Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scootere görünüm&performans kazandıracak işler..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Scootere kazandırılabilecek görünüm ve performans (buji,hava flitresi,sticker jant şeridi) gibi neler yapılabilir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Para varsa yapılabilir neden olmasın. Bak burda 50cc' lik motorlara neler yapmışlar. http://www.youtube.com/watch?v=nbmMGuO2Vy0
    undefined

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Benim motorum fabrika çıkışlı oynanmamış bir motor asya 150 t7b. Ufak tefek üzerinde oynamak istiyorum biraz performans eklemek biraz görünüş kazanmak için belkide onla uğraşma sat biraz para koy japon al diyeceksiniz ama suan bu var elimde o yüzden görüşlerinizi almak istiyorum

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    üzerinde oynayacaksan satacağın zaman zorlanabilirsin. hiç elleme bence. orjinal orjinal bin. Bi jant şeridi çek...

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    koy her yerine mor ışıkları, ledleri pavyon gibi gez
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    üzerinde oynamak derken bisiklete takılan ateşli kuru kafa yapıştırmıcaz tabi.Performans hava flitresi buji felan yani apaçi gibi değil Buji performans flitre dedimi büyük motosikletlerde var commuterde de oluyor scooterde bi boşluk var o yüzden size sormak istedim

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    dediğin şeyler ile oynayarak sadece paranı harcamış olursun. performans falan değişmez. bujiyi zaten orjinali ne ise standart kullanman lazım. hava filtresi ile oynarsan bu sefer fazla benzin yakmaya başlarsın ama gidişinde değişme olmaz.
    hiç böyle sevdaya tutulma bin paşa paşa motoruna ilerisi için para biriktir.
    EmrE_09 bunu beğendi.
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin şeyler ile oynayarak sadece paranı harcamış olursun. performans falan değişmez. bujiyi zaten orjinali ne ise standart kullanman lazım. hava filtresi ile oynarsan bu sefer fazla benzin yakmaya başlarsın ama gidişinde değişme olmaz.
    hiç böyle sevdaya tutulma bin paşa paşa motoruna ilerisi için para biriktir.
    Aynen katılıyorum.

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)