Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Calibre 250cc lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Evet arkadaşlar motorumu teslim aldım sonunda tebrik ve kutlamalar bölümünde resimde koydum ve koyacagım daha fazla inşallah

Motoru bugün bayağı sürdüm sanayi içerisinde trafiğede çıktım biraz (ehliyetim yok mayısın ilk haftasında elimde olacak-plakada yok oda pazartesi gelicek ) etraftaki polisler tanış oldugu için sorun olmaz dedi babam neyse konumuza gelelim daha öncede dediğim gibi bu benim ilk motorum çok zorlancagımı düşündüm fakat bisiklet gibi geldi nedense ama tek sorun şu fabrika çıkışı lastikler sanırım gerçekten BERBAT ÖTESİ.2-3 kere düşmekten kurtuldum sürerken devamlı arka taraf kayıyor sağa sola dengemi bozuyor çok kayıyor arka lastik yağmurluydu ondan olabilir diyeceğim ama yağmurlu havada honda cb125e de sürdüm ince lastik olmasına rağmen hiç kaymıyordu bu lastikler çok kayıyor hemen değiştirmeyi düşünüyorum en iyi lastik markası sizce nedir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi sürüşler dilerim...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    hayırlı olsun, her detay için konu açacağına biraz araştırma yap onu da yapamıyorsan calibre başlığına yaz. tamam yenisin heyecanlısın meraklısın ama forumu konu çöplüğüne çevirmeyelim... ortak kullanım alanı sonuçta
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)