Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorum CBF150(Teşekkürler Zıppırman&Speedy2)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Eyvallah,sağ olasın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    hayırlı olsun
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun:.
    görol abi kötü motor satmaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakayı falan çıkarayım rahat rahat gezeriz tabi ehliyet de henüz elime geçmedi.
    mevlanakapı dayım bim yanında
    hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar dilerim bu arada bende silivrikapıdayım daha dogrusu silivrikapı caddesinde shell beniznci yukarsında
    serdar37100 bunu beğendi.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı dtahir; ----------[/SIZE adlı üyeden alıntı

[/COLOR]

Teşekkürler,hiçbirimizin tekerine taş değmesin.Bu arada Düzgün soyismi çok fazla yok.Şaşırdım

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

Düzgün adamda azdır))sen şansına denk gelmişsin.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Motorumuzu üzme. Ona az da olsa emeğim geçti. Çok iyi bildiğim makınadır.
    dtahir bunu beğendi.
    " Aslanların terk ettiği diyarı çakallar istila eder"

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı DünküÇocuK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar dilerim bu arada bende silivrikapıdayım daha dogrusu silivrikapı caddesinde shell beniznci yukarsında
    oooo çok iyi ya fındıkzade mevlanakapı silivri kapı çoğalıyoruz ne güzel ya paşa dan merkez efendi dende gelir bir iki daha motorize ekibi kurduk gibi arkadaşlar
    dtahir bunu beğendi.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Koray'ın dediği gibi ,Zıppırman üstad,sahibinden.com gibi sitelere ilan vermek istemedi. İstedi ki motoru düzgün bir adam sahiplensin.Sanırım istediği de oldu. Motoru bilen ve iyi bakan "ban"lı arkadaşımdan aldığın için kendini şanslı addedebilirsin.
    İrfan ne güzel söylemiş ; o iki adam da bağımlılık yapacak kadar düzgün adamlardır.
    düzgünbaba, dtahir ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

kardeş hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. lakin 2009 model motoru 3500TL ye pahalı almışsın. kaç binde olursa olsun ne kadar temiz olursa olsun metal yaşlanması diye bişey var 4 sene olmuş ya. 4300e sıfırını var diyordu geçen arkadaşlar biraz araştırsaydın keşke, satan için iyi adam hoş adam diye seni kumpasa alıp okuttular mı yoksa motoru bilemedim.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. lakin 2009 model motoru 3500TL ye pahalı almışsın. kaç binde olursa olsun ne kadar temiz olursa olsun metal yaşlanması diye bişey var 4 sene olmuş ya. 4300e sıfırını var diyordu geçen arkadaşlar biraz araştırsaydın keşke, satan için iyi adam hoş adam diye seni kumpasa alıp okuttular mı yoksa motoru bilemedim.
    Kardeş kumpas p.şt işidir yahu,bukadar adam p.şt olamaz bence,çok ağır olmuş bence bukadar adama bunu yüklemen
    pşt luk düşüncededir öncelikle
    bu kumpas falan işinide tek düşünen sen olmuşsun.Kusura kalmayasın))

Metalden nekadar anlıyorsunuz bilemedim ama o yorgunluk öyle 3-5 senede olmaz kardeş hele bir 15 sene geçsin bakılır,ama tabi bakmlada alakalıdır,iyi bakılırsa 25 sene enaz o yorgunluğu görmek için.
    Kaygılarımla..
    motoseyyah ve dtahir bunu beğendiler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın..
    dtahir bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    senin bilemeyeceğin daha çoook şey var bence.
    mesela, kişi dilinin altında saklıdır derler
    ondan sonra; kişi, herkesi kendi gibi bilirmiş derler...
    derler babam derler....
    bak, ben seni tanımadan çok şey yazdım
    belki iyi adamsındır demek bu saatten sonra çok saçma olur.
    zaten sen bahsedilen "adam"ları tanısaydın, 3-5 para için bu işi yapmayacağını, yeri gelince o motor parasını ihtiyacı olana gözü kapalı vereceğini bilirdin.
    koskoca forumda bir kişi bahsedilen insanlar için ( siyasi düşünce vs konuları uyuşmazlığı hariç ) bir tek kişi kötü laf edemez.
    çünkü, adamlar kendi halinde, yaşını başını almış, hayattan tek beklentileri huzur içinde mesai saatleri dışında motosiklete binmek...

