Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yol Yardımı(Kocaeli-İstanbul)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Merhabalar arkadaşlar iyi forumlar kazasız belasız sürüşler,samsunda oturuyorum hem fuara gelip hemde hondanın eğitimlerine katılacağım inşallah,arkadaşım kocaelide oturuyor,honda eğitim merkezine nasıl gidebiliriz bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim,arkadaşım izmitte halkevinden nasıl gidebiliriz diye sor dedi yardımlarınızı bekliyoruz..

Honda eğitim merkezi:Şekerpınar Mh. Yanyol Sk. No:1 Çayırova, 41420 Kocaeli, Turkey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Direk ulaşım yok,

İzmitten gebze merkeze gelen arabalarla gebzeye geliniz buradan şekerpınar arabalarına binerek araç sürücüsüne bilgi vererek sizi ineceğiniz yerde uyarmasını ara ara kendisine söyleyerek ineceğiniz yeri kaçırmamak için faydalı olacaktır.

Buradan sonra isterseniz (Hava durumuna göre) yürüyerek isterseniz bir taksi ye binerek ulaşımı sağlayabilirsiniz yaklaşık 700-1000 metre mesafe var Honda eğitim alanı diye sorarsanız kimse bilmeyebilir ama Honda fabrikası derseniz çok kişi gösterir.

NOT:Hava iyi olursa yürüyerek sıkıntı çekmeden ulaşabilirsiniz ama yağışlı olursa zor olur.

Bilgi verirmisiniz katılım için ne yapılıyor tarihi ne zaman.
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    Ben güvenli sürüş 1 için 425 tl yatırdım,önce netten kaydoldum,para yatırın dedi,yatırdım onayladılar,5-6 martta kursa gideceğim işte,tuzlu olur mu bu ulaşım bize hocam,çok teşekkürler bilgi için sağolasın

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Baraza, ben de sinop boyabatta oturuyoeum. Şu an fuar için İstanbul otobüsündeyim. Ben de honda güvenli sürüş 2 ye katılacağım, kankaö gebzede oturuyor ) Bu kadar olur yani
    Baraza bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Telefon açıp tam net bılgı al ıstersen. Bende katılmıstım o egıtıme servis kullanmıstım. ıstanbuldan baya uzak yol gebze sonucta

Motosikleti
    CBR 125R
    Telefon açacağım bakalım yardımcı olacak çıkmazsa artık öyle yapacağım çokda heyecanlıyım

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Dilovası yolunda hatırladığım kadarıyla eğitim alanı. Kocaeli-gebze otobüsleri geçiyor... En son geçiyordu gerçi yıllar önce

Sitede kroki ve ayrıntılı bilgiler yazıyordu ?

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Eğitim alanı şekerpınar honda fabrikasında dilovasıyla şuan bir bağlantısı veya yakınlığı yok.
    Eğer servis imkanı varsa kesinlikle kullanın derim ulaşım sırasında yorulmamak adına faydalı olur.
    Yol fiyatı izmit gebze 15-20 tl gebze şekerpınar 2-3 tl.

Gerçekten faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum Fiyatı şahsi düşünceme göre biraz fazla maksimum 250 tl olsa herkes katılsa katılımın fazlalığı ile hem daha çok kazanılsa hemde daha çok kişi bilinçlense iyi olur.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim alanı şekerpınar honda fabrikasında dilovasıyla şuan bir bağlantısı veya yakınlığı yok.
    Eğer servis imkanı varsa kesinlikle kullanın derim ulaşım sırasında yorulmamak adına faydalı olur.
    Yol fiyatı izmit gebze 15-20 tl gebze şekerpınar 2-3 tl.

Gerçekten faydalı bir eğitim olacağını düşünüyorum Fiyatı şahsi düşünceme göre biraz fazla maksimum 250 tl olsa herkes katılsa katılımın fazlalığı ile hem daha çok kazanılsa hemde daha çok kişi bilinçlense iyi olur.
    Çok teşekkürler hocam çok sağol,napalım bir kere girdik bu yola en iyisini yapalım dedik 425 oldukça fazla bencede

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)