Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial 125 mh sport ile ilgili bi sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Alınca Yazarım :D
    Merhaba Ben Samet Ben Mondial 125 mh sport gibi güzel bi tasarımlı motor alcam ama ilk defa motorum olcak nasıl bi tavsiyeler verebilirsiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    125 mg sport mu, 125 mh drift mi demek istedin

Motosikleti
    kardeşim karıştırdım ya dolu motor isimlerine bakınca benim kfa gtmiş ya fikrin ne varsa sölermisin lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

mondial 125 mh drift kardeşlerim onla ilgili bi bilginiz fikriniz varmı onu alcam da lütfen :D

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    güzel motor. ama mc-x kullanan biri olarak mc-x i daha çok tavsiye ederim.frenler daha iyi.daha iri motor ve uzun yol az daha rahat

Motosikleti
    ya ben okul için yada 20\40 km lik yerlere gidiyorum biraz böle dediğin gibi frenler iyi olursa bide fazlada öle iri olmassa iyi olur havalı olursa bide ya kızların gözünü alcak

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    tercih senin valla hacı. zaten aralarında çok fark yok. sadece 1,2 artısı fazla mc-x in o kadar. kızların gözü benim kırmızı mc-x i de alıyor valla hayabusayada bakarlar, drift ede bakarlar lisede tabi. o yönden şüphen olmasın

Motosikleti
    :D saol kardeşim bide benim ilk motorum olcak deneyimim tam olarak yok o yüzden kolay sürebilirmiyim mondial 125 mh drifti onla da bi yardım edersen sevinirim ya kafam karmaşık birazda

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    sürersin sürersin. 1 haftada alışırsın her şeyine. ama 1 hafta pek trafiğe çıkma derim ben. trafiğin çok az olduğu veya olmadığı yerlerde 1 hafta baya aleti öğren ama. çünkü mondial in bu motorları seri biraz. bilmeyen için kalkış falan atak yani

Motosikleti
    Kardeşim bende o yüzden biran endişem var , motorda kalkarken nasıl yapılcağını tam anlayamadım yakınlardada motor süren bilen yok ondan buraya başvurdum kardeşim lütfen bildiklerini sölersen çookk sevinirim allah razı olsun kardeşim

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Siz motosikleti alın, gerisi çorap söküğü gibi gelir. Burada anlatmakla olmaz.
    Tecrübe etmeniz lazım. Çok ince eleyip sık dokursanız sürmekten zevk almazsınız.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    kardeşim, Mondial MH125 Drift hakkında koskocaaaa bölüm var. ugradın mı hıc oraya ? gır butun sayfaları oku kafanda 1 tane bıle soru kalmaz. gereksız yere acmamak lazım konu..
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    konu ne olduğunu bilmiyodum özür dilerim ugrgnr kardeşim çabuk öğrenmek için sorduydum

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Driftin kirmizisi cikmis :D

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı SaMeT0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende o yüzden biran endişem var , motorda kalkarken nasıl yapılcağını tam anlayamadım yakınlardada motor süren bilen yok ondan buraya başvurdum kardeşim lütfen bildiklerini sölersen çookk sevinirim allah razı olsun kardeşim
    endişelenecek bişey yok. kalkış: vitesi 1 e at,debriyaj tamamen sıkılı,hafiften gaz ver,gazı sabit tut,debriyajı yavaş yavaş bırak. bu kadar. anladın mı ?

Motosikleti
    anladım saol kardeşim bide bişey daha dicem sana ya emra kardeşim motorbüyükmü sence ya 171 boyundayım 96 kiliyom sence sürebilirmiyim onu bide o var onlada ilgili bi şey sölersen içim rahatlıcak :D
    HeRKeSin SeVDiği KeNDi GöZüNDe GüZeLdiR :cat:

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    endişelenecek bişey yok. kalkış: vitesi 1 e at,debriyaj tamamen sıkılı,hafiften gaz ver,gazı sabit tut,debriyajı yavaş yavaş bırak. bu kadar. anladın mı ?
    Veya.. Ön frene asıl..Azıcık öne agırlık ver debrajı bırakırken gaza asıl..Motor kendini..Topladıktan sonra debrajı bırak ve..Gaza asıl.. Sol elinide yukarı kaldır..

Ver yansın AGAAA..

böyle olucak

Liseli kızlar bakmasını istiyorsan..

Alıcan 2013 Ybr.. Kırmızı olucak ama.. Basıcan siyah taranspanı.Xenonu.. Ferrari logo ekzoz..Beyaz kask veya gözlük sana bırakıtık bunu.. Giyicen süperstarları..Kısa gömlek..

Simdi yorumuma geleyim.. Drift güzel motordur beyazını al derim ..

Ve ugur kardesimin dedigigi gibi. MH DRİFT SAYFASINA..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı SaMeT0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım saol kardeşim bide bişey daha dicem sana ya emra kardeşim motorbüyükmü sence ya 171 boyundayım 96 kiliyom sence sürebilirmiyim onu bide o var onlada ilgili bi şey sölersen içim rahatlıcak :D
    motor o kadarda büyük değil.hatta mc-x e göre biraz cılız. ama şekil motor yani. boy ve kilon yeterli.zorluk çekmezsin.endişelenme artık bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veya.. Ön frene asıl..Azıcık öne agırlık ver debrajı bırakırken gaza asıl..Motor kendini..Topladıktan sonra debrajı bırak ve..Gaza asıl.. Sol elinide yukarı kaldır..

Ver yansın AGAAA..

böyle olucakhttps://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...5RCNIfGwB89w0A

Liseli kızlar bakmasını istiyorsan..

Alıcan 2013 Ybr.. Kırmızı olucak ama.. Basıcan siyah taranspanı.Xenonu.. Ferrari logo ekzoz..Beyaz kask veya gözlük sana bırakıtık bunu.. Giyicen süperstarları..Kısa gömlek..

Simdi yorumuma geleyim.. Drift güzel motordur beyazını al derim ..

Ve ugur kardesimin dedigigi gibi. MH DRİFT SAYFASINA..
    bu sürüş yöntemiyle acemi olduğu için ön freni elinden kaçırırsa motoru şahlandırıp asfaltla bi dostluk kurabilir benim dediğim yöntem daha kolay bence. bencede beyaz renginden al.birde siyah koruma demirini yapıştır aldığın gün...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    motor o kadarda büyük değil.hatta mc-x e göre biraz cılız. ama şekil motor yani. boy ve kilon yeterli.zorluk çekmezsin.endişelenme artık bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

bu sürüş yöntemiyle acemi olduğu için ön freni elinden kaçırırsa motoru şahlandırıp asfaltla bi dostluk kurabilir benim dediğim yöntem daha kolay bence. bencede beyaz renginden al.birde siyah koruma demirini yapıştır aldığın gün...
    Hava atıcam dedi ya ondan dedim 7 gün içinde yanlamaya baslar
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

125-150cc motorlar zar zor teker yakıyo, ön freni bırakırsa en fazla yarım metre ilerler stop eder.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Asfaltla dostluk kurabilirim belki o kardeşimizin dediği şekilde yaparsam demek önden görünce bana büyük görüktü motor çok saolun da motoru alınca yavaş giderim en iyisi ya beyaz kaskıda takarım deri mont var saten siyah bide o siyah motorda saten takım oluruz motorla
    HeRKeSin SeVDiği KeNDi GöZüNDe GüZeLdiR :cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)