Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yabanci Dergi Abonelikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Arkadaslar selam, ozet gececegim.

- yurtdisindan dergi alan var mi? yani posta yoluyla getirten abone olan?
    bircok dergi uluslararasi abonelik kabul ediyor ama ben ptt ye guvenemiyorum. tecrubesi olan paylasirsa ne guzel.

- e-dergi ya da dijital dergi satin alan var mi? netten http://www.zinio.com/browse/category/index.jsp?categoryId=cat1960058&prnt=cat1960016 gibi sitelerden ya da iphone nundan... verdigim linkteki kendi okuyucusundan okutuyormus ama denemedigim icin bilemiyorum.

valla koskoca ulkede ceviri dergi okuyoruz. yabanci dergilerin fiyatlari da yilliga vurunca bizdekinden rahat 5 kat daha ucuz. gerci d&r 5 usd lik dergiyi 30 liraya getiriyor ama iste biz begenmiyoruz.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben çatır çatır ebook indiriyorum siz de indirin Yarısından çoğu reklam olan dergiye para istemeleri abes bi durum zaten.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Iphone uygulamaları ücretli.Dergi olarak indirirsen.
    Motoron 3,49 Tl.(Iphone)
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

eruyanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    cycle world, motorcyclist ve sport rider dergilerine aboneyim. Zinio'da bu dergilere yıllık 5-10 dolara abone olmak mümkün. Cycle world ve motorcyclist e 1 yılı aşkın bir süredir aboneyim, iki dergide enfes gerçekten. ayrıca zinioda dijital baskı kalitesi de süper. posta işine vs ye girmeye hiç gerek yok.

Motosikleti
    F650GS
    Alıntı eruyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cycle world, motorcyclist ve sport rider dergilerine aboneyim. Zinio'da bu dergilere yıllık 5-10 dolara abone olmak mümkün. Cycle world ve motorcyclist e 1 yılı aşkın bir süredir aboneyim, iki dergide enfes gerçekten. ayrıca zinioda dijital baskı kalitesi de süper. posta işine vs ye girmeye hiç gerek yok.
    teşekkürler bilgiler için peki pdf gelmiyor değil mi? sadece kendi reader'ından mı okunuyor? (eğer mümkünse kendime çıktı alıp okumak istiyorum da) zinio'da zibillen bizdekilerle kıyaslanınca bedava sayılabilecek dergiler var. bir de aldığım türkçe derginin çeviri olması çıldırtıyor beni. orijinalini daha ucuza okumak daha mantıklı geliyor. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yurt dışından bir dergi aboneliği deneyimim olmuştu... 12 aylık abonelik satın aldıysam elime geçen dergi sayısı ya 3 ya 4'tü... Gelenlerde de hediye, promosyon gibi ufak tefek bir şeyler bir kez bile çıkmadı paketten, ama kayıp düştükleri (!) küçük delikler hep vardı bir yerlerinde pakedin. Dolayısıyla aboneliği de uzatmadım bir daha.

İşini ciddiyetsiz yapan kurumlar oldukça, memnun kalınacak bir konu değil bence hala basılı dergiyi standart postayla eve getirtmek.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bilgiler için peki pdf gelmiyor değil mi? sadece kendi reader'ından mı okunuyor? (eğer mümkünse kendime çıktı alıp okumak istiyorum da) zinio'da zibillen bizdekilerle kıyaslanınca bedava sayılabilecek dergiler var. bir de aldığım türkçe derginin çeviri olması çıldırtıyor beni. orijinalini daha ucuza okumak daha mantıklı geliyor. yardımınız için şimdiden teşekkürler.
    pdf olarak gelmiyor, zinio'nun aplikasyonunda kütüphanenden açıp okuyorsun ve de aplikasyonda print seçeneği yok. Ancak zinio'nun internet sitesinden kullanıcı kimliğinle girip yine online olarak masaüstü yada dizüstü programından da açabiliyorsun dergini, buradan istediğin sayfaları screencut yada print screen benzeri yöntemlerle alabilirsin.

ayrıca zinio'yu denemek için ille de dergi satınalmana gerek yok, aplikasyonun açılış sayfasında reklam amaçlı olarak birçok dergiden izin verilen bir konuyu okuyabiliyorsun. Sanıyorum şu anda motorcyclist'ten de bir konunun işlendiği bölüm okunabiliyor. Bu şekilde uygulama ile ilgili kararını verebilirsin.

Motosikleti
    F650GS
    dayanamadım aldım 12 aylık abonelik. sevdim kaliteli güzel henüz tam okuyamadım ama şöyle göz gezdirdim. hem 6 dolarlık aboneliğimin yanında 10 dolarlık da hediye çeki verdi süper oldu bir dergi fiyatına 2 dergiye 12 ay abone oldum

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    aynen, pişman olunacak bir durum kesinlikle yok, keyfine bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)