yani, senin şimdiye kadar tanımış olduğun adamlardan farklı olan bu kişilerse ve bizler o adamlarla tanışma şansını veşerefini yakalamışsak suç bizde değil be kardeşim.
    son olarak, lütfen inandığı şeyleri söylemekten ötürü BAN yemiş ve burada olmayan bir kişinin arkasından konuşma.
    eğer o kişi buralarda olsaydı zaten size gereken cevabı verirdi.
    hatta benim gibi aksi olmaz, gel bir çayımızı iç de öyle karar ver derdi.
    kabalığımdan ötürü kusuruma bakma.
    gıyaben de olsa hoşuma gitmedi işte.
    artık hala aynı şeyleri düşünüyorsan ve söylemeye devam edeceksen, ne deyim;
    dervişin fikri neyse zikri de odur der, susarım...

saygılarımla(!)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar alan almış satan satmış parasını konuşmak bize düşmez her malın bir alıcısı vardır nasipten ötesi de olmaz hayırlısı olsun allah utandırmasın boş verin geriyanını
    dtahir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş kumpas p.şt işidir yahu,bukadar adam p.şt olamaz bence,çok ağır olmuş bence bukadar adama bunu yüklemen
    pşt luk düşüncededir öncelikle
    bu kumpas falan işinide tek düşünen sen olmuşsun.Kusura kalmayasın))

Metalden nekadar anlıyorsunuz bilemedim ama o yorgunluk öyle 3-5 senede olmaz kardeş hele bir 15 sene geçsin bakılır,ama tabi bakmlada alakalıdır,iyi bakılırsa 25 sene enaz o yorgunluğu görmek için.
    Kaygılarımla..
    Mükemmel cevap...
    Dostum sanırım metalın ve yaşlanmasının ne olduğunu ve nasıl olduğunu bilseydın bu kelimeleri boşuna sarfetmezdin. Sana tavsiyem bilmediğin konularda konuşacağına sessiz kalman ayıpını örter.
    Arkadaşımızın aldığı motosikleti çok iyi bilen kişiyim. Aynı zamanda tavsiye eden ve satan arkadaşlar ise sabah akşam beraber olduğumuz insanlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derler babam derler....
    zaten sen bahsedilen "adam"ları tanısaydın, 3-5 para için bu işi yapmayacağını, yeri gelince o motor parasını ihtiyacı olana gözü kapalı vereceğini bilirdin.
    koskoca forumda bir kişi bahsedilen insanlar için ( siyasi düşünce vs konuları uyuşmazlığı hariç ) bir tek kişi kötü laf edemez.
    çünkü, adamlar kendi halinde, yaşını başını almış, hayattan tek beklentileri huzur içinde mesai saatleri dışında motosiklete binmek...

yani, senin şimdiye kadar tanımış olduğun adamlardan farklı olan bu kişilerse ve bizler o adamlarla tanışma şansını veşerefini yakalamışsak suç bizde değil be kardeşim.
    son olarak, lütfen inandığı şeyleri söylemekten ötürü BAN yemiş ve burada olmayan bir kişinin arkasından konuşma.

