Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cg250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cg200
    s.aleyküm arkadaslar benim sorum cg125 in silindir saplamalarını deiştirmeden 250cc üst kapak takabiliyormuyuz. 200cc oluyo ama 250den emin deilim cewaplar için simdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hazırı var. Belderia cg 250. Sıfırı 3 bin kusur tl. Ya ondan al, yada belki onun parçalardan kullanabilirsiniz.

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    aleykümselam taksan bile krank 125 liğe göredir 2 katı silindir krankı kırabilir

Motosikleti
    cg200
    benm motoru 1ay once 200ccye cewrildi zaten ama sadece üst kapagı 250cc yapmak istiyorum. amacım 150 kmlik bi otoban yolcugu sırasında motor rahat gitsin. bu yolculugu haftada bir yapıyorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Silindir saplamalarını değiştirmezsen 200'lük bile yapamazsın, 200'lük krankın stroku daha uzun silindirin boyu yüksek, silindir saplamalarını değiştir zaten 10-15 lira bişey. 125'lik silindire 250'lik üst kapak takmak da anlamsız olur belki sorun bile çıkarır.

Motosikleti
    cg200
    125 deil arkadasım 200lük die biliyorum. motorun blok taşlandı 67.5mm zonghsen silindir piston

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

birde ben silindir saplamalarının araları genişliyor diye biliyordum ama sadece uzuyosa degiştiririm sorun deil.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorda yapılacak işlemler birbirini takip eder güçlendirme işlemleri birbiri arkasına yapılmazsa istediklerini alamazsın.
    bu linkten yapacağın işleri takip edebilirsin..üye olunca,görülebiliyor resimler bilgiler.Bence cg ciler için güzel bir yer orası.

www.cgmodiye.com

http://cgmodifiyeci.forumup.web.tr/f...odifiyeci.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)