Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sürüş eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    motosiklet.net olarak a'dan z'ye bir sürü motosiklet sevdalısı barındıran hatırı sayılır bir topluluk olduğumuzu düşünüyorum ve motor sahibi olan birçoğumuzun ehliyeti ve/veya sürüş eğitimi yok. tabi ki bunun çeşitli sebepleri var ancak motosiklet sürüş eğitimi veren firmalarla motosiklet.net olarak yani eğitim almayı isteyen bir grup adına görüşme yapsak acaba toplu olarak katılacağımız eğitimlerde bir takım kolaylıklar elde edilemez mi?
    böyle bir çalışma yürüterek belki bu engelleyici sebeplerin önüne geçme konusunda da bir adım atmış olabiliriz.

olmaz mı?
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte başlık budur valla neden olmasın ama şunuda demeden geçemiyeceğim mevcut eğitim kuruluşlarının tuzları kuru müşteri konusunda bir sorunları yok açtıkları kontenjanlar günler önceden doluyo
    bu iş ancak eğitim verebilecek düzeyde birini ve uygun bir yeri temin etmeyle olacaktır...
    Hadi bakalım bu tip eğitim almaya niyeti olanlar birer kelime yazın bir kamuoyu oluşurssa bu tip bir girişimde bulunmamız olanağı doğacaktır.Eğitim almak isteyenlerin adeti 50-100 arası bulursa neden olmasın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Valla fiyatı uygun ve hafta sonu olursa tadından yenmez derim.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

Motosikleti
    yeterli çoğunuğu sağlayacak olursak istediğimiz gün ve saatte ayarlarız iye düşünüyorum ve ben bu iş için şimdiden ben varım diyorum. zaten öyle ya da böyle bir eğitim almam gerek.yor hiç değilse bir işe yarasın.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    şu an sürücü kursuna kayıtlıyım ve pratik eğitim alıyorum.amaçladığınız eğitim kurs harici,hani honda sürüş eğitimi gibi profesyonel eğitimse,bende varım.kendini geliştirmek isteyen herkesinde katılacağını zannediyorum.uygun koşullarla biyer ayarlanabilirse geniş katılım olur bence.güzel fikir,varım bende

Motosikleti
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    amaçladığınız eğitim kurs harici,hani honda sürüş eğitimi gibi profesyonel eğitimse
    evet benim düşüncem honda, emok gibi kuruluşların verdiği eğitimler yönünde. hatta sanırım forumda da bir arkadaş böyle bir eğitim kurumunda çalışıyor. motoegitim.com sanırım, orası da olabilir.
    Ben, crato’yum.

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Hadi arkadaşlar canlandırın şu topic'i
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    şöyle bi eğitim verilebilir. madem eğitimli motorcular istiyoruz. gönüllü profesyonel sürücüler acemilere eğitim versin. motorcu dayanışması diye birşey var.
    bu arada ben de eğitim almak isterim böyle bir şey olursa.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emokla yazışıyorum foruma özel bir eğitim ayarlanabilir diyolar..
    ama malesef sıfırdan olmayacak bu eğitim ancak belli bir düzeyde motor kullanan arkadaşlara verilebilecek skullhunter da konuyu takip ediyo üyelerimiz için bir çok kolaylık peşindeyiz takipe devam......
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    eğitim isteriz!! eğitim isteriz!! eğitim isteriz
    eğitim şart!!
    valla çok iyi olur ya

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    motosiklet.net olarak a'dan z'ye bir sürü motosiklet sevdalısı barındıran hatırı sayılır bir topluluk olduğumuzu düşünüyorum ve motor sahibi olan birçoğumuzun ehliyeti ve/veya sürüş eğitimi yok. tabi ki bunun çeşitli sebepleri var ancak motosiklet sürüş eğitimi veren firmalarla motosiklet.net olarak yani eğitim almayı isteyen bir grup adına görüşme yapsak acaba toplu olarak katılacağımız eğitimlerde bir takım kolaylıklar elde edilemez mi?
    böyle bir çalışma yürüterek belki bu engelleyici sebeplerin önüne geçme konusunda da bir adım atmış olabiliriz.

