Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Magandayı yakalattım mutluyum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bu olayı bir defa yaptım.. yani beni rahatsız edip sıkıştıran tır ı polise şikayet ettim..
    polisin cevabı, şimdi başbakan gelecek ilgilenemeyiz oldu.. o yüzden basıyorum kalayı magandaya..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vallaha bu zamanda böyle vatandaş böyle polis olması şaşırtıcı
    kim bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antalya-Serik arasında 35dk telefonla konuşan karthorozu yakalatmıştım. Bir sefer de 140km/h ile giderken(ambulansla) 15dk ayağıma dolanan bir züppeyi aldırdım.
    Bu yazıyı okuyunca, o günlerde olduğu gibi anlamsız bir tebessüm oluştu yüzümde
    hellboys ve kim bunu beğendiler.
    112ciyiz

Demek sendın haa!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Saka Saka ıyı olmus
    kim bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Helal olsun iyi yapmışsın polisede bravo aman dikkat et plakanı alıp seni kafaya takıpta olmadık yerde olmadık zamanda intikam almaya kalkmasın
    kim bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Bindigim minibüs şoförü yaklaşık 5 km.boyunca elinden cep telefonunu düşürmeyince, plakasını alıp trafiğe bildirmiştim.çok iyi ilgilenmişti polis arkadaşlar minibüs şoförü ile.kaybedecek bişeyiniz varsa bu sadece kontörünüz olsun.aklı başında motosiklet süren arkadaşlarıma bişey olsun istemem.
    kim bunu beğendi.

canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Dostlar;

Dün gece bahçeşehirden çıkıp e-5 üzerinden ataşehire doğru yola çıktım yağmur yağmış yollar hafif ıslak bende temkinli şekilde sağ şeriti ortalamış gidiyorken sağ dikiz aynama bakayım dedim,(sık sık kontrol ederim aynalardan arkamı aman sizde yapın )magandanın biri gelipde sağımdan filan geçmeye çalışmasın diye,iyikide bakmışım o maganada süratli bir şekilde geliyordu bir anda arkamada bitiverdi, tehlikeyi farkedip kendimi orta şerit çizgisine attım çünü solumdada araç vardı,beni teyet geçerek yine süratla öndeki araçlarada makas ata ata kayboldu gitti bu maganda oldukça sinirlendim bende kaptırdım peşinden tam köprüye yaklaşmıştıkki dedim bulaşmayayım hemen köprü girişinde bekleyen polislerin yanına gittim durumu anlattım,sağolsun polis ilgilendi benle senin bir şeyin varmı çarptımı sana düştünmü diye sordu yok dedim ama ramak kalmıştı,tam o sırada sıkışık trafikden araç geldi ,işte dedim bu araç ,çekti sağa aracı başladı makbuzu yazmaya polis banada hadi sen git şimdi,ben onu oyalayayım peşinden gelip sana bir şey yapmasın,böylelikle bir maganda daha cezasını buldu ,ha akılanırmı bilmem ama lütfen sizde duyarsız kalmayın böle durumlarda,hemen ihbar edin yakalatın.
    benzeri eşimle başıma geldi.

kızıltoprak ta stadın oradan alttan gelen cadde(recep peker) nin sonunda bostancı istikametinde ışıklarda sağda durdum. soldan da bir araç geliyordu kırmızı da durmak için. yine de aynama baktım dolmuşun biri hiç durmadan arabayla aramdan makas atarak geçti, zaten durmayacağını anlar anlamaz kaldırıma doğru hareket edip kurtarmış oldum. ama sonrasında elimde olmadan çok sinirlendim ama yaz olduğu için sahilde suadiye de klasik gece çevirmesi olacağını bildiğimden gazladım çevirmeye.
    aynen durdurup ceza yazdılar.
    bir de arkadaşın ehliyeti çıkmadı, poliste aynen gönderdi bizi.

bir de hanım polislere korktuğu için paniklemiş bir carlama yapınca daha bir etkili oldu sanırım.

hea 2 gün sonra gündüz vakti dereağzı tesislerinin önünden geçip, yine o recep peker caddesine (stadın hemen gerisinden-tantunici fln vardır) bağlanan ışıklarda durdum, yeşil yandı, yolu kontrol etmeden çıkmayayım, kör nokta var dedim ve o sırada ztn malum ford transit dolmuş un dizel sesiyle, korna sesi duydum, aynı dolmuş aynı şöför gündüz vakti dipgaz kırmızı da geçti. yani yediği ceza pek dokunmamıştı ama yine de polisin işlem yapmasından memnuniyet duydum.
    kim bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Helal yaptığın çok iyi.Polise ilk defa bu forumda helal olsun diyorum olumlu davranışlarını ve görevlerini yerine getirdikleri için.
    kim bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyisini yapmışsın arkadaşım..
    Bazı arkadaşlar elektroşok filan demiş ama gerek yok.
    Karşındakinde ne olduğunu bilemezsin.

