Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Fuara girmenin ücretsiz bi yolu varmı ? Ücret olmadan davetiye nerden alabilirz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    basılmış fazladan duran bedava giriş bileti ( varken ) gidip direk 20tl vermek ve girmekle burnundan çorba içmeye çalışmak arasında fark yok. yarın akşam çöpe atılacak olan 20lik banknotlar olarak bakmalıyız o biletlere ve aramaya devam etmeliyiz. bu biletler milli servet.
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    katılıyorum

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    iyi geceler herkeze bende gelecem bursadan fazla biiletii olan varsa bende ala bilirimm . birde bu hgs nerden alıyoruzz hem motor hem araba için ayrı almak mı lazım

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Yarın bileti olmayan arkadaşlara elimdeki kalanlardan yardımcı olmaya çalışacağım .Artık kime denk gelir bilemiyorum
    ünaltürkyazıcı bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bileti olmayan arkadaşlara elimdeki kalanlardan yardımcı olmaya çalışacağım .Artık kime denk gelir bilemiyorum
    bileti nerde vereceksin fuar alanindami ?
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    İsatnbul Gaziosmanpaşa merkeze gelen olursa bilet veririm elim de 2 adet var

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin zaten vermemen gerekir tekirdağdan gelmişsin sana lafım yok kardeş ben sadece 2 3 aydır bileti nerden buluruz muhabbeti dönüyor bu lafı yapanların çoğu alkol veya sigara kullanıyor veya keyfine para harcıyor buda bir keyif sonuçta demek istediğim fuardan her sene bir memnuniyetsizlik var motosiklette ama bu diğer fuarlarda yok bende bunun cevabını tamamen buna bağlıyorum.Bir fuar biletten para kazanmıyorsa içeriside bundan etkilenir yani ben arkadaşıma gittim cuma günü inan en az 100 kişi davetiye kuyrugundaydı bilet satan kuyruk bomboştu şaşırdık yani ödedik parayı girdik.Zaten tek sorun bu değil bayanlarla fotograf çekinmek ve mümkünse temas yasaklanmalı abaza ve sapık kaynıyor içerisi otomobilde kestiler ciddi anlamda düzeldi ortam fazla uzatmayım gideceklere kolay gelsin umarım anlayan anlar.
    Yazdıklarını okudum sanki bi yardım kurulusundan bahseder gibisin 20 lira verelim hayir olsun. bilmiyorum bu zamana kadar bir fuarda stant kiraladinmi katilimcilardan binlerce lira aliyorlar fuara katilan firmalar urunlerini tanitmak istiyorlar bizlere ve bunun icin dunya para veriyorlar
    senin benim verecegim 20 lira ile o fuar duzelmez davetiyesi olmayanlardan ucret alinmasinin sebebi bence motorla alakasi olmayan kisilerin fuara gelip izdiham yaratmamasini saglamak icin caydirici bir ucret

Telefondan yaziyorum eksik olan Türkçe karakter icin ozurdilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

Heee birde simdi ben 20 lira verdim iceri girdim disari cikip yemek yiyip geliyim desem benden giris icin tekrar 20 lira alicak boyle bi zihniyet yok direk dolandirici muamelesi yapiyorlar insana giris barkodunu aliyorlar elimizden disaridan baskasini sokmayalim diye girmek istedikten sonra bir davetiye edinin kuse kagida renkli fotokopi o kalabalikta kimse anlamaz cogaltin cogaltabildiginiz kadar

Telefondan yaziyorum eksik olan Türkçe karakter icin ozurdilerim.

Fikirlerinize saygı duyuyorum ama bende size canlı örnek gösteriyorum tüyap fuarları öğrenci kadın çocuktan para almaz onun dışında böle davetiye bulamassınız herkesin temin edeceği şekilde gidince görürsünüz nezih bir ortam ilgili markalar ve fuarcılık anlayışı sahne değişiyor motosiklet fuarına gidiyoruz bedava giriş,motordan cok kızları kesen erkek modeli,fuar alanı berbat düzeyde markalar insanları sallamıyor onuda geçtim doru düzgün bilgileri yok para vermenin öneminden bahsettiğim nokta bu ve bu anlattıklarım inkar edilemez.45 50 yaşında adam gördüm hilmi orda karı var çabuk gel diye tipine baksan adam sanarsın.O adam içeri girmek için 10 20 lira para vermesi gerekse o modda olurmu sizce veya kaçımız fuarı adam gibi rahat rahat gezebildik veya beklediğimizi bulabildik ?
    Mengu16 bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Fikirlerinize saygı duyuyorum ama bende size canlı örnek gösteriyorum tüyap fuarları öğrenci kadın çocuktan para almaz onun dışında böle davetiye bulamassınız herkesin temin edeceği şekilde gidince görürsünüz nezih bir ortam ilgili markalar ve fuarcılık anlayışı sahne değişiyor motosiklet fuarına gidiyoruz bedava giriş,motordan cok kızları kesen erkek modeli,fuar alanı berbat düzeyde markalar insanları sallamıyor onuda geçtim doru düzgün bilgileri yok para vermenin öneminden bahsettiğim nokta bu ve bu anlattıklarım inkar edilemez.45 50 yaşında adam gördüm hilmi orda karı var çabuk gel diye tipine baksan adam sanarsın.O adam içeri girmek için 10 20 lira para vermesi gerekse o modda olurmu sizce veya kaçımız fuarı adam gibi rahat rahat gezebildik veya beklediğimizi bulabildik ?
    Keşke şu fuar Tüyap'ta yapılsa.Hem ulaşım sıkıntısı da metrobüsle ortadan kalktı.Tüyap'ta yapılsa belki de 2 katı rağbet görecek.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke şu fuar Tüyap'ta yapılsa.Hem ulaşım sıkıntısı da metrobüsle ortadan kalktı.Tüyap'ta yapılsa belki de 2 katı rağbet görecek.
    Hocam zaten ben ilk defa gittim ifm ye hani bir fuar nasıl daha başarısız yapılabilirimi zorluyorlar falan diye düşündüm tüyap olmadı cnr olmadı ifm mi oldu ne fuarlar yapılıyor tüyapta cnr da motordan daha az ilgi gören cidden anlamak çok zor...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Hocam zaten ben ilk defa gittim ifm ye hani bir fuar nasıl daha başarısız yapılabilirimi zorluyorlar falan diye düşündüm tüyap olmadı cnr olmadı ifm mi oldu ne fuarlar yapılıyor tüyapta cnr da motordan daha az ilgi gören cidden anlamak çok zor...
    Koskoca uluslararası motosiklet fuarı ufacık ifmde yapılıyor,karşıda cnr'da ayakkabı yapıştırıcıları fuarı vardı.Motosiklete Türkiye'de verilen değerin göstergesi...
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Arkadaşlar 20 lira vermek çok mu zor ? güzel fuar beklentisi var insanlarda ama buda bedava biletlerle olmuyor umarım farkındasınızdır.
    Ne alakası var arkadaşım fuarın güzel nezih cart curt olması ile kapıda ziyaretçiden para alınmasının??
    bugüne kadar duyduğum en saçma sapan sav seninki oldu fuarlar konusunda,
    fuar düzenliyoruz kıytırığı altında katılımcılardan boru gibi parayı alıyorlar,bunun karşılığınde katılımcılara potansiyel müşteri, ziyaretçi,bulmak ayagına getirmek gibi bir görevleri var,buda reklamla duyuru ile olur varmı doğru dürüst reklamlar?
    yok,o paralarda cepte.
    ulan dolandırıcılığa girer bu yaptıkları kafadan,birkere reklam vermeden doğru dürüst duyuru yapmadan görevlerini eksik yapıyorlar
    bu yetmyor katılımcılardan aldıkları boru gibi para yetmiyor birde okadar yol gelip içeriye girecek potansiyel müşteriden para kapma derdi ile kapıda para ile bilet satıyorlar
    birileride çıkıyor senin gibi bunun normal olduğunu söyleyip burada isanları hafiften aşşağılamaya kalkıyor.
    adamın işi fuarçılık,pazarcılık değil
    tabiki ortamı sağlayacak tabiki görevini yapacak aldığı paranın hakkını verecek,hiç bana bilgiçlik taslama arakadaşım ben heryıl enaz 3 fuara türkiyee katılıyorum firma olarak,bunun birde almanya ayağı ver oradaki fuarçılıktan hiç konuşmayayım
    zira buradaki bu zihniyetteki dolandırıcı firmalardan iğrenirsin.
    ünaltürkyazıcı ve motoseyyah bunu beğendiler.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ünal abiden Allah razı olsun çok yardımcı oldu saolsun çok hoşsohbet bi insan tanıştıgımada memnun oldum inşallah yarın sabahtan ugrayıp biletleri alacağız ünal abiden

Tekrar teşekkür ederim abi..
    Her zaman için konu MOTOSİKLET olunca ... Beklemedeyim...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuar giriş kapısında bekleyin genelde elinde fazla biletleri olanlar sağa sola dağıtır oradan şansınızı ararsınız yada sesli bir biçimde elinde bilet olan varmı diye sorarsımnız olur biter

Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Efnacan telefon açtı biraz önce gelirken arabaları arıza yapmış. Fuar biletleri şu an boşta ve 3 adet isteyen olursa verebilirim...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı ünaltürkyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efnacan telefon açtı biraz önce gelirken arabaları arıza yapmış. Fuar biletleri şu an boşta ve 3 adet isteyen olursa verebilirim...
    Abi özel mesaj attım ilgilenebilirsen sevinirim
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ünal abiye ilgisinden dolayı teşekkür ederim aradı gel vereyim dedi sağolsun, fakat güzergah bana ters olduğundan uğrayıp alma şansım yok. avrupa yakasında yakın olan arkadaşlar biletleri değerlendirsin. çöpe gitmesin yazık.
    ünaltürkyazıcı bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ünal abiye ilgisinden dolayı teşekkür ederim aradı gel vereyim dedi sağolsun, fakat güzergah bana ters olduğundan uğrayıp alma şansım yok. avrupa yakasında yakın olan arkadaşlar biletleri değerlendirsin. çöpe gitmesin yazık.
    Konu motosiklet ise akan sular durur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

biletler 3 kişiyi pas geçti ama sonunda gidicek kişilere verdim. giden herkese eğlenceli iyi fuarlar dilerim...
    Mytap bunu beğendi.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Büyükçekmece Hadımköy taraflarından fuara gidecek olan varsa bendede bilet var uğrayana verebilirim 3-5 tane sorun değil bilet var.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var arkadaşım fuarın güzel nezih cart curt olması ile kapıda ziyaretçiden para alınmasının??
    bugüne kadar duyduğum en saçma sapan sav seninki oldu fuarlar konusunda,
    fuar düzenliyoruz kıytırığı altında katılımcılardan boru gibi parayı alıyorlar,bunun karşılığınde katılımcılara potansiyel müşteri, ziyaretçi,bulmak ayagına getirmek gibi bir görevleri var,buda reklamla duyuru ile olur varmı doğru dürüst reklamlar?
    yok,o paralarda cepte.
    ulan dolandırıcılığa girer bu yaptıkları kafadan,birkere reklam vermeden doğru dürüst duyuru yapmadan görevlerini eksik yapıyorlar
    bu yetmyor katılımcılardan aldıkları boru gibi para yetmiyor birde okadar yol gelip içeriye girecek potansiyel müşteriden para kapma derdi ile kapıda para ile bilet satıyorlar
    birileride çıkıyor senin gibi bunun normal olduğunu söyleyip burada isanları hafiften aşşağılamaya kalkıyor.
    adamın işi fuarçılık,pazarcılık değil
    tabiki ortamı sağlayacak tabiki görevini yapacak aldığı paranın hakkını verecek,hiç bana bilgiçlik taslama arakadaşım ben heryıl enaz 3 fuara türkiyee katılıyorum firma olarak,bunun birde almanya ayağı ver oradaki fuarçılıktan hiç konuşmayayım
    zira buradaki bu zihniyetteki dolandırıcı firmalardan iğrenirsin.
    Düzgünbaba boş adamsın boş muhabbet yapıyorsun bir konuda adam gibi bilgili yorumun görmedim fuar gezdin mi hiç sen bana cevap veriyorsun gezen adamlar cevap versin sana tüyap cnr ve ifmye bakarak bunları geçtim fuara gittin mi sen fuarın durumunu gördünmü yürürken yerdeki döşemeler kalkıyordu yerde çöpler vardı ortalık sapık abaza kaynıyodu ondan sora bedava bilet varken niye para verelim senin gibi adamlar olduğu sürece hiç bi cacık olmaz bu motor camiasından.Önce sen düzgünce cevap vermeyi öğren insanlara karşı araştır bakalım bi önce fuarcılık olayını diğerlerini benim dediğimi düşün sora eşit seviyeye gelince tartışırız oldu mu ? Eş dostta bilet varken tabiki de alınır gidilir bilet ona lafımız yok fakat aç bir incele 2 3 aydır milyon tane gereksiz bedava bilet varmı nerden davetiye alırız muhabbeti dönüyordu demek istediğim bu benim karşılıgında da senin kabul etmediğin ama önümüze çıkan bombok bir fuar geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Bu arada fuarcılıktan anlıyormuşsun saygılar bende 400 milyon dolar cirosu olan bir şirketin fuar ve pazarlama departmanı çalışanıyım belki başkasına yedirirsin oke.
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)