Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hyosung GT250R & Bumoto Calibre 250RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Merhaba arkadaş şimdi diyeceksiniz ki çok konu var bunun için biliyorum okudum hepsini fakat bilgileri tazelemek istiyorum açıkcası o yüzden kızmayın siz hangisini tavsiye edersiniz hangisinin yedek parçası uygundur ve hangisi sorun çıkarmaz ( sonuçta mekanik alet ne kadar iyi baksanda bişey olabilir ) fazla tavsiyelerinizi bekliyorum
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    albırını wur ötekısıne aslında bence okadar werıceğine bıraz daha werırsın markasını kanıtlamış bır motosıklet al derım çünkü neden dersen bu moto alıcakdım bende sahıbınden .com a bakınca wazgecdım şuan uzuldumde açıkcası radyötor sorunu warmış genellıkle hysngdada bugun gördum 3 adet sanayıde usta aman abım gıt honda yamaha fln al dıodu hayırlısı olsun 7bınlıram wardı 3daha eklıcem artık kalıtelı bı marka alıcam ınsallah
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Motosikleti
    bende calibre aşığıydım fakat bugün önümde bi hyosung gt250r durdu ne biliyim bir farklı geldi gözüme

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı FAHRETTİN METİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    albırını wur ötekısıne aslında bence okadar werıceğine bıraz daha werırsın markasını kanıtlamış bır motosıklet al derım çünkü neden dersen bu moto alıcakdım bende sahıbınden .com a bakınca wazgecdım şuan uzuldumde açıkcası radyötor sorunu warmış genellıkle hysngdada bugun gördum 3 adet sanayıde usta aman abım gıt honda yamaha fln al dıodu hayırlısı olsun 7bınlıram wardı 3daha eklıcem artık kalıtelı bı marka alıcam ınsallah
    birader hyosung kullandın mı ki böyle yorum yapıyorsun lütfen milleti kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendirme.Sanki hiç servise giden honda ve kawasaki yok mu ?o gördüklerin apaçilerin eline düşmüş motorlardır.Ben hem 2007 modelini kullandım hiç bir sorun yaşamadım.Şimdi de 2012 modelini kullanıyorum.Bakımını yaptıktıktan sonra hyosung ömürlük motordur.Araştırırsan forumda bir arkadaşın motoru 70.000 km de hala kullanıyor.Bu-moto nun hiçbir şansı yok hyosung un yanında...
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Barkın abinin karşılaştırma videosunu bekliyoruz.
    Yalnız, son olarak bumoto ve megelli bulunamamıştı sanırım doğrumudur. Sonradan buldular mı?
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Motosikleti
    peki hyosung parça fiyatları olarak ne kadardır grenajlar vb ? bilgi verirseniz sevinirim geçen bişey kapagına 4000 tl diyorlardı şaştım kaldım :/

Motosikleti
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hyosung parça fiyatları olarak ne kadardır grenajlar vb ? bilgi verirseniz sevinirim geçen bişey kapagına 4000 tl diyorlardı şaştım kaldım :/

hyosung un parçaları çok pahalıdır onu söyleyeyim eski kasaların yan grenajı 460 tl yenilerin ki 800 tl falan ama eskiyle yeni arasında boya sticker haricinde bir fark yok yan grenajlar için söylüyorum.ön far 700 tl .ön iki amortsör 3000 tl vs. vs.

burada parça listesi ve fiyatlar var:
    http://www.yesilyurtmotor.com/yedek_parca.aspx
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    yeni motor alınır o paraya :D

Motosikleti
    gülü seven dikenine katlanır.Hem kaza yapmadıktan sonra bunlara ihtiyacında olmaz

Motosikleti
    sorun çıkarırsa ?

sorun çıkarırsa ?
    Grenaj sorunmu çıkarıcak kendi kendine ? motorun sorun çıkarıcak aksamı bellidir onunda hyosungla alakası yok servis pahalı gelirse özele gidersin bu kadar basit.Arkadaşlar forumu cidden araştırmıyorsunuz ve sürekli yeni başlık bu forumda cidden tutunmak ve birşeyler vermek istiyorsanız bu kafayla olmaz ha niyetiniz bilgiyi alıp kaçmaksa onu çok güzel yapıyorsunuz açıkcası her gün aynı başlıklar Bumotomu hyosungmu 600 lük ne alıyım cidden rahatsız ediyor insanı o kadar dil döküp yazan insanada yazık sahipleri üşenmeden sayfalarca inceleme yazmış araştırdım diyorsunuz hala aynı sorular yazık.
    otopsici ve Alfist bunu beğendiler.

Motosikleti
    grenaj demedim amotrsör falan dedim kusura bakmayın

grenaj demedim amotrsör falan dedim kusura bakmayın
    Ekonomik bagımsızlıgınız yoksa hyosung cidden lüks motor yalnız yukarıda arkadaşın da bilmediği gibi cidden belli bir kalitede motor sürüş tarzı falanda bildigin 600 lük 1000 lik motosiklet havası veriyor duruşun verdiği izlenimde tamamen öyle adamlar altyapıyıda öyle yapmışlar haliyle bazı markalar gibi görüntü var ses yok moduna girmek istememişler kısaca özetlersek bumoto ile 2si hiçbir şekilde kıyaslanamaz çok yanlış karşılaştırma altınızda cbr 125 var sanırım profilde öyle gözüküyor değiştirmeye niyetiniz var ise iyi düşünün ve tutarlı araştırmalar yapın.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    ShockWave ve MrMayne bunu beğendiler.

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Ben kafanı daha da bulandırıp Daelim Roadwin 250 al derim
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    hyosungun hangı parcası cok pahalıymıs merak ettım gercekten sag kutuk 35 tl ıdı 2008 de tvs nın kı 60 tl ıdı 100 lıra grenaj calıbreyı fuarda begenmedım kalıtesız duruyor hyo derım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    arka bişey kapağıydı geçen forumdan biri yazmıştı şaşırdım şımdı hatırlamıyorum bulursam yollarım yorumun için sağol hyo daha sert bir görünüşe sahip

Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kafanı daha da bulandırıp Daelim Roadwin 250 al derim
    Bencede arkadaşın alması gereken motor daelim ama ben bulandırmak istemedim :D işin şakası bir yana bütün emsalleri görmen lazım gözünle zevk meselesi ben cbr roadwin gt250r ve calibre arasından daelimi seçerim benim zevkime o gidiyor fiyatıda oldukça uygun bence aldıgın verdiğin düzeyinde ama bu işin bi kıstası sonu yok herkesin tercihi değiştigi için bu kadar çok marka var.

BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Bence hepsini bi kenara koy kalite,parça vs. vs. bak şöyle ikisine hangisi hosuna gidiyorsa onu al derim aklın bumoto'da ise gidersin bi hyo alırsın aklın bumotoda kalır ertesi gün önünden bumoto geçer onu istersin sürdüğün motordanda zevk almazsın veya hyoda aklın kalır bumoto alırsın önünden hyo geçer zevk alamazsın motorundan bence herşeyden önce zevk önemli bende senin gibi hyo mu bumoto diyordum bumotoya daha yakındım ve hyonun en büyük sorununun krank kırması oldugunu duydum(neredeyse yarı parası) ve krank kırmayan hyo olmadıgını söylediler tabi çoğu yönden bumotodan iyi olabilir ama hyonun önden görünüşü hoşuma gitmiyor bence hertürlü bumoto zevk meselesi :D

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    bumoto tek silindir çinli bir motor okadar para bağlamak doğru olacağını düşünmüyorum bugün var yarın yok üretimi durunca yedek parça sıkıntısı çekeceğin kesin hiç bulaşma bence
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)