olmaz mı?
    olmaz mı ne demek crato süper olur ilk kaydı yaptıranlardan biri ben olurum kuzen yarışlara katılıyo bana faydası yok serserinin alacaı olsun selam söyle benden ona eiitim istiyorum eiitiiiiiimmmmmm
    ...............

scootercı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max
    hepberaber sürüş eğitimi almasına alalım da , hatta kesinlikle alalım, ama bu bir tek şehirde olmasın yahu yani illede istanbul olmasın , şahsen ben izmirdeyim izmirdede olsun ozaman böyle bir çabamız dmi...

Evet nedersiniz sayın izmir tayfası, yapabilirmiyiz böyle bir organizasyonda izmirli motorcular için ???

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Emokla yazışıyorum foruma özel bir eğitim ayarlanabilir diyolar..
    ama malesef sıfırdan olmayacak bu eğitim ancak belli bir düzeyde motor kullanan arkadaşlara verilebilecek skullhunter da konuyu takip ediyo üyelerimiz için bir çok kolaylık peşindeyiz takipe devam......

Abi bir gelişme var mı?
    Ben, crato’yum.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Sıfırdan olmayacak bir eğitim kursu iyi olur,ama hepimize hitap etmez.Eğer sade ehliyet kursu için de birşeyler ayarlayabilirsek...Örneğin Villa Pera gibi hem ehliyet,hem çeşitli motosikleti test/tecrübe etme hem de kalifiye elemanlarla eğitim imkanı sağlayan bir kuruluşu ayarlasak.Ben o sıkıcı derslere burdan dostlarımla katılsam...Beraber sınavlara girip çıksak...Gülsek...Kaynaşsak...PeAce drugs &rock n roll baby

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bu arada zor imkansız demeyelim biz koca motosiklet.net'iz.Bunu ben demiyorum,Hürriyet motoyaşam ekindeki tanıtım yazısında Emok,Evariders ve ikiteker gibi köklü grupların yanına koymuştu moto.net i

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı crato adlı üyeden alıntı
    evet benim düşüncem honda, emok gibi kuruluşların verdiği eğitimler yönünde. hatta sanırım forumda da bir arkadaş böyle bir eğitim kurumunda çalışıyor. motoegitim.com sanırım, orası da olabilir.

Sanırım vermek istedigin adres http://www.motoregitim.com/ idi.
    Eralp hocanın sitesi. Kendisi istanbul mecidiyekoyde bir ofiste. Maslakta da bir pist'i kullanıyor egitim vermek icin. Forumumuza uye ve iyi bir surucu. Duzgun bir organizasyon yapilirsa yardimci olacaktir diye tahmin ediyorum. TAbi ben sahsen tanimiyorum ama taniyan moderatorlar mutlaka vardir.

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    BMW RIDER ACADEMY ile daha önce görüşmüştüm ama fiyatlar nedeniyle gitmedim. Umarım bu yönde bir eğitim uygun bir fiyatla organize edilebilir. Motorla ilgili herşeyi tecrübe ederek öğrenemeyiz. Belki bir sonraki tecrübeye geçecek şansımız olmayabilir. O nun için bu tip eğitimlerin şart olduğunu düşünüyorum. Konuyu açanlara ve takip edenlere teşekkürler....

serdaroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper olur!
    Şahsen bende hiç eğitim almadım ama ister sadece eğitim ister eğitim + ehliyet bana uyar...
    Beni de dahil edin!

ibrahimkuscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    Çok iyi bir fikir.
    Ancak bu organizasyonu kısa sürede gerçekleştirebilirmiyiz acaba? Zira bu dönem A2 için kaydımı yaptırdım ve kesin olarak profesyonel bi yerden sürüş eğitimi alıp mayıs'taki direksiyon sınavına kadar kendimi geliştirmek istiyorum. Syg.

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Ben de varım. Eğitim şart. Bu siteye de okuyarak bir şeyler öğrenebilmek için başladım ama pratik farklı.. Tecrübe kazanmak için zaman gerekiyor ve tabi EĞİTİM...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler