Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkamızıda sağlama aldık güvenlik kamerası denemsi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ön kameradan sonra arkamda akan trafikde artık kayıt altında napayım seviyorum böyle şeyleri ,hemde güvenlik için ayrıca gezilerde güzel videolar çıkıyor hatıra olarak ilk deneme videom aşağıda video oldukça kapalı bir havada çekildi

-
    -

7 Tepe Motosiklet Kulübü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    görüntü küçük oldugu için plakaları okuyamadım acaba gercek linkte görüntüyü tam ekran yapınca arkada kalan aracların plakaları okunuyormu? birde maliyet nedir ? sürüs için cok güzel bi kayıt elde etmişsiniz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntü küçük oldugu için plakaları okuyamadım acaba gercek linkte görüntüyü tam ekran yapınca arkada kalan aracların plakaları okunuyormu? birde maliyet nedir ? sürüs için cok güzel bi kayıt elde etmişsiniz
    Uzaktaki plakalar okunmuyo ben de dikkat ettim. Ama bu cihazın amacı mobese görevi görmek değil kaza zaten yakın temasla olan bişey o zaman da plakanın okunduğu bir kare mutlaka olacaktır.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    plakalar rahat okunuyor tam ekranada gerek kalmıyor you tube çözünürlüğü düşürüyor ayrıca ,pc den orjinal görüntüleri çok tatmin edici

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)