Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sadece işe gidip gelmek için günde 40 km...ne alayım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    merhaba arkadaşlar aslında honda spacy ve honda fizy gibi scooter alasım var ama amaç sadece işe gidip gelmek olduğu için daha hesaplı olan mondial mash modelini beğendim...biliyorum çin malı ama işimi görmez mi? hondaların 2. eli bile biraz pahalı geldi...yardımcı olursanız sevinirim.....teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    aynen bende 1 aydır arastırıyorum 30 km de ben yapıcam gunluk olrak bazende yazın sıleye gıtmeyı dusunuyorum 2 kısı mondıalı fıyatı cok uygun fakat cesaret edemıyorum almaya cın malı dıye 2000 cıvarı butce ayırdım agılıty 125 dusunuyorum sızın onerınız nedır acaba,tesekkurler

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial'i severim ama bu mash modelinde bi gariplik var dökülüyo diyen çok ben de bakıyorum yolda giden mash'ler yanımdan geçerken sesi hiç güven vermiyor şıkırtılı cızırtılı bi sesi var. Mondial'in 125NT'si yani çakma spacy'si veya 125RT işinizi görür. 125NT özellikle baya özenerek yapılmış bir motora benziyo. Veya 100'lük cub alın hem vergisi yok hem de uzun yola uygun ve yakıtı az.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    2000 tl ye suzuki an 125 alabilirsin aslında bende alabilirim ama ben suzuki an 125 kullandım genelde km si çok oluyo ve türkiyede 2007 2008 modelleri var.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçe nedir ?

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Kardeş schoter olarak honda al bence hem başına dert açma düzenli bak yağını benzini koy tık demez vallaha

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bence Honda Activa olabilir.100 lük olduğu için az da yakar ve çok sağlam.Bizzat sucu ve kebapçı tayf<ası tarafından denenmiştir.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    bütçe 2000 tl........teşekkürler arkadaşlar...hala araştırıyorum...valla yazın sıcağında otobüsle işe gidilmez..

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O fiyata; Kuba xcg 150, Mondial superboy alabilirsin. Kullanmadım yanlış anlama sadece fiyata göre öneriyorum, önerdiğim motoru araştırmak sana kalmış artık.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Kuba xcg 150 ,Mondial superboy tarzı motorlar scooter değilki ben o tarz sevmiyorum....motor değil tazı sanki..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bahçeli evlerde vale motor var çok temiz activalar var 2000tl civarı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    125 agılıty nasıl sızce bu motorla ılgılı fıkrınız varmı

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    nedir bu çinli mevzusu önünü alamadık patladı gitti
    bende mondial zc var 3 senelik motor arkadaştan aldım 2 yıl o kullandı ondayken bi sorun yoktu bende de çıkarmadı. sadece susturucusundan ses geliyo sanki içinde bilye varmış gibi ama çözemedim tam.
    Anlayacağın fiyatına göre çok iyi bence verdiğin paranın hakkını alacağını düşünüyorum.1500-1750 e alırsın temiz bi zc veya 2000 e mash veya al 2.el spacy veya fizy kurye motorumu düştümü acaba nasıl kullandılar diye düşün dur

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    sadece işe gidip geleceksen çin malı olmayan arıza yapmayacak bişey almanı öneririm. japon markalara ilaveten kymco ve sym yi de göz önüne al, gerisi tırışka
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    emresk valla bu çinli de ne var bende anlamadım...hiç kullanmadığım için biraz tedirginim açıkçası mondial mash i beğendim hatta tamirciye de sordum paket serviste olmaz ama gezmek için ideal dedi..ne yapıcaz bilmiyorum....

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    hocam mash i kullanmadım ama görüntüsü bence hoş. Kullandığım motorlardan 150zc ve drift çok kaliteli. Sen zamanında bakımını yapıp rodajını iyi yaparsan bence hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Senin alternatiflerinden fizy ve spacy en çok tercih edilen paket kurye motoru. 2.el almayı düşünsem sırf km düşürülmüş mü diye kafayı yiyceğimden direk elerim bu motorları. Ama illa alıcam dersen çok iyi araştır hocam inşallah temiz ve başını ağrıtmayacak bir motor bulursun. Bende para biriktirip mondialin 150 mr vulture modelini almayı planlıyorum scooter da ısrarlı değilsen hem fiyat hem görüntü hemde güç olarak çok iyi bi motor. Bunu öneririm. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Günde 40 km az yol değil.Hyosung düşün istersen?
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aslında honda spacy ve honda fizy gibi scooter alasım var ama amaç sadece işe gidip gelmek olduğu için daha hesaplı olan mondial mash modelini beğendim...biliyorum çin malı ama işimi görmez mi? hondaların 2. eli bile biraz pahalı geldi...yardımcı olursanız sevinirim.....teşekkürler
    kardeş sadece işe gidip geleceksen scooter modellerinden uzak dur
    cup modellerine bak
    cuplar içinde en fazla yakanı yamaha cyrpton 45 km de 1 litre yakar
    en az yakanı milletin sallamasına göre değişerek 50-60 km de bir litre benzin yakıyor deniyor
    kendim denediğim mondial cup (modelini hatırlamıyorum birkaç çeşidi var) 1 depo ile 220 km gitti deposu 3.5 litre
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hocam 20- 40 Km demeyin, çünkü alınca insan her hafta daha uzak hedef koyuyor
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    http://lifan.com.tr/katalog/#/Lifan%20Motosiklet/12-13
    otomatik vites scooter almaktansa böyle vitesli yarı otomatik bir model almayı tercih ederim. hem şehir içi, hem kısa arazi turları yapmak için ideal; yakıt ekonomisi de cabası.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)