Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Sonunda Honda Cbf 150 yi aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim..! Ben 54 yaşında defalarca Türkiye turu ve bir yurt dışı gezsi yapmış ve hağla bu yaşta zevkle motor süren bir abin olarak diyorumki ; motor üstündeyken daima dikkat ve yine dikkat. Bu gün internet gibi bir imkanvar bundan azami yararlanarak Motor sürüş teknikleri ,viraja giriş ve çıkış teknikleri, en çok kazaya sebeb olan kusurları , daima araştır kendini geliştir ve hiçbir zaman ben oldum deme Kazasız belasız nice yıllar motor zevkiyle yaşaman dileğiyle..... ( goole görseller de motokurt yazıp tıklarsan benim fotolar.. gezi etkinlik bölümündede ........... ( yooube de video " Ali erhan yıldırım motokurtun objektifinden kareler " yazarsan izmir gürcistan yol videosu çıkar kazasız belasız sürüşler tekerin daima düz bassın hoşçakal Not: ayrıca bana göre sınıfının en ekonomik ,en sağlam ,en güzel, en kullanışlı motorunu aldığına emin ol
    Tsubasa, serdar37100 ve vedkum bunu beğendiler.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serdar güle güle kullan , kazasız belasız , plakasız fiatı nedir fuarda ?
    serdar37100 bunu beğendi.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    4350 demiş.
    serdar37100 ve Benli bunu beğendiler.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim..! Ben 54 yaşında defalarca Türkiye turu ve bir yurt dışı gezsi yapmış ve hağla bu yaşta zevkle motor süren bir abin olarak diyorumki ; motor üstündeyken daima dikkat ve yine dikkat. Bu gün internet gibi bir imkanvar bundan azami yararlanarak Motor sürüş teknikleri ,viraja giriş ve çıkış teknikleri, en çok kazaya sebeb olan kusurları , daima araştır kendini geliştir ve hiçbir zaman ben oldum deme Kazasız belasız nice yıllar motor zevkiyle yaşaman dileğiyle..... ( goole görseller de motokurt yazıp tıklarsan benim fotolar.. gezi etkinlik bölümündede ........... ( yooube de video " Ali erhan yıldırım motokurtun objektifinden kareler " yazarsan izmir gürcistan yol videosu çıkar kazasız belasız sürüşler tekerin daima düz bassın hoşçakal Not: ayrıca bana göre sınıfının en ekonomik ,en sağlam ,en güzel, en kullanışlı motorunu aldığına emin ol
    abiciğim iyi dileklerin için çok teşekkürler ederim sizlerden aldığım bilgilerle yola çıktım sizleri zaten hep takip ediyorum takipde edeceğim wep den ulaşabildiklerime ulaşıyorum bugün barkın abide honda nın eğitimlerini tavsiye etti bütçem elverirse belki katılırım tekrar teşekkür ediyorum abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar güle güle kullan , kazasız belasız , plakasız fiatı nedir fuarda ?
    abi 4350 ye aldım ama orada görevli her bayi farklı fiyat veriyor kurbanlık koç alır gibi pazarlık sonucu bu fiyata indirebildim daha inmedi bende tamam sar dedim
    Benli ve TATLIHIZ bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Güzel motosiklet, çok güzel fiyat... Hayırlı olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motosiklet, çok güzel fiyat... Hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim ferdinandd çiçek için ayrıca teşekkür ederim kurbanlık koyuna pazarlık ediyormuş gibi pazarlık yaptım

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı olsun...
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...
    teşekkür ederim abiciğim

yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Hayırlı Olsun Allah kaza bela vermesin.
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    hayırlı olsun, yaptığını yapmayı düşünüyorum

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    teşekkürler mehmet sayyar allah razı olsun hepimizi allah korusun.

Motosikleti
    CB125 ACE
    450 tl gerçekten güzel indirim olmuş. Darısı başıma artık ben olsam bu gece uyuyamazdım sanırım. Heyecanınızı gayet iyi anlayan biri olarak kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Hayırlı olsun.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, yaptığını yapmayı düşünüyorum
    yap abi yap pazarlık iyidir birde ben hiç pazarlık etmesini sevmeyen insanım düşünün yan, yarın ben gene gideceğim fuar alanına gezmeye eksik malzemelerim var onları tamamlayıp motosikletimi teslim alacağım hayırlısıyla

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    hayırlı uğurlu olsun kardeş kazasız belasız sürüşler.bu arada michelin pilot sporty lastik almanı öneririm 200tl arka ön fiyatı

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı dc05v adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    450 tl gerçekten güzel indirim olmuş. Darısı başıma artık ben olsam bu gece uyuyamazdım sanırım. Heyecanınızı gayet iyi anlayan biri olarak kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Hayırlı olsun.
    abi öyle bir uyurumki tahmin edemezsin dün saat 14.00 da uyandım bu saat oldu hala ayaktayım bugece uyurum rahat rahat :D

vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.Hangi bayi'den aldığınızı sorabilirmiyim? Birde hangi renk tercih ettiniz

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    sağolun arkadaşlar allah razı olsun hepinizden allah hepizi kazalardan belalardan korusun
    [IMG][/IMG]

bu motosikleti aldım bayi ismini söylemeyeyim oradan sana yardımcı oluyorlar siyah tişörtlü kişiler bayilerin satış temsilcileri hepsiyle konuşun abi

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    motorunuz hayırlı olsun, güle güle kullanın. motoru almanızdaki küçük bi etken de barkın abi. aranızda nasıl diyalog geçti? apachenin yenı modeli varken neden cbf? barkın abi mi tavsıye etti? tvs ıle ılgılı bı yorum yaptı mı size? bilmek isteriz
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuz hayırlı olsun, güle güle kullanın. motoru almanızdaki küçük bi etken de barkın abi. aranızda nasıl diyalog geçti? apachenin yenı modeli varken neden cbf? barkın abi mi tavsıye etti? tvs ıle ılgılı bı yorum yaptı mı size? bilmek isteriz
    evet barkın abi tavsiye etti dediklerini aynısı söyleyeyim arkadaşlar apache alıp hava atarsın kalkışı seridir görüntüsü güzeldir 100km yol yapınca arka tarafın çay karıştır dedi titreşimden hondayı alırsın 70 binlere kadar kullanırsın bakımını yapınca masraf yapmaz dedi ama apache 20 binden sonra sıkıntılar başlardedi e birde honda kendini kanıtlamış bir marka bana honda yı tavsiye etti hava atacaksan apache al yok ben sağlam motor alacağım uzun süre bineceğim diyorsan cbf al dedi bende gittim aldım valla zaten onu görmeden öncede kararımı vermiştim oda öyle dedikten sonra tamam dedim alıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Arkadaşlar benden bu gecelik bu kadar 34 saattir uykusuzum artık uyuyup yarın tekrar fuar alanına gideceğim öğlen gibi.

Herkese iyi geceler yarın görüşmek dileği ile allaha emanet olunuz
    dftuzlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)