Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisini tercih etmeliyim

Motovento
    REKLAM ALANI

motor sürmüşlüğüm var ördek motor olsun yamaha bws 100 olsun sürdüm. ama şimdi kendi motorumu almak istiyorum hedefim honda cbr600rr ama başlangıç olarak honda cbr125r yada honda cbr250r almak istiyorum. yada tam tersi bi yamaha bws 100 alıp mı başlasam karar veremedim. bws100 de alsam cbr125 te alsam kesinlikle 250 cc lik bir motora yükselticem buna göre değerlindirirseniz sevnirim . değerli yorumlarınızı bekliyorum. unutmadan şunu da söyliyim bu motorlar hakkında yol tutuşu olsun vites geçişleri falan hakkındada bilgi verirseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Ehliyetin, korumaların, az da olsa tecrüben, kendine güvenin ve otokontrolün var ise cbr 250r al biri bile yoksa bws bile tehlikelidir unutma.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Egitim al o zaman karar verirsin

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Cbr 250r iyidir

Motosikleti
    yamaha fz 150,yamaha enticer,bajaj pulsar
    bnce de cbr250r iyi bi baslangic motoru olucaktir zaten oyle aman aman bi guc yok ustunden aticakBir kac kez kullanmistim ancak kullanicilari ayrintili bilgi vericektir.Saygilarimla

yorumlarınız için çok sağolun bende fazla hız yapsın istemiyorum malum trafik çok karışık ne kendimi ne de ailemi üzmek istemem. ama otobana da çıktığımda motorum da beni üzmesin 40-50 yle gidilecek yer var 140-150 yle gidilecek yer var bu arada yaklaşık 1000 tl de koruma için ayırdım. 8500 tl sinide motor için ayırıcam inş. istediğimi alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

birde honda güvenli sürüş eğitimi hangi illerde bulunuyor bilgi verebilecek varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)