Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor boyatma yada kaplatmaı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Arkadaslar motorumu yenı aldım ustunde folyo kaplama vardı alttakı renkı daha canlı dıye folyoyu soktum fakat bi kac yerde cizikleri var ve hos durmuyor cidden .. ogrenciyim o yuzden pek bi butcemde yok onerınız nedir bu konu hakkında yanı o cızık yerlerı kucuk parclar halınde boyatılabılır mıyım yada folyo mu kaptlatmak gerekır? hangısı daha iyi olur ve hangısı daha ucuza malolur ?bunları yaptırtmak icin bildiginiz tanıdıgınız yer varsa yardımcı olabilecek cidden cok makbule gecer(İSTANBUL) ?? herkese degerli yorumlari icin cok tesekkur ediyorum.
    2 Teker Bana Yeter .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Folyo kaplamak şahsi görüşüm güzel ve ucuz oluyor birde ufak tefek yerlerdeyse sticker vs şeylerlere kapatabilirsiniz keşke resimde koysaydınız.
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    al eline spray boyayı giriş motosiklete ufak maliyetle kapatırsın. parlamaz normal boya gibi cok ama yapılcak bısey yok. ogrencı adamın halı ortada. yine parlıyor ama bi de cilaladın mı tamamdır

he bi de arkadasın dedıgı gibi resm koysaydnız belkı cozum uretılebılırdı boya ve kaplamadan baska.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    dostum honda cbf 150 bölümünde garip kardeşimiz uygulamalı resimli bir şekilde göstermiş oradan takip et ona sor o yardımcı olur sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1565.html

Motosikleti
    Honda 954 RR
    folyomalıyetleri ne kadar bilgnz var mı acba a ??resım koyacaktım ama aksam oldu karanlıkda cekemedım depoda yan taraflarda falan parca parca var cizikler yanı stickerle olacak gibi degil :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al eline spray boyayı giriş motosiklete ufak maliyetle kapatırsın. parlamaz normal boya gibi cok ama yapılcak bısey yok. ogrencı adamın halı ortada. yine parlıyor ama bi de cilaladın mı tamamdır

he bi de arkadasın dedıgı gibi resm koysaydnız belkı cozum uretılebılırdı boya ve kaplamadan baska.

cok absurt olmazmı ya ?? hıc bılgımde yok boyle konularda :S
    2 Teker Bana Yeter .

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    sprey sakın sıkma. saçma sapan kenar mahalle motorları gibi olur. bu konuda kararı verecek olan sensin, illa fikir istiyorsan fotoğraf koymalısın
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Eger bahsettigin sey deponun ust yan taraflarindaki kucuk cizikler ise.
    Onlar simdilik cizik gibi gorunur ama sonra catlar
    Derbilerin neredeyse hepsinde var.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sprey sakın sıkma. saçma sapan kenar mahalle motorları gibi olur. bu konuda kararı verecek olan sensin, illa fikir istiyorsan fotoğraf koymalısın
    yoo alakası bile yok bence. Spray boyayla harika işler var. yapmasını bildikten sonra.. parıl parıl parlayanlar var.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger bahsettigin sey deponun ust yan taraflarindaki kucuk cizikler ise.
    Onlar simdilik cizik gibi gorunur ama sonra catlar
    Derbilerin neredeyse hepsinde var.
    Aynn ole bzi yerleri ctlak gbi cdden czmu ne pki kardesim ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)