Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kasktan kazık yedik şimdi nasıl toplıcaz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    İzmir esnafından motoru ilk aldığım gün güzel bi kazık yedim arkadaşlar yiyeceğimi de biliyordum fakat, izmir gibi trafik olan bir yerde ilkkez motor kullanacaktım ve ekipmansız çıkmam istemedim. Kahramanlarda motoru satan arkadaşla buluştuğumuz için ordan bişeyler aldım. Faiş fiyatlarla aldığım bu ekipmanlardan çok memnun değilim. Esnaf beni ömür boyu kaybetti o ayrı mevzu bi kaskım var şuan rahatlık ve kafama oturma olarak fena değil sağlamlığına çok da yorum yapamıyorum. Benim asıl sıkıntım olarak ise içine çok rüzgar geçirdiğini düşünüyorum. Sizce ls2 nin 120 140 lira civarı bir kaskla değiştirsem acaba aynı sorunu yaşarmıyım ne dersiniz? Birde bu çene kısmını kışlık olarak iyice örtecek uygun fiyatlı bir model biliyormusunuz? şimdiden teşekkürler
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdilk kullan kulak tıkacı al rüzgar uğultusunu %90 emer
    dental_land bunu beğendi.

Motosikleti
    ya uğultuda var ama ben içeri giren rüzgardan rahatsızım bu fiyatlı ürünlerde illaki olacaksa değiştirmicem aslında. Hep açık kask kullandım scooterda ondan tam olması gerekeni anlayamıyorum. Birde elimde bitane ls2 kask var biraz hırpalanmış ama düzgün. Süngeri çıkabiliyor yıkasam sakıncası olmaz değil mi

Motosikleti
    Var
    Hava kanalları çıkışlarını kapat

Kask hafif bol geliyorsa çok etkiliyor bu rüzgar sesini pedler yıkanır ama rüzgar sesin gene gitmez

300 tl lik kask işini fazlasıyla görür kulak tıkacıda alırsan rüzgarı hiç hissetmessin o paraya olan kaskların çoğu alıyor rüzgar

Motosikleti
    hımm anladım biraz bekleyip bi nolan falan alacaz yani sağolasın bende vizörün etrafına pencere bandı mı çeksem diye düşündüm

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bende ls2 magnum modeli var. oldukça güzel rüzgar alıyor, ama kışın uzun yolda iyi oluyor buğu yapmıyor. yazın serin oluyor.
    esnaf kazıgı o kadar önemli değil hepimiz ömrümüzün bir kısmında esnaf kazığı yemişizdir, hatta benim gibi mübtelası olanlar ara ara yemeye devam eder. mühim olan aldığın kaskın sana kazık atmaması. !
    benim kaskın iç süngerleri çıkarıla bilir. ben ara ara çıkartıp elde zedelemeden yıkıyorum. ne kadar temiz oluyor bilemiyorum ama genelde yıkamaya başlamadan önceki halinden temiz oluyor. 2 senede 5 sefer anca yıkamışımdır. ls2 nin iç süngerleri satılıyor diye biliyorum gerekirse takım alırsın. biri açık biri magnum her iki kaskımda rüzgar sesini alıyor. biz alıştık kulak tıkacı her markada en iyi çözüm. kışında mutlaka balaklava kullan.
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Var
    Kulak tıkacı şehir içinde sakat oluyor arkadaki korna çalıyor duyamıyorsun yanında bitiveriyorlar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen hafta ls2 aldım bu hafta aynısından bitane daha alıp saklıcam =)) tek kelimeyle o paraya harika
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    şehir içinde olmaz zaten ya balaklava takıyorum ya yoksa sürülmicek zaten o buğu olayı bendede var ilerlerken gidiyor iyi oluyor
    yamyamaha bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    ben scorpion exo 500 kullanıyorum. şu an indirimde motomax'te. 429 lira. tavsiye ederim. yanak kısımlarındaki destekler şişirilip indirilerek ayarlanabiliyor. ve rüzgar konusunda gayet başarılı.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    laser granville alabiliyorsanız (250-300 tl arası muhtemelen) iyi olurdu, linkte türlü markaların ciddi çarpma testleri var, 4/5 almış, bu fiyata gayet iyi, bende yıllardır kullanıyorum, hiç değiştirsem artık demedim, bir kere alın kafanız rahat etsin, bu paraya daha iyisi yok diyip içiniz de rahat eder
    http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=118&sharp-model=Granville&sharp-type=3&sharp-rating=1&sharp-price-from=0&sharp-price-to=9999&discontinued=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)