Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

2013 Ybr 125 mi,2013 Tvs Apache mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    ybr alıp kalın teker takarsak ne olur ? kalından kastım bi beden büyüğü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr alıp kalın teker takarsak ne olur ? kalından kastım bi beden büyüğü ? .
    . .

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    . .
    Ne bekliyorsun.. 5 sayfa olmus daha ne yorum yapsınlar.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ybr alıp kalın teker takarsak ne olur ? kalından kastım bi beden büyüğü ?
    son hız düşer biraz daha , virajı kabileyeti artar. sanırım birazda yakıtı artabilir..
    # motosikletle.blogspot

dj_embow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha 1887 yilinda yollara adini duyurmus bir markadir. simdi siz tutup da bunu tvs ile kiyaslarsaniz sacma olur diyorum. tvs kullanmadim ama yolda gidislerine seslerine amortisor calisma sekline bakarak kaliteyi anlayacak kadar iyi bir motorcuyumdur.
    yamaha fanatiği olmadıgın avatarındanda belli nick tende belli ben ybr125 2005-2007 cbf150 cb125 2012 apache ve şimdi 2013 apache bu motorlarla kuryelik yaptım yeni kasa ybryi bilmem kullanmadım yalan yok ama ybr genel anlamda sağlamdır köprüden geçerken fırtınalı kış aylarında bildiğim bütün duaları ederdim çok savurgan motor cbf150 yağ yakması ve fazla yakıt tüketimi haricinde konfor arıyanlar için kesinlikle cbf 150 tek geçerim ybr konforlu diyenler günde 200 300 km yol yapmamış arkadaşlar galiba akşam eve hoşaf gibi giderdim ama yağı koy 1 gram yağ yakmaz apachenin 2012 ye kadar olan kasaları konfor olarak çok rahatsız akşamları bel agrısından yorgunluktanbitiriyo insanı ybr apacheye göre konforludur 2013 yeni kasayı daha 1 hafta önce aldım oturuş pozisyonu turu eski kasaya göre çok daha rahat sağlamlık konusunda kesinliklecbf dende ybr dende daha sağlamdır parçaları daha uzun ömürlüdür yanlışım varsa düzeltin hayırlı forumlar

Motosikleti
    XJ6
    edit diyelim:

18 Mart 2013 tarihinde açmıştım başlığı haziran ayında Tvs'mi aldım.İyikide almışım en ufak bir pişmanlığım yok.Benim gibi arada kalan herkese tavsiye ederim..

dj_embow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=emrb;3218230]edit diyelim:

18 Mart 2013 tarihinde açmıştım başlığı haziran ayında Tvs'mi aldım.İyikide almışım en ufak bir pişmanlığım yok.Benim gibi arada kalan herkese tavsiye ederim..[/QUkonu tarihine hiç dikkat etmemişim bu konunun açıldıgı tarihlerde 2012 apache almıştım 600 700 fazla vermiyim nede olsa görüntü harici aynıdır diye ama aynı değil çok fark var daha rahat eski kasaya göre hayırlı olsun
    SiyahAdam bunu beğendi.

Bence ybr al ama bu tvs nin bu modelinde titreşim sorununu halletmişlerse eğer tvs almanı tercih ederim.yani ben olsaydım tvs alırdım.tabi ki eğer titreşim yoksa.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    bi bitmediniz lan

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu hortlaşmış gibi oldum ama 2014-2015 model TVS Apache'lerde titreşim var mı halen?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)