Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhabalar Motor almak istiyorum fakat

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Merhabalar aranıza yeni katıldım bir motor sevdalısı olarak daha önceden honda cbr 125 r deneyımım var yani hiç tecrubem yok oyle alıcam demıyorum dedıgım gıbı 125 te deneyımım var kafamda şöyle bi soru var araştırmalarıma göre yamaha yzf 125 r 9 milyar'a denk geliyo bide yamaha R1 bu civarlarda diyeceğim şudur R1 sanırsam saglam bir makine 125 cc tecrubesı olan birinin R1'e binmesini tavsiye edermisiniz fiyatlar nerdeyse aynı oldugundan sorayım dedim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr250 al kaç model r1 9 bin tl aceba ?
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    tam 9 mılyar degıl 12 mılyar 13 mılyar oynuyo fakat bu 3-4 mılyarlık kısım kapatılabılır ama hangısını tercıh edersınız dıye sorayım dedım hondayı dusundum fakat 250r ların görünüşleri hoşuma gitmedi :/

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    CBR 125 ten R1 e... uyumadılarsa bi temiz sopa yicen burda
    viper17, tezer, kakare ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    hayır hazır 9 10 mılyar vermişken R1 de olabilir diyorum direk alcam demiyorum

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar aranıza yeni katıldım bir motor sevdalısı olarak daha önceden honda cbr 125 r deneyımım var yani hiç tecrubem yok oyle alıcam demıyorum dedıgım gıbı 125 te deneyımım var kafamda şöyle bi soru var araştırmalarıma göre yamaha yzf 125 r 9 milyar'a denk geliyo bide yamaha R1 bu civarlarda diyeceğim şudur R1 sanırsam saglam bir makine 125 cc tecrubesı olan birinin R1'e binmesini tavsiye edermisiniz fiyatlar nerdeyse aynı oldugundan sorayım dedim teşekkürler
    9bin Tl ye Alacağın R1 Çooooooooookk Dikkatli Almalısın Kim bilir kaç kişinin Elinden geçmiştir o Ve Ayrıca 13 hp Motor neresi 170,180 hp Motor neresi ,Hiç anlamıyom bu Olayı ben Tamam Mantık aynı Ama birinin 5 viteste Yaptığın Son Hızı Biri İlk viteste yapıyor.
    Amaaannnn yazmakdan usandım Karar senin kardeş Keyfin bilir Sonra 9 bine Aldığın Motor 9 binde Maraf çıkardı diye konu açma
    cenkito bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    9-10 milyarlık r1 in ne belaları vardır kim bilir... ki zaten senin kullanman mümkün değil.beni yanlış anlama ama böyledir yani. 125 nereee r1 nere. al sıfır 250 cc keyfine bak derim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

alcağın r1 sağlam çıksada sen sağlam çıkamayacaksın, işin bu yönü önemli
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    teşekkür ederim aradıgım cevaplar bunlar bide kafamda kawasaki 250 var fakat araştırdıgım uzere herkes parça problemı ve satamazsın dıyor :(

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim aradıgım cevaplar bunlar bide kafamda kawasaki 250 var fakat araştırdıgım uzere herkes parça problemı ve satamazsın dıyor :(
    İlacın cbr250
    durmazzz bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    aynen doğru demişler kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

600 cc ye geçmek istediğinde cbr 250 den başka hiç bir modeli daha kolay elinden çıkaramazsın
    durmazzz ve cenkito bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Honda cbr 125 r deneyımım var. Kafamda kawasaki 250 var fakat herkes parça problemı ve satamazsın dıyor :( honda CBR 250 dusundum fakat, görünüşleri hoşuma gitmedi :/
    Su durumda R1, hiçbişey alamamaktan daha yanlış bi hamle olur zaten. Hyosung belki cüssesiyle ve V Motor lezzetiyle çekici gelebilir. Başka da öyle elle tutulur bi öneri zor gibi
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Kararımı honda 250r ve yamaha 125 r arasınad degıstırıp duruyorum performans olarak 250r daha ıyıdır ama yamaha yzf 125 r da görünüş bakımından daha üstün geliyor
    durmazzz bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    yamaha 125r ı görende dönüp bir daha bakar.cbr 250 yede dönüp bir daha bakar. hem uzun yol yapmak istediğinde yamaha 125r ile aşırı yorulursun ve satarken cbr dan daha çok zarar edersin. cbr daha konforlu,en az 20-30 km daha hızlı,parçası çok ucuz. biraz daha güzel duruyor diye bu saydıklarıma değer mi onu bilemem
    cenkito bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    9 bine R1 mi ? kardeşim kafan alıyo mu senın bu fıyata bu R1 ? alırsan 9bin liraya, bi 9bin lira daha masraf cıkarır en az. 20bin liraya rahat ulasır toplam verecegın para. gıt bı 600lük al keyfıne bak. r1 mar bir bosver. eger 1000lik istiyosan.

gelelim konuna. hic tecrübem yok Cbr125 deneyımım var diyosun. ulen ne bıcım adamsın. tecruben bıle yok r1 mi alıyosun ? almıskan r1 almak ne demek. elın yanlıslıkla gazdayken bı asagı kaysa motor altından fırlıcak haberın yok. en fazla 250lilik bişey bak. dahasına bakmaya hala devam edersen su an, baya sopa yersın bu forumdan.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    dediğim gibi r1'ı geçtim kawasaki 250 veya yzf 125 veya honda 600 F düşünüyorum ( fakat honda az bi oran )

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    dediğim gibi r1'ı geçtim kawasaki 250 veya yzf 125 veya honda 600 F düşünüyorum ( fakat honda az bi oran )
    iyi yapmıssın kardesım en guzel kararı vermıssın. fakat 600f de agır gelır sana. sen CBR125-250 ve YZF125-250 ve Kawasaki 250 arasında bi seçim yap. dahası sana dedıgım gıbı cok. ılerleyen zamanlarda satıp 600veya1000liğe gecersın. hadı kolay gelsın zor secım Honda Yamaha Kawasaki

Motosikleti
    kawasaki parçaları zor bulunmasa kawasaki seçimimde zor bulunuyormuş :(

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    R1 1000 cc bi makine, doğru modeli söylemiyorsun herhalde???

250cc al da kızdırma burada milleti 125 seni idare etmez
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    250 cc kabulde fakat dedıgım gıbı hondanın 250 serısı hoş durmuyo gıbı kawasakı lıstemın başında fakat onunda parçaları zor bulunuyormuş sanırsam araştırıyorum hala
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Honda iyidir be kardesım niye öyle dedin şimdi CBR250 kraldır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)