Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xciting 500 ve motosiklet fuarı toplam 221km ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekirdağın çorlu ilçesinden çıktık 37 tl 7.6 lt benzin koyup depoyu fuul yaptım ve yola cıktık çorlu -sağlık mağ.ve ordan istanbul fuar yaptık iki arora 200 cc motorlarda ikişer kişi ve ben xciting te 2 kişi gittik 6 tane kask bir arka lastik 2 mont 2 eldiven aldık gezip geri döndük çorluya girdiğimde ışık yandı ve 50tl 10.4 lt benzine fuul yaptım tabi hızım 80-100 arasıydı ve ara ara 120 km yaptım yani hızlı değildim 100 km ye 4.72 lt benzin harcamışım çok hoşuma gitti paylaşmak istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Sen ne zaman geldin erkin abi pazarmı ? ben cumartesi ordaydım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

evet pazar saat 11:00 ve 16:00 arası ordaydım

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Erkin abi naptin ya 4, 72 ile mutlumu olunur
    bu kawasaki bir başka dostummm

ha bu arada unutmuşum selimpaşaya gelmeden CBR 125 ve CBF 150 honda motorla üzerine eğilmiş bizi geçtiler ve iyice üzerine kapaklanıp koltuk altından bize bakıp nasıl geçtik ama dercesine getirdiler bende bir çaktım 150 km yi honda temiz ama bu 2km sürdü ve yolda böyle delilik yapmadım birdaha

len alp benim canavarda 37 tane beygir var bunlar yem istiyor

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    500 lük scooter için fena değer değil. Keyifli bir yolculuk olduğuna eminim, Ancak 6 kişi kaskla gidip 6 kask daha aldıysanız bu kadar kaskı nerenize koyup döndünüz onu merak etmiyor değilim

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    değerler güzel bende cbr600f im le 300 km yol yaparım genelde (memleket-okul arası) ortalama 120km hız ile 5.5lt lik bir yakıt değeri tutturmuştum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Ohooo ben de 2 tane çinliyle yola çıksam ben de transalpe o kadar yaktırırım ne var ki.
    overcloud bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    9 ltrenin hepsi ile 300km yol yapıyorum

bunada şükür...

mutluyum..

ben 2007 de 22tl xciting500 deposunu fullemiştim. 200km yaptığımda halen yakıt bitmemişti, benzin neredeyse 2 katına geldi o zamandan bu zamana...
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 lük scooter için fena değer değil. Keyifli bir yolculuk olduğuna eminim, Ancak 6 kişi kaskla gidip 6 kask daha aldıysanız bu kadar kaskı nerenize koyup döndünüz onu merak etmiyor değilim
    xct sele altına birtane arkaya 35 lt kappa çantaya 1tane 2 kaskı büyük poşete ağzını bağlayıp hasanın eline (hasan arkada oturuyo)ben zaten tıfıl 60 kg ileri kaydım koltuğun ucuna oturdum hasan geriye doğru kayıp o araya birde 100-90-16 lastik verdik eline 5. kaskı 39 plakalı aroranın benzin deposunun üstüne 6. kaskı 59 plakalı aroranın deposunun üstüne diğer ıvır zıvırları aroradaki iki küçük arka çantaya pay ettik

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ayıptır sorması siz nereye oturdunuz Güzel ayarlamışsınız vallahi o kadar yol bu şekilde gitmek büyük cesaret

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması siz nereye oturdunuz Güzel ayarlamışsınız vallahi o kadar yol bu şekilde gitmek büyük cesaret
    yaş 47 aşağı yukarı 40 senedir motora biniyorum ilk bisikletim yoktu velosolx mopedim vardı bedavadan verirlerse 10 kask birde 50 cc scooter koymassam xciting in üstüne motorumu bedava veririm o kadar iddialıyım

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    yürübee erkin abiii

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

erkin abimle 20 seneyi aşkın bir dostluğumuz var dostluk da değil kardeşlik bu adam söylediğini yapar iddaya girmeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)