Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Başbakanı Nano teknoloji kullanan motorcular koruyacak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Temizliğinde de nanomatik kullanırlar artık
    Murat 48/30, ugrgnr, ertuğrul66 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Allah Türkü korusun....Geri kalanını zaten devlet koruyor.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tırışkadan nameler.
    serdar37100 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Geçen yunuslar havalı oluyor diye bir konu açılmıştı, bu adamlardan biri olmak nasıl bir histir acaba çok merak ettim.

NAsıl seçiyorlar bu sürücüleri? bilen var mı ?
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    cumhurbaskanlık köskünün yakınında oturuyorum bu şahıs geliyomu bilmiyorum ama gecen konvoylarda önden 3 tane trafik polisi motosikletli dıt dıt dıt dıt diye diye geciyorlar sonra arkasından kocaman dev gibi simsiyah 2 tane jip camında dısarıya dogru tüfek tutan siyah gözllüklü adamlar onun arkasında bi mercedes onun arkasında 2 jip daha sonra siyah minibus sonra ambulans geziyor ççoook kere gördüm haftada 1 kere en az olmak sartıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

ayrıyettten besiktastan tarabyadaki köske gelecek se bi baskan veya herkimse bütün yol boyunca 50 - 100 metre arayla silahlı polisler bekliyor bu tarafta oturan varsa bilir
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumhurbaskanlık köskünün yakınında oturuyorum bu şahıs geliyomu bilmiyorum ama gecen konvoylarda önden 3 tane trafik polisi motosikletli dıt dıt dıt dıt diye diye geciyorlar sonra arkasından kocaman dev gibi simsiyah 2 tane jip camında dısarıya dogru tüfek tutan siyah gözllüklü adamlar onun arkasında bi mercedes onun arkasında 2 jip daha sonra siyah minibus sonra ambulans geziyor ççoook kere gördüm haftada 1 kere en az olmak sartıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

ayrıyettten besiktastan tarabyadaki köske gelecek se bi baskan veya herkimse bütün yol boyunca 50 - 100 metre arayla silahlı polisler bekliyor bu tarafta oturan varsa bilir

Demek o kadar korkuyorlar....
    antilop_skul, cool113, yürekçe ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    düşmanı çok olanın koruması da çok olur. düşman edinmek de kolay. ya çok iyilik yapmışsındır birilerine ya da kötülük. ben iyi olmadıklarını biliyorum kötüler mi yorum size kalmış.

bence piskopat olmak gerekir, normal yolda mermi namluda insanları keserek gitmek için

kendi halkından korkmayan insanlar bu kadar korumayla gezmez. halkından korkan devletler ise polisine yirmi yıl yetecek organik biber gazı, ses çıkaran cop, gözleri kör eden fener, sayısız TOMA ve olmadık yerde silah kullanma yetkisi verir.

misal kıçını yıkamayan (medeni değil ya) ingiliz bakanına yaklaşıp politikaları nedeniyle sıcak çorbanızı üstüne boca edebilir bağırabilir ve çekip gidebilirsiniz.
    (hatırlatma yapalım 15 sene önce demokrasiye geçen bulgarların başbakanı halka yaptıklarından (polis şiddeti) utanıp istifa etti)
    Mengu16, haojin2005, Tolga Can ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Mitinglere 2000 korumayla çıkma,nano teknolojiyle korunma falan...Bu başbakan demiyor muydu biz bu göreve kefenimizle çıktık diye?
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de İstanbul Valiliği var aynı şekilde korunan savaş çıkmış gibi bir manzara var bahçesinde.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben genelde devlet erkanının pantolonlarının nano teknolojiden yapıldığı düşünmüşümdür.

Bu teknolojiye mağruz kalmış pantolonlar genelde temas ettiği yerden ayrılması imkansızdır

(bkz. ceylan koltuk anam)

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Onu bunu bilmem de, diğer polisler bunlarla çok kafa bulur. Bizim parlaklar geldi diye
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek o kadar korkuyorlar....
    şu kadar söğleyim burada polis kendini koruyamıyor normal ekip aracı yok akreplerle geziyorlar
    herhangi bir olaydan yarım saat sonra geliyolar ve buraya tahminime göre 3 senedir hiç bir başkan, başbakan, cumhurbaşkanı gelmedi

bende taşınalı daha 6 ay oldu taşınıcağım zaten

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Papada gitti aslında Mercedes aracını satın alsalarda bu kadar insanı yormasalar :D

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para çok memkette. Alsınlar tabi..Benim vergimle aldılar o motorun lastiğini, gitsem dokunmama bile izin vermezler.
    Tüm komşularımız düşmanımız oldu. Koruyacaklar kendilerini..

Belkide kendinden koruyordur kendini
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=_kaaBW9oOm4#!
    Tolga Can, antilop_skul ve TATLIHIZ bunu beğendiler.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    burdaki cumhurbaşkanı sadece kendi arabası ile gidip geliyor... önünde de motorlu bir polis gider yolu açmak için...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu geçen yıllarda ingiltere de kaldım bir süre yanımdan iki kere kraliçe geçmiş farkına bile varmadım sadece önde bir motorlu polis arkada bir motorlu polis ortada kraliçenin arabası o kadar arkadaşım fark edip söylemese haberim olmazdı yolda gireken vatandaşların bazıları bile anlamadı bizim burada beledi başkanı bile 4 araba+ motorlarla geziyor
    göreve kefenleriyle çıkanlara bak hele
    yürekçe bunu beğendi.

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Polisler kendilerini de korusa keşke... sırtında, dirseğinde omuzunda koruma olmayan kıyafetlerle dolaşıyorlar.

Kumaşı nano ama...
    yürekçe bunu beğendi.

Bu ne salak bir giysidir bunun alayı nano olsa ne yazar, madem bizim paracıklar gidiyor boyle seylere bari yaptıkları isi de ozenerek yapsalar!!! GORA filmindeki ROBOT 'a benzemisler. Tam bir komedi!

Motosikleti
    henüz yok
    akşam akşam nasıl gülüyorum. Süpersiniz, robot deyil o 212

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ulan elin başbakanı cumhurbaşkanı halkın arasında bisikletle geziyor, alışveriş yapıyor bizimkiler 50 korumayla halkın milyonlarını harcayarak alınan araçlarla geziyorlar. (Bu kısımda Tayyipusa uzunca bir küfür yazılıdır kendim tarafımdan editlenmiştir)
    M.balibey ve ferhatkars bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)