Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Kask Konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 dakika boyunca izledin ve bu sonucu çıkardın değil mi?
    bu anlatılanları marka vermeden başka herhangi bir ortamda da yapabilirdi. söyledikleri yanlış demiorum. (sırf güvenlik için açık kask üretmiyoruz iddaası dışında)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biri diyo alırken tarihine bakın tarih önemli tarihden bihaberse uzayın ordan. diğeri diyo çoook para ver arai al uzun yıllar kullan ben pek bişey anlamadım.uykum geldi heralde

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    http://www.youtube.com/watch?v=guoItcZ9TAM aradığım videoyu buldum daha önce çift d kilit sistemli kask kullanmamıştım ama kolaymış
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır karbon fiber kask + en kalite deri ceket/eldiven/pantolon + süper destekli ayakkabı ile yere düşseniz ve üzerinizden kamyon geçse ölüyorsunuz. Motosiklet süper riskli bir araç. Full takım 20 km/h ile giderken boynunu bariyere çarpıp ölen var burda. Bu koruma konusunda hep kaza düşünülüyor. 'Yetersiz' bir yaklaşım bence.

Kaskın sizin kafanızı korumaktan başka bazı başka fonksiyonları da var ki çoğu kişi bunları atlıyor. Kask satılırken kriter işte bu iyi korur, bu daha iyi korur şeklinde. 100.000 km kazasız yol yaparsınız, kask yerle hiç temas etmez, ancak o kadar km boyunca o kask hep kafanızda duracak değil mi. Bunun bir iç rahatlığı var, hafifliği var, vizor kalitesi var vs. 300 liralık kask var, 1500 liralık kask var. Ikısı de kafanı korur bir şekilde ancak birinin konforu diğerinde olmaz. Kafasına karbon fiber kask geçiren biri de bir daha diğer alternatiflere yönelmez. 50" Full HD televizyondan CRT monitöre dönmüşsün gibi bir etki yaratıyor zira.

Kafanızda o sadece tepede duran bisiklet kasklarından biri bile olsa, kafanızda hiçbirşey olmamasından iyidir. Aksini düşünen halt eder. Paranıza, kullanım amacınıza göre iyi bir kask seçin ve kullanın. Yaklaşımınız hangisi kazada beni daha iyi korurdan biraz daha geniş olsun. Kendi yararınız için.
    TheArcheus ve YILDIRIMBORA bunu beğendiler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Şu Marushin in carbon kaskları hakkında yorum yapabilecek varmı? sharptanda 5 yıldız almış. Şimdi Marushin RS-1 Carbon mu yoksa aynı fiyat aralığında compozit araimi?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Marushin in carbon kaskları hakkında yorum yapabilecek varmı? sharptanda 5 yıldız almış. Şimdi Marushin RS-1 Carbon mu yoksa aynı fiyat aralığında compozit araimi?
    yukarıda bir sayfa öncede birşeyler yazdım RS2 kullanıcısıyım, onlara ek olarak 1050 gr diyeyim
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    nitro aikido kullandım ama shark speed-r alınca harikaymış dedim...bence başkasını tanımam dememeli...bu işi iyi yapan başka firmalarda vardır mutlaka...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    adam bir sürü mühim bilgi veriyor, ki bilgi en değerli şeydir dünya var olduğundan beri.
    reklam vs bık bık bık edeceğinize bişeyler kapmaya bakın.

Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bir sürü mühim bilgi veriyor, ki bilgi en değerli şeydir dünya var olduğundan beri.
    reklam vs bık bık bık edeceğinize bişeyler kapmaya bakın.
    İKRA oku okuyarakta bilgi edinebilirsin.
    Bazıları çok yalama adam

Sahibindende Marushinin rs 2 kaskını ki carbon fiber direk 500 euroluk kaskı 699 tlye satıyolar http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-kask-marushin-carbon-rs-2-sok-fiyat-117908746/detay linkide bu nasıl oluyor bu ilginç değilmi :D ya kask düşmüş yada üretim baya eski çözemedim pazartesi bir arıyım su satıcı arkadaşı.

Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende Marushinin rs 2 kaskını ki carbon fiber direk 500 euroluk kaskı 699 tlye satıyolar http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...17908746/detay linkide bu nasıl oluyor bu ilginç değilmi :D ya kask düşmüş yada üretim baya eski çözemedim pazartesi bir arıyım su satıcı arkadaşı.
    O ilan TEKAY MOTOR un arkadaşım ben gittim baktım ellerinde kalan son 6-8 kaskı 500 euro dan kapı açıp 700 e veriyorlar
    avrupada satış fiyatı zaten 240-250 eurolarda bu kaskın arada yiyen olursada kendi sitelerinde 500 eurodan çaıkvarecekler.http://www.tekaymoto.com.tr/index.ph...tegory&path=87
    Bazıları çok yalama adam

Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ilan TEKAY MOTOR un arkadaşım ben gittim baktım ellerinde kalan son 6-8 kaskı 500 euro dan kapı açıp 700 e veriyorlar
    avrupada satış fiyatı zaten 240-250 eurolarda bu kaskın arada yiyen olursada kendi sitelerinde 500 eurodan çaıkvarecekler.http://www.tekaymoto.com.tr/index.ph...tegory&path=87
    Anladım teşekkürler peki üretim tarihleri ne alemde bakabildinizmi her markada farklı yerlerde olunca bulamıyoruz bazısında kumasın altında bazısında d-lock kısmında falan.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İKRA oku okuyarakta bilgi edinebilirsin.
    bence de, edinilebilir.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nitro aikido kullandım ama shark speed-r alınca harikaymış dedim...bence başkasını tanımam dememeli...bu işi iyi yapan başka firmalarda vardır mutlaka...
    Hocam aikido için ne diyorsun? 125 cc için hem ses konfor için yeterli gelir mi? rüzgar filan alıyor mu?
    # motosikletle.blogspot

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Abi hayranınım ya.. canım sıkıldıkça,boş vaktim oldukça açıyorum vidyolarını izliyorum.Ender insanlardansın..

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    biraz rüzgar alıyordu benimki...maske ile kullanınca sorun yoktu yalnız...ses düzeyide bu fiyata göre makul...yalnız motomax'da stoklarda yok bir süredir...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Kaskın belli bir süresi varsa, nasıl aldıkmı pahalısını alıp(Arai gibi mesela) uzun yıllar kullanıyoruz anlamadım?
    nolan ncom kaskım var 2007 de aldım 10kez düşürdüm. Şu an vizörü çatlak ama kaskta sadece çizik var.
    Bir arkadaşımın shoei kaskı var yaklaşık abartısız 10 yıllık, babası bile takmış.
    Barkını çok seviyorum ama özellikle ben kullanıyorum,en iyisi vb...söylemleri yapmak istemese bile reklama kaçıyor gibi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    alın size agv kaskın eski bir modelini testi tabiki profesyonel değil amatör ama batma direncini net olarak görebileceğiniz bir test

ferhatkars ve mehmetenis bunu beğendiler.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın belli bir süresi varsa, nasıl aldıkmı pahalısını alıp(Arai gibi mesela) uzun yıllar kullanıyoruz anlamadım?
    nolan ncom kaskım var 2007 de aldım 10kez düşürdüm. Şu an vizörü çatlak ama kaskta sadece çizik var.
    Bir arkadaşımın shoei kaskı var yaklaşık abartısız 10 yıllık, babası bile takmış.
    Barkını çok seviyorum ama özellikle ben kullanıyorum,en iyisi vb...söylemleri yapmak istemese bile reklama kaçıyor gibi.
    Öncelikle alıyorsun kardeşim,uzun kullanmak diye birşey sözkonusu olabiliyor gibi bir şans varsada yeni bir reklamla ve atar tutmaz söylemlerle kanaı karıştırıyorlar ve birtane daha alıyorsun bu böyle sürüüüppp gidiyor.
    Bazıları çok yalama adam

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Hocam ingilizcem iyi değil. Şimdi noluyo ben anlamadım. Bu agv bizi yolda apaçi ve siu ların oklarından koruyacakmı yoksa korumayacakmı?
    TheArcheus ve ömerkılıç bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)