sıralı makina veriyor yamaha .
    Sinan Aksu ve Volki34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Haldun360 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru almak üzere Ankaradan kalkıp fuara gittim. Ancak fiyatının belli olmadığı hatta satılıp sayılmayacağı bilebelli değil dediler. Korkunç bir hayal kırıklığına uğradım. Fuarda motor icinn anket yapıyorlar. Anketi o motor için giden herkes dolduruyor. Fazla talep olusa mart_ mayıs arasında getirteceklerini söylüyorlar. Neredeyse fuardaki tüm honda yetkilileri ile görüştüm. Mutlaka bu modelin gelmesi gerektiğini tüm motorseverlerin iki yıldır bu motoru beklediğini vs vs anlattım umarım benim ve diğer fuar katılımcılarının talepleri etkili olur.
    Bende dün fuara cb500x ve mt07 için gittim...Honda yetkilisi talep olursa getireceğiz dedi form doldurduk(almayı talep ett. fiyat için 19.500 yazdım)...Haydi hayırlısı-olmazsa mt-07 abs alacağiz(19.500).

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de almayı düşünüyordum ama bu Honda Türkiye'nin kazık fiyatları ve garantici yaklaşımı yüzünden bu sezon büyük ihtimalle sıfır yamaha diversion F ile gireceğim .
    Zaten iki silindir, 45 beygir sümsük gibi makinaya 20.000 tl civarı fiyat istiyorlar ( Cbr 500R ve F fiyatları ) . O makinanın değeri taş çatlasa 15.000 TL.
    aynı fiyata 4 silindir sıralı makina veriyor yamaha .
    Üstad 4 sil. yakar(ses,perf.verir)-2 silindir adama uzun YOLA Götürmeyi VAAD EDER(bolca tork-az benzin)...evet haklısın-bu sene Yamaha atağa geçti-fiyatları AB ile nerdeyse aynı(bakınız yeni xmax 250 ve mt07,mt09)....Honda fiyatları ile bu sene hayal kırıklığı yaptı..
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Bu fiyatlarla cok kaybeder honda

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    cb500 e 19000 fiyat koymuşlar. arkadaş mt-07 varken kim gider motorundan güç çıkmayan, işçilik kalitesi iyice düşmüş bir honda alır ki? getirmesinler, getirdilerse bile almayın arkadaş

Motosikleti
    Satıldı
    Devlet kazığı mı, Honda kazığı mı? ABD'de 6000$ mış bu motorun fiyatı... Yuh olsun!

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)