Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2007 600rr kaç para eder?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar fiyat konusunda yardımınıza ihtiyacım var... alamak istediğim motor için 19000 fiyat istiyorlar motor ön arka lastik yeni renkli öncam eksoz felan var yedek anahtarı,boya yok 19000 de görünüş olarak çok temiz kısacası hırpalanamış...
    sizce bu yaştaki motor ne kadar temiz olursa olsun en fazla kaç para eder

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Bence maximum 17. O da sırf lastik ekzoz felan var diye. Yoksa 13 15 arası ne 600rr'lar var sadece sezon bakımı istiyen.
    Efnacan bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yazık edersin..

çok para.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    25'e mis gibi 2013 600f var.
    Efnacan bunu beğendi.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temizliğine ve km sine bağlı olarak alınabilir, ama o fiyat için üst düzey olması gerekir.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    2007 600rr etmez o para ha aynı temizlikte suzuki yamaha eder ama honda etmez hocam hondayı kötülemek için söylemiyorum sıfır suzuki 40000 tl sıfır honda 31000 tl sıfır yamaha 31500 buradan baz alabilirsin
    Efnacan bunu beğendi.

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim...
    banada fiyat fazla geldiği için sizlere bi danışayım dedim tabi motoru görünce insan heveslenip hemen almak istiyor sahibinden.com da baktım hepsi hemen hemen bu fiyatlardan bahsediyor kafam karıştı...
    tekrar teşekkür ederim yardımlarınız için

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    fazla o fiyat dostum, aynı paraya yüksek modelli alabilirsin.

Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence maximum 17. O da sırf lastik ekzoz felan var diye. Yoksa 13 15 arası ne 600rr'lar var sadece sezon bakımı istiyen.
    kardeşim 13-15 arası ne 600 rrlar var demişsin istanbulda 13-15 arası varsa söyleyinde hemen alalım bi ben bulamıyorum bu motoru yanlış anlama tepki olarak yazmadım ciddi anlamda bulamıyorum temiz motor diye 250 lik düşünmeye başladım varsa bildiğiniz temiz 600 rr satan 13-15 arası alabilirim.. sahibinden de fiyatlar uçuk 15 den aşşagıya motor yok istanblda 15 olanlarda 40 000 kmlerde hemen hemen
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bu saatten sonra kimse 13-15e 600rr vermez temizini tabiki kasım-aralık olsa tamam doğru diyosunuz ama artık sezon açıldı diye fiyatları şişirirler malesef sen almasan alan başkası çıkar. Ama arkadaşların dediği gibi çok para istemiş.
    Efnacan bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim 13-15 arası ne 600 rrlar var demişsin istanbulda 13-15 arası varsa söyleyinde hemen alalım bi ben bulamıyorum bu motoru yanlış anlama tepki olarak yazmadım ciddi anlamda bulamıyorum temiz motor diye 250 lik düşünmeye başladım varsa bildiğiniz temiz 600 rr satan 13-15 arası alabilirim.. sahibinden de fiyatlar uçuk 15 den aşşagıya motor yok istanblda 15 olanlarda 40 000 kmlerde hemen hemen
    Kanka senin 17 ye 15k km de alacağın motorun o km de olduğuna inanıyorsan 17 de ver 19 da ver gönlün rahat olsun, ama unutma ki 40k kmde ki yazan adamla 15 k yazan adamın samimiyeti bir olmaz. Yanlış anlaşılacak birşey yok. Sen de al 15 e yap bakımlarını 100 liraya km yi 15k ya çektir 17 19 a sat gönlün rahat ederse
    Efnacan bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Kanka senin 17 ye 15k km de alacağın motorun o km de olduğuna inanıyorsan 17 de ver 19 da ver gönlün rahat olsun, ama unutma ki 40k kmde ki yazan adamla 15 k yazan adamın samimiyeti bir olmaz. Yanlış anlaşılacak birşey yok. Sen de al 15 e yap bakımlarını 100 liraya km yi 15k ya çektir 17 19 a sat gönlün rahat ederse
    kardeşim yanlış anladınız 13-15 e bi sürü motor var dediniz ya yok işte yani 15.250 en düşüğü oda 40000 deydi onun için örnek vermek amacıyla söyledim. şmdi benim 15.500 e kadar bütçem var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-almar-dan-2006-model-cbr-600-rr-movistar-80389415/detay/ bu motor alınırmı mesela aradım adamları ben geçen gün arka lastik 2 sezon çkarır hemen hemen dedi ön lastik de bu sezonu rahat çıkarır dedi egzozu stock kendi egzozu extra pek fazla bişeyi yok bi elcikleri var birde yan karenajlarda lokal boya varmış kafada yokmuş.