saygılarımla(!)
    METEHAN'ın yazısını ekliyorum. Neden mi.. ? Siz zaten gurup arkadaşlarsınız. Tabi kı bir birinizi koruyacaksınız demeyesin diye. Zaten burada metehan bizlerin diyecekleri eksiksız olarak açıklamış. Ayrıca Motoru satan arkadaş metaldan adam yapan kişi. Metalın pröfösörü. Bu talihsiz konuşmaların için sana hiçbirimiz kızmıyoruz darılmiyoruz. Mutlaka senden büyük olan bir kişi olarak her yerde aynı hatayı yapmamanı öneriyorum.
    dtahir bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun kazasız belasız,güzel günlerde kullanırsınız insallah.
    dtahir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel cevap...
    Dostum sanırım metalın ve yaşlanmasının ne olduğunu ve nasıl olduğunu bilseydın bu kelimeleri boşuna sarfetmezdin. Sana tavsiyem bilmediğin konularda konuşacağına sessiz kalman ayıpını örter.
    Arkadaşımızın aldığı motosikleti çok iyi bilen kişiyim. Aynı zamanda tavsiye eden ve satan arkadaşlar ise sabah akşam beraber olduğumuz insanlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

METEHAN'ın yazısını ekliyorum. Neden mi.. ? Siz zaten gurup arkadaşlarsınız. Tabi kı bir birinizi koruyacaksınız demeyesin diye. Zaten burada metehan bizlerin diyecekleri eksiksız olarak açıklamış. Ayrıca Motoru satan arkadaş metaldan adam yapan kişi. Metalın pröfösörü. Bu talihsiz konuşmaların için sana hiçbirimiz kızmıyoruz darılmiyoruz. Mutlaka senden büyük olan bir kişi olarak her yerde aynı hatayı yapmamanı öneriyorum.
    Düzeltme
    Yukarıda alıntı olarak eklediğim yazı METEHAN arkadaşımızın değil, Mersin il temsilcisi SENCER arkadaşımızın yazısıdır. Bu konuda ilgili kardeşlerimizden özür dilerim...
    dtahir ve yürekçe bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Kardeşim öncelikle iyi dileklerin için teşekkürler.Konuyu uzatmaya gerek yok.Motoru aldığım Gürol abiyi tanımak, ondan motor almış olmak beni fazlasıyla mutlu etti zaten.

---------- Post added at 22:53 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Motorumuzu üzme. Ona az da olsa emeğim geçti. Çok iyi bildiğim makınadır.
    Eyvallah, elinize sağlık diyelim o zaman. Ama yine de boş bırakmayın bence, arasıra kontrol edin yine

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız,güzel günlerde kullanırsınız insallah.
    Teşekkürler, sağ olun.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun:.
    görol abi kötü motor satmaz
    Eyvallah sağ olun.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    motor var 2009 model cbf 150 aynı km de 3000 bile etmez
    motor var 2009 model cbf 150 aynı km de 4000 bile verilebilir..

yeterki referanslı ve temiz kullanılmış olsun

boşver sen tartışmaları arkana bakma güle güle bin..cbf150 bu abicim başka birşey değil..
    dtahir ve Wozy bunu beğendiler.
    birGarip..

Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray'ın dediği gibi ,Zıppırman üstad,sahibinden.com gibi sitelere ilan vermek istemedi. İstedi ki motoru düzgün bir adam sahiplensin.Sanırım istediği de oldu. Motoru bilen ve iyi bakan "ban"lı arkadaşımdan aldığın için kendini şanslı addedebilirsin.
    İrfan ne güzel söylemiş ; o iki adam da bağımlılık yapacak kadar düzgün adamlardır.
    Gerçekten ne kadar şanslı olduğumu zamanla daha iyi anlıyorum.

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

Teşekkürler.

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    derler babam derler....

saygılarımla(!)

.nokta.....
    Wozy ve yürekçe bunu beğendiler.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bak işte bu işlerde tecrübe için yaş,yaşanmışlıklar ve adamlık gereklidir..yazdıkların için ben bişey yazmıyorum...Yukarıda yazıları olan dostlarım Sencer ve Osman abinin cevapları yeterde artar bile..ama anlayana...
    şimdi sana düşen Gürol abi için yazdığın bu kadar satır için kısa da olsa özür dilemek..

Gürol abi için hayatta yazılmayacak,yazılmaması gereken şeyleri hiç tanımadan bilmeden yazmışsın..iki satır daha yazabilirsin...
    dtahir, düzgünbaba, Wozy ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler