Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor alıcamda yardımcı olursanız sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

oneceklikle mrb herkeze http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-yzf125-2013-model-123410836/detay/ ilandaki yzfr125 almayı dusunuyorum. 2013 olup fiyatnın bukadar dusuk olması sasırtı bi yandana iyi bnm için yorumlarınızı almak isterim. ilk motrumu alıyorum bu arada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Düşmeden dolayı grenajlar çizik,onlar önemli değil.Sol taraf çizik ama fren pedalı da yamulmuş onu anlamadım.Gidonda bi anormallik varmı ona da dikkat etmek lazım.Kullanmadan sağlıklı bilgi almak biraz zor gibi.Fiyatı gayet iyi.

Gurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alma Çabalarında
    sıfır olması sart değilse bence 2. el bir cbr 250 bak hem daha cok tatmin eder.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.

İlk başlayanlara önerilmeyen bir makina.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bence yan yatması var bu makinanın yamulmaya bakılırsa virajda asfaltla evlilik planları yuapılmış gibi arka masa kondisyona bakılmalı bende gidonda yamukluk varsa ışık hızıyla vaz gec dostum ..

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    düşmeden dolayı oluşacak hasar değil bu bildiğin perte çıkmış

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Adam motoru dağıtmış, üstelik egsozu da apaçi egsozu ile değiştirmiş. Fiyatının düşük olmasının sebebi bu. Araba alacağını da gözönünde bulundurursak muhtemelen motosikletle ilgisi olmayıp bir deneyelim diye motoru alıp kaza yapınca tövbe eden tiplerden olmalı. Muhtemelen motorunun da canına okumuştur. Kesinlikle alınmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Sıfır fiyatına baktım da 9150 TL. Sıfırı 9150 TL olan motorun ikinci el kaza yapmışına 7000 TL verilmez.

yorumusların icin tesekurler bene istanbulda ouyorum biraz gariplik geldi oyuzden bilenere danısmak istedim ben anlmam oyzden olmadı baska inlara bakıcam.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Bulasma bile. Dagilmis motor. Arka stop lambasinin kirilmasi icin aradan biri carpti yada takla atmasi lazim. Sola yatirarak arka stop kirilmaz. O paraya o motoruda alma yani.

berkezx10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR1000 L3
    Sıfır fiyatı 9.150 tl zaten 2013 modelin.Motosiklet hem 2300 km de buda nerden baksan %18 fiyat düşüşü demek.Birde kazası var.fiyatı normal gayet.Ayrıca inazuma 250 yide tercih edebilirsin

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Bu paraya bunu alacağına CBR 125'in sıfırını alabilirsin.
    Veya 2 El kazasız CBR 250 alabilirsin.
    Arabalarda ben önce kazası varmı ? şase ne alemde kazası varsa da. Kaporta önemli değil ama arabada bile yüksek hızlarda çekme yapıyorsa almam. Denemek gerek sonuçta seni canını taşıyacak. 90-100 de yamuk yamuk giderse ne anlarım ben bu motordan.
    Kaporta hallolur ama motor + gidişatı nasıl. ve bu paraya sadece tip alma Honda 125 in sıfırını veya 250liliğim 2. elini alabilirsin.

işin acıkcası hondanın gorunusu pek tatmin etmiyor beni. ztn hızla bi alakam yok gidicegm yer belli. 3 km oda keyif için yani sekline onem veriyorum işin acıkcası ses nede hız bana goruntu olsın 80 100 arası gorsun yeterli yani goruntuye onem veriyorum acıkcası. ve ilk moturm oldgu içinde biraz sogumamk için istedim bisey almak istiyorum.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    İlk motor tecrübesi yaşayacaklara oturuş pozisyonu ile hiç bir şekilde uygun bir motor değil. 125cc motora ne kadar görüntüsü olsa da bu para verilmez. Sesi de gidişi de tırt bir motosiklet, binek araba seni solladığında racing makineye binmenin manası ne. şekil için gitmeyen rahatsız sesi olmayan tek silindir bir motora bu paraları vermek bence mantıksız

Ps: ilana bakılırsa sanırım teker yapmaya kalkarken şöyle biraz tango yapmış motorla sonra altından kayıp kıçı üstünde biraz gidip sonra inip yana yatmış sürünmüş motor. o stop başka türlü kırılmaz. hurdaya o para verilmez.
    amaninmb bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı SpeeDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin acıkcası hondanın gorunusu pek tatmin etmiyor beni. ztn hızla bi alakam yok gidicegm yer belli. 3 km oda keyif için yani sekline onem veriyorum işin acıkcası ses nede hız bana goruntu olsın 80 100 arası gorsun yeterli yani goruntuye onem veriyorum acıkcası. ve ilk moturm oldgu içinde biraz sogumamk için istedim bisey almak istiyorum.
    inan böyle bir motorun olunca 80-90 hızlar küçük gelecek ve aldığına pişman olacaksın. 250lik al tavsiye
    Scooter kullanıcısıyım. Vitesliyi düşünüyorum ama otomatiğinde rahatlığı iyi yahu diyorum. Ama 125 cc lik motorla 80-90 gidiyorum , bazen şehirler arasına çıkıyorum yetmiyor. Çevre yolundan bile giderken - virajlarda 80-90 yetmiyor. Bende diyordum yahu gitsin yolda koymasın yeter tırın tırın 80-90 iyi işte zaten 60-70 i geçmem diyordum ama , kask - eldiven - kıyafet birde sağda elcikte gaz olunca durduramıyorsun üleeeeeyn diyorsun... gözün kararıyor biraz kendime kızıyorum neden büyük cc almadım üleyn diye ama yapacak bişi yok.

Neyse; bu tipde bu hız yetmez rüzgarı al o zaman dimediydi dime... duraman, durdurulmaz bi duygu ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......
    "men dakka dukka"

bu benim için arabadan motora geciş evresi ztn hayalimde r6 yada honda 600rr var ama bu idale ulsırım hemn bugun gider alrım param var ama ölmeye niyetim yok oyüzden oturus bozyonu olsun race tip motor kulanıcam sonuc olarak 600 bi motra ilerde geciş yaptım zaman kavramam daha kolay olacanı dusunuyorum hemnde. tabi bu sadce benim düsüncem. hızla işim yok ben bunu zevk için alıyorum aracım var honda hız yapmak istersem onda yaprım zaten ) ztn bu kdar yorumn dan sonra o aracı dusunmekten vazgectim baska ilanlara bakacagım. bu arada yorum atan herkeze tesekurler fikirlerni ogrenmek isterim herkezin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

bu arda bende 185 yakın boy var heralde sele yuksekli için bi sıkıntı olmaz diye dusnuyorum

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulasma bile. Dagilmis motor. Arka stop lambasinin kirilmasi icin aradan biri carpti yada takla atmasi lazim. Sola yatirarak arka stop kirilmaz. O paraya o motoruda alma yani.
    Sadece stop değil kuyruğun da birazını götürmüş sanki

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı SpeeDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu benim için arabadan motora geciş evresi ztn hayalimde r6 yada honda 600rr var
    hız tutkum yok demişsiniz idealim r6 veya 600rr demişsiniz. Hız yapmayacaksanız sürmesi zor iki büklüm yarım saatten sonra bel ağrıtan 4 silindir benzini içen şehir içi kullanımı dert olan bu makineleri neden alacaksınız ki?
    Aptallık En Büyük Günahtır !

ztn hız tutkum oldugu için almıyorum bn 3 k yolum var semtime gtmem için arayla gidemiyorum. 700 kurs yaktı ve km cok artmasını istemiyorum ve trafikte cekmek istemiyorum bn bunla uzun yola cımıcam toplsan ustunde 30 dk durucam.600 neden istedmi soylyim birincsi ses 2 cisi goruntusu eger 125 motorda o sesi alcak olsam omur boyu satmam ztn.. ama boyle bişeyn mumkn olmadını biliyorum. benım hız tutkunum yok yapmasını sevyordum taki 1 ayda 3 tane kaza yapanakadr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)