ben bunu almaya gitsem gkn motorsdan bi usta götürmek istiyorum ne kadar ücret alırlar acaba. birde galeri burası araba falanda satıyorlar pazarlık yapmazlar sanırım 14.500 a vercek olsalar cok iyi olabilir cevaplarınız içinde teşekkür ederim

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bizim arkadaşın motorunu yeni sattık. 2006 model 30bin km de. kazasız, boyasız, ön arka metzeller m5 sıfır lastik, kn hava filtrsi sıfır yağ filtresi, puig ön cam, rizoma elcik,manet, gidon amortisörü, full yani makina 16 ya verdik
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yanlış anladınız 13-15 e bi sürü motor var dediniz ya yok işte yani 15.250 en düşüğü oda 40000 deydi onun için örnek vermek amacıyla söyledim. şmdi benim 15.500 e kadar bütçem var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-almar-dan-2006-model-cbr-600-rr-movistar-80389415/detay/ bu motor alınırmı mesela aradım adamları ben geçen gün arka lastik 2 sezon çkarır hemen hemen dedi ön lastik de bu sezonu rahat çıkarır dedi egzozu stock kendi egzozu extra pek fazla bişeyi yok bi elcikleri var birde yan karenajlarda lokal boya varmış kafada yokmuş.

ben bunu almaya gitsem gkn motorsdan bi usta götürmek istiyorum ne kadar ücret alırlar acaba. birde galeri burası araba falanda satıyorlar pazarlık yapmazlar sanırım 14.500 a vercek olsalar cok iyi olabilir cevaplarınız içinde teşekkür ederim
    sezon acıldı diye fıyat cekmıs olabilirler dostum ona birşey diyemem malı satan fiyatı koyar ona eyvallah. lastiğin sana kac sezon cıkaracagını nasıl soyluyor hayret edıyorum ya. Kullanıcıdan kullanıcıya fark var bir de lastikler saglam marka mı , markayı geçtim tarihi ne bunları söyleyip de mi fıyat veriyor?

usta ne kadar para ister bilemem fakat guvendıgın usta gotur cunkı atıyorum gıdersın usta al der makıne de sorun vardır nasılsa benı goturdu almaya der arızada da bana gelecek der ekmek yemeye bakar anlatabiliyomuyum dostum. bir de bakımları tam mı ya içine sinmezse bakımları tam deseler bile? buji zıncır dişlı set, yagı suyu derken buyuk makıne ıscılıgı ıle 500 e patlar bunları da göz onunde bulundurmak lazım. yaklasık 1 saat kadar işim var eğer musait olursan 1 saat sonra felan daha detaylıca konusabiliriz dostum.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    racing tipi motorlar genelde doğaları gereği biraz hırpalanmış olurlar. eğer alabiliyorsan aynı paraya sıfır motor almanı öneririm.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Cbr 600 F
    sezon acıldı diye fıyat cekmıs olabilirler dostum ona birşey diyemem malı satan fiyatı koyar ona eyvallah. lastiğin sana kac sezon cıkaracagını nasıl soyluyor hayret edıyorum ya. Kullanıcıdan kullanıcıya fark var bir de lastikler saglam marka mı , markayı geçtim tarihi ne bunları söyleyip de mi fıyat veriyor?

usta ne kadar para ister bilemem fakat guvendıgın usta gotur cunkı atıyorum gıdersın usta al der makıne de sorun vardır nasılsa benı goturdu almaya der arızada da bana gelecek der ekmek yemeye bakar anlatabiliyomuyum dostum. bir de bakımları tam mı ya içine sinmezse bakımları tam deseler bile? buji zıncır dişlı set, yagı suyu derken buyuk makıne ıscılıgı ıle 500 e patlar bunları da göz onunde bulundurmak lazım. yaklasık 1 saat kadar işim var eğer musait olursan 1 saat sonra felan daha detaylıca konusabiliriz dostum.
    anladım kardeşim cvplar için teşekkürler. işte bu sebeplerden dolayı korkuyorum motorlarda ustalarada güvenemiyoruzki ama forumdan gkn motors var kadıköyde onun güvenilir oldugunu söylüyorlar onu götürmeyi düşünüyorum. lastikler metzeller mt5 dedi motoru çok iyi durumda hiç bir sorunu yok istediğin ustayı getirip gösterebilirsin dedi :S valla telefonla arayadabilirm kardeşim bilgi vereceksen yada faceden falanda konusabiliriz burayıda kalabalık etmeyelim yada sen bilirsin