LÜTFEN...böyle magandaları anında 155 bildirin gerekli ilgilenme emin olun yapılmakta kendiniz uğraşmayın..

Yol mevkii kesin olarak bildirin gerisi kolay ...
    ama kesin olarak arayın
    kim bunu beğendi.
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Hocam yapılması gereken şeyi yaptığınız için sizi ve görevli polis arkadaşı tebrik ederim. İkinize de helal olsun.
    kim bunu beğendi.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi kameramız ile çekilen görüntü delil olarak sayılıyor mu?
    malesef sayilmaz. tck derki goruntu ve ses kaydi, sanigin bilgisi disinda yapilmissa delil olarak kullanilamaz. ancak kamu davasi acilir ve üstüne gidilirse mahkeme bu goruntu ve sea kayitlarini irade dışı da olsa delil olarak kabul edebiliyor bazı durumlarda.. avukatınızın ve cüzdanınızın kabiliyetiyle ilgili biraz.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    novarix ; bence senin söylediğin rüşvet alma gibi durumlar için geçerlidir diye düşünüyorum. düşünsene kameranla bi adam öldürme olayını kaydediyorsun öldüren kişiden izinmi alıcaz ? veya görüntü var ama hakim izn almadın bu görüntü sayılmaz diyebilirmi... kanunda bir madde vardır ama bu maddelerin sırası yani arkasından gelen maddelerde vardır. net okumak lazım diye düşünüyorum. benim mantığıma göre kamera kaydı bir mutlak bir delil dir...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    eline sağlık. tebrik ederim gerçekten örnek davranış
    kim bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    kamera olayına netlik getireyim arkadaşlar çektiğiniz bir yanlışlığı göndediğinizde sadece ruhsat sahibine uyarı yazısı gidiyor herhangi bir ceza kesmiyorlar,anca dava açmanız gerekli buda uzun bir süreç

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    novarix ; bence senin söylediğin rüşvet alma gibi durumlar için geçerlidir diye düşünüyorum. düşünsene kameranla bi adam öldürme olayını kaydediyorsun öldüren kişiden izinmi alıcaz ? veya görüntü var ama hakim izn almadın bu görüntü sayılmaz diyebilirmi... kanunda bir madde vardır ama bu maddelerin sırası yani arkasından gelen maddelerde vardır. net okumak lazım diye düşünüyorum. benim mantığıma göre kamera kaydı bir mutlak bir delil dir...

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Allah bu trafik magandalarini islah etsin hocam, ben de hergun cok km yapiyorum motor ustunde ama adamlar cok cahil gram beyin yok, saygi'yi filan gectim, bizim ustumuze dusen cok dikkat etmek trafikte, sana da cok gecmis olsun, ayrica ilgilenen trafikcilerden de Allah razi olsun, kazasiz belasiz surusler dilegiyle...

Saygilar.
    kim ve sedici bunu beğendiler.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzeri eşimle başıma geldi.

kızıltoprak ta stadın oradan alttan gelen cadde(recep peker) nin sonunda bostancı istikametinde ışıklarda sağda durdum. soldan da bir araç geliyordu kırmızı da durmak için. yine de aynama baktım dolmuşun biri hiç durmadan arabayla aramdan makas atarak geçti, zaten durmayacağını anlar anlamaz kaldırıma doğru hareket edip kurtarmış oldum. ama sonrasında elimde olmadan çok sinirlendim ama yaz olduğu için sahilde suadiye de klasik gece çevirmesi olacağını bildiğimden gazladım çevirmeye.
    aynen durdurup ceza yazdılar.
    bir de arkadaşın ehliyeti çıkmadı, poliste aynen gönderdi bizi.

bir de hanım polislere korktuğu için paniklemiş bir carlama yapınca daha bir etkili oldu sanırım.

hea 2 gün sonra gündüz vakti dereağzı tesislerinin önünden geçip, yine o recep peker caddesine (stadın hemen gerisinden-tantunici fln vardır) bağlanan ışıklarda durdum, yeşil yandı, yolu kontrol etmeden çıkmayayım, kör nokta var dedim ve o sırada ztn malum ford transit dolmuş un dizel sesiyle, korna sesi duydum, aynı dolmuş aynı şöför gündüz vakti dipgaz kırmızı da geçti. yani yediği ceza pek dokunmamıştı ama yine de polisin işlem yapmasından memnuniyet duydum.
    100-200 tl verip geçmiş bence. polislerin ceza yazdığını sanmıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)