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-firsat-sezona-hazir-honda-600-rr-116858657/detay/

birrde bunu buldum şmdi ama %90 karenajlar değişmiş muhtemelen orjinal değildir msj attım cvp bekliyorum. karenajlar orjinal değilde şu 1800 tl civarına satıyorlar ya ondan heralde bu karenajlar sorun çıkarırımı saglamlıgı cok önemli değil sonuçta belli hızlarda kaza yapnca orjinalde parçalanıyor ama bunlarda sürüşe çok büyük - olarak yansıyacak durumlar olurmu çin grenajlarda.? birde türkiyede imal eden brn motors var onlarda 1800 civarı satıyor abs kalıptan yapıyorlarmış

Motosikleti
    Gsxr1000
    onu bunu bilmemde ücün beşin hesabını yapmam gider direk bu makinayı alırım cok hoşuma gitti gecenlerde 2007 model 34 binde 600rr surdum ruyalarıma girdi resmen aşık oldum bu motora aynı twobrothers eksoz vardı üzerinde param olsa bir dk düşünmem gider direk alırım ilan sahibiyle ilgim yok manisada oturuyorum ben.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2007-model-extra-li-honda-cbr-600rr-114937396/detay

arkadasım ben benımkını 19 bınlıraya satıyom bazı arkadaslar dıyoya 13 14 alırsın o ıs bos ıs bınıcıyım dıyosan temızı bu para eder 13 14 bın lıraya 70 80 bın yapmıs kılometresı gerı cekılmıs motor bulursan kacırma al derım cunku p parayı anca onlar eder

Alıntı fatihtopal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım ben benımkını 19 bınlıraya satıyom bazı arkadaslar dıyoya 13 14 alırsın o ıs bos ıs bınıcıyım dıyosan temızı bu para eder 13 14 bın lıraya 70 80 bın yapmıs kılometresı gerı cekılmıs motor bulursan kacırma al derım cunku p parayı anca onlar eder
    2006 2007 model motor o para etmez isterseniz altın kaplayın birşeyin sıfır fiyatı vardır birde olması gereken senelik 2.el bakıldıgında da ürünlerin 10 sene teknolojik ve raf ömrü garantisi vardır 12 13 15 sene destekleyen markalar da var tabi kaldı ki 50 senede kullanılır o keyif meselesi ancak fiyatını bilmiyorum 30 bin ise 0 ı ve 6 7 sene devirmiş bir motora akıl ve mantıken 19 bin lira aşırı uçuk bi rakam.Bu tamamen bizim istediğimizde gözümün hiçbirşeyi görmemesinin verdiği piyasa artırımı talep olmayınca o fiyatlar yerlerde gezicek bakın yabancı ülkelere araçlar ucuz satıldığı halde bile 1 2 sene sora aracın değeri %40 50 sinin altına düşüyor olması gerekende o nasıl elektronik eşyalarda zarar ediliyor ciddi anlamda bununda dünya genelinde düzeyi böyle ancak bir bizde olmuyor.Satıcı özgür ona lafımız yok ancak genel olarak böyle bir sıkıntı var.

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Arkadaşlar Honda Yamaha Suzuki karşılaştırılamaz 3 Ü de Japon üretimi ama Hepsi Marka fiyatina göre arkadaşlar Suzuki İle kalkip Yamaha ' yı karşılaştıramasınız Honda O kadar para eder niye etmesin ama 2007 600 RR etmez git 1000 RR Yamaha R1 al R6 al ama HONDA alabilirsin etmez diye birşey yok abicim Honda Üstüne marka tanımam diyen adamlar Honda kullandıgı için Yamaha kullanan Yamaha en iyi der ama bana Göre 3 ' ü de süper motosiklet yapiyor:

Şimdi ne saçmalıyo diyebilirsiniz yukardakı bır arkadaş yazmış

2007 600rr etmez o para ha aynı temizlikte suzuki yamaha eder ama honda etmez hocam hondayı kötülemek için söylemiyorum sıfır suzuki 40000 tl sıfır honda 31000 tl sıfır yamaha 31500 buradan baz alabilirsin

Yazmış ben ona cevap verdim 2007 600 RR o kadar para etmez isterse akropovic egzoz veya tiger olsun o kadar etmez git 600 F